Při razii v muslimském ghettu objevila švédská policie spoustu zbraní, včetně výbušnin, útočných pušek a granátů

Při razii v muslimském ghettu objevila švédská policie spoustu zbraní, včetně výbušnin, útočných pušek a granátů

Záhy po akcích s pálením koránu přišly výhružky ze strany muslimů, kteří slibovali útoky – zejména ve Stockholmu. Podle všeho jsou však plánovány útoky  po celé Evropě a lze předpokládat, že muslimové jsou velmi dobře vyzbrojeni.

V poslední době již bylo jen ve Stockholmu zmařeno hned několik útoků, přičemž policie se nyní soustřeďuje zejména na „známé firmy.“ Při domovních prohlídkách byly objeveny i zbraně.

Lze ovšem předpokládat, že hlavní arzenál ukrývají tak, jak je to běžné v celém světě, v mešitách. Tam by ovšem švédská policie nikdy razii neudělala, neboť to by byla islamofobie.

Policejní razie se zaměřily zejména na aktéry bombových útoků a přestřelek mezi konkurenčními gangy. V posledních zhruba dvou měsících byly podobné akce stále častější. Od prosince v podstatě nebylo týdne, kdy by nedošlo k nějaké přestřelce nebo bombovému útoku v rámci konkurenčních bojů.

Lze tedy předpokládat, že zbraně, které byly nalezeny v domovech členů muslimských gangů, jsou jen pověstnou špičkou ledovce.

Po nedávné vlně násilí ve stockholmském regionu policie zabavila více než 100 zbraní a výbušnin. Zatímco více než 120 lidí bylo zadrženo, policie také odvrátila velké množství hrozících násilných trestných činů.

Právě teď je 64 lidí ve vazbě jen v nejvíce prioritních konfliktech, píše policie na svých webových stránkách.

Mezi velkým počtem zbraní, které byly zabaveny, jsou i automatické vojenské zbraně. Kromě toho policisté nalezli výbušné předměty, které byly připraveny k použití. Zatčeni byli také lidé, kteří vyrábějí podomácku vyrobená výbušná zařízení.

Během uplynulého týdne policie pokračovala v zabavování v kriminálním prostředí. Mimo jiné bylo jen při jediném zásahu zabaveno šest ručních granátů, dvě pistole a narkotika.

„Kromě toho bylo přijato několik dalších aktivních opatření, která přispěla ke každodennímu zabavování zbraní. Značný počet pozorování veřejnosti vede ke konkrétním konfiskacím v prostředí konfliktu a zde vidíme zvýšenou pozornost a ochotu pomoci policii s vývojem násilí a přerušit ho,“ říká Max Åkerwall, zástupce velitele zvláštní akce.

Policejní úřad již nějakou dobu posiluje oblast Stockholmu o další zhruba stovku zásahových policistů. Policisté, kteří pocházejí ze všech policejních oblastí, jsou součástí práce, která má zabránit dalším vraždám v konfliktech, které probíhají.

Záchyty v období  25.12. 2022 až 15.2. 2023:
Pistole/revolver: 45 kusů, útočné pušky: 12 kusů, rozbušky: 39 kusů, ruční granáty: 9 kusů, dynamit: 17,9 kg.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Při razii v muslimském ghettu objevila švédská policie spoustu zbraní, včetně výbušnin, útočných pušek a granátů

 1. Že sa nehanbia, takto pokaziť prekvapenie ktoré chceli pripraviť pre miestnych. No načo si ich tam navážajú keď im takto robia zle? Mali by sa posťažovať v rade EU, že čo to má znamenať? Oni sem prídu a chú obohacovať a domáci sa bránia? Prečo?

 2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

 3. 4. dubna 2005 rozhodl ministr spravedlnosti České republiky JUDr. Pavel Němec o předání trestního stíhání do Kataru. nechal v roce 2005 propustit katarského prince Hámida bin Abdal Sáního (48) do jeho země. Princ byl obviněný z toho, že měl ve svém bytě v pražské Lumírově ulici sex s šestnácti dívkami, z nichž čtyřem ještě nebylo patnáct let. To zdůvodňoval Pavel Němec hlavně tím, že byl shromážděn dostatek důkazů, na jejichž základě bude moci katarský soud řízení uzavřít. Katarský soud žádný trestní čin nenašel.

 4. Vsimnete si nenapadne veci.
  1. Pocet zbrani na strane „policie“ narusta. Policie se meni na armadu. Podivejte se zpetne jak byla vybavena policie za dob socialismu. Pistole meli jen kriminaliste a malokdy je nosily. Dnes je beznee videt PCR s automatickymi zbranemi. Hlidka Mestske policie je bezne ovesena slznym plynem, pistolemi a doplnena bojovym psem.

  2. POcet zbrani na strane ne-bile evropske populace narusta. Pocet islamisu kteri maji bojovy vycvik nebo si alespon vysreelili na cloveka jsou v evrope desitky tisic. Desicky tisic ozbrojenych fanatiku jsou unvnitr Shengenu. Reknete si to dvakrat, nahlas a pomalu. Zadne hranice. Pokud se vrazdi ve Svedsku, staci aby „mladici“ ukradli autobus a prijedou na lov do cech. Nic a nikdo jim nebrani.

  3. Pocet zbrani u bileho obyvatelstva je zamerne redukovan. Legalni drzeni zbrani pro zakonadbale pracujicic bile obyvatelstvo je drahe a nebo uplne nemozne.

  Dejte si tyhle tri body vedle sebe. A pridejte si progress do budoucnosti.
  Co ceka Vas za 10 let, co ceeka vase deti za 20 let ?
  Budou mit bili evropane dovolene zit v Evrope ?
  Budou zde vubec nejaci ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout