Klaus Schwab chce republikánským voličům podstrčit svoji dlouholetou „žákyni“ jako kandidátku na prezidentku USA

Klaus Schwab chce republikánským voličům podstrčit svoji dlouholetou „žákyni“ jako kandidátku na prezidentku USA

V USA jsou stále více tématem volby v roce 2024 a to hned z několika důvodů. Především zatím není jasné, kdo přesně bude kandidovat, přičemž šance jednotlivých kandidátů se často mění.

Kandidovat by navíc chtěli oba soupeři z roku 2020 – tedy jak Trump, tak Biden. Ovšem o konkrétním kandidátovi za tu kterou stranu rozhodnou až primárky. Nicméně zatím se zdá, že po Bidenově totálním fiasku bude velmi těžké „zařídit“ výhru demokratů.

O tom, jak se iniciativní Soros rozhodl dát jednomu ze dvou žhavých kandidátů – DeSantisovi – polibek smrti prohlášením podpory jste si mohli přečíst již zde.

Sorosovi šlo zřejmě především o to, aby pomohl odstranit kandidáta, proti němuž by neměl šanci vyhrát nejen Biden, ale ani další potenciální kandidáti v čele s Obamovou.

Nyní se zjistilo, že další pravděpodobná kandidátka na prezidentku za republikány byla zřejmě „podstrčena“ Klausem Schwabem. On sám se přece již nejednou chlubil, že jeho WEF zaplavuje vlády po celém světě.

Jak Schwabovo WEF, tak Rockefellerův Aspen institut, jsou skutečně infiltrovány ve vládách po celém světě, takže úspěch nesporně mají.

Nyní se zdá, že WEF se hodlá pokusit o obsazení nejvyššího postu v USA…

Bývalá guvernérka Jižní Karolíny a velvyslankyně při OSN Nikki Haleyová byla od roku 2011 kompromitována Klausem Schwabem a globálními elitami, podle zprávy National File.

Nikki Haleyová si v úterý získala národní pozornost, když jako první vyzývatelka prezidenta Donalda Trumpa na post prezidenta v roce 2024 hodila klobouk do ringu. Méně než 2 000 diváků sledovalo její první kampaň.

Haleyina neomarxistická agenda a její vazby na Schwaba jsou zvláště nebezpečné u prezidentské kandidátky uprostřed hrozby „Velkého resetu“ WEF, transformace světového řádu a globální ekonomické nejistoty. Bude to ovšem chápat i většina republikánských voličů?

Na stránkách Who We Are na younggloballeaders.org je uvedeno:

„V souladu s posláním Světového ekonomického fóra se snažíme podporovat spolupráci veřejného a soukromého sektoru v globálním veřejném zájmu. Jsme jednotní v přesvědčení, že dnešní naléhavé problémy nabízejí příležitost k vytvoření lepší budoucnosti napříč sektory a hranicemi.“

Politička Republikánské strany Nikki Haley patří mezi politiky „zajaté“ Klausem Schwabem a jeho Světovým ekonomickým fórem. Haleyino spojení se Schwabem sahá až do počátků její politické kariéry, kdy byla jednou z „mladých globálních vůdců“, které si sám pečlivě vybral.

Nikki Haleyová, bývalá guvernérka Jižní Karolíny, americká velvyslankyně při OSN a dlouholetá spolupracovnice Klause Schwaba, chce kandidovat na prezidentku v roce 2024 a v primárkách republikánské strany se postaví proti prezidentu Trumpovi.

Navzdory mizivé podpoře voličů má Haley zjevnou podporu sekcí třídy dárců a přidružených médií, jako je Fox News, kde se její případná kandidatura stala velmi diskutovaným tématem. Bude mít tedy obrovskou mediální podporu, což je mnohdy rozhodující.

Spolu se vzestupem Nikki Haleyové k národní slávě jako miláčka republikánského establishmentu vychází najevo její vztah s Klausem Schwabem a jeho globalistickým Světovým ekonomickým fórem, které se otevřeně snaží „obsadit“ různá místa ve vládách po celém světě.

V roce 2011, ve stejném roce, kdy nastoupila do úřadu guvernérky Jižní Karolíny, byla Nikki Haley vybrána jako jeden z Klausem Schwabem vybraných „Young Global Leaders“, což je podskupina Světového ekonomického fóra zaměřená na pochopení geopolitiky a ovlivňování globálního obchodu prostřednictvím mladých lidí.

Do skupiny patří především mladí politici, ale i sportovní hvězdy, obchodní lídři a dokonce i mladší členové rodiny Rothschildů.

Haleyová, která má indický původ, není sice jediný republikán vyškolený ve Schwabově WEF, ale ostatní Schwabovy loutky na prezidenta kandidovat nechtějí.

Jakou by měla Haleyová šanci? Lze předpokládat, že si získá menšiny a bude jistě přijatelná i pro některé voliče demokratů, ale skalní voliče republikánů si nejspíš zcela nezíská.

I když – jak můžeme vidět po celém světě – jen velmi málo voličů zajímá napojení politiků na globalistické kruhy. Pokud tak Haleyová převezme Trumpovu rétoriku a v médiích se objeví zmanipulované „průzkumy“, které jí budou dávat veliké šance, je zde stále celkem slušná možnost, že primárky vyhraje. To tedy v případě, že bude DeSantis ze hry.

Sorosův „polibek smrti“ DeSantisovi tak mohl souviset se snahou nabídnout voličům právě Haleyovou, která by jistě neměla v primárkách proti DeSantisovi nejmenší šanci.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout