Velká Británie: Skupina odpůrců Agendy 2030 bojuje proti zavádění 15minutových měst (video)

Velká Británie: Skupina odpůrců Agendy 2030 bojuje proti zavádění 15minutových měst (video)

Jak již víte, tak britský Oxford je jedno z prvních měst vůbec, kde se má již od začátku roku 2024 naplno rozběhnout projekt 15minutového města. To je spolu s projektem smart city součástí globalistické klimatické agendy a plně v souladu s Agendou 2030.

Ovšem skupina odpůrců této agendy se dala dohromady, aby společně s místními projektu zabránila. V plánu jsou tytéž akce i v dalších britských  městech s cílem této agendě zcela zabránit.

V samotném Oxfordu s touto agendou souhlasí pouze 7% občanů, přesto je tamní zastupitelstvo neoblomné a na projektu i nadále trvá. Nezbývá tedy, než se pustit do boje….

Náš způsob života je pod útokem! Budoucnost, která se pro nás standardně vytváří, není dobrá. V této bitvě za budoucí generace musíme bojovat na všech frontách. Jednou z takových front je náhlý vzestup „15minutového města.“

Chceme porazit každé 15minutové město ve Spojeném království (a ve světě), dokud nebude celá myšlenka opuštěna. Po úspěšném začátku naší kampaně v Oxfordu nás mnoho lidí žádá, abychom udělali totéž v jejich městech po celém světě. Rozhodli jsme se, že co nejdříve uděláme další čtyři kampaně ve Spojeném království. 

Oxfordshire County Council se rozhodlo rozdělit město Oxford na šest 15minutových čtvrtí. Člen kabinetu Rady pro cestovní a rozvojovou strategii řekl: „Určitě se to stane“, což o demokratickém procesu mnoho nevypovídá.

Pokud to byl skutečný pokus o snížení dopravy nebo ochranu životního prostředí, pak je to k ničemu a nezahrnuje žádnou fantazii. Okamžité rozhodnutí pro nepřetržité hrozby a sledování – navždy – není příkladem geniality, kterou byste od Oxfordu očekávali. Ale buďme upřímní, ve skutečnosti chtějí hrozby a sledování.

Demokracie je v Oxfordu mrtvá. Místní aktivisté byli šokováni tím, jak byl demokratický proces zcela ignorován, aby se razil tento bezduchý plán. Podporuje to pouze 7 % obyvatel, přesto se to děje. Dokonce i fáze konzultace byla zmanipulována, aby vypadala, jako by reprezentovala názory lidí.

Rok 2015 byl pro naše přátele rušný. V tomto roce byla uzavřena Pařížská dohoda, která nás právně zavazuje k omezení růstu globálních teplot na „výrazně pod 2 °C“ a došlo k zavedení cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030 OSN. V roce 2016 byla zveřejněna Nová městská agenda OSN, která položila základy pro „udržitelná“ města… víme, co to znamená. 

V roce 2017 již existující skupina měst C40 Cities zvýšila své cíle a zpráva, kterou jejich jménem v roce 2019 zveřejnil Arup, předložila své cíle, které mimo jiné zahrnovaly žádné vlastnictví aut a žádnou spotřebu masa. 

V červenci 2020, uprostřed lockdownu, C40 Cities zveřejnila zprávu nazvanou „Jak lépe vybudovat 15minutové město.“ V roce 2021 Paříž oznámila, že se stane 15minutovým městem, a v roce 2022 Oxford oznámil své podobné plány, přičemž odpovědný radní veřejně zmínil frázi „15minutové město.“

Je zřejmé, že důkazy o tom, že Agenda 2030 probíhá přímo v těchto „15minutových městech“, která se všude objevují, jsou ohromující. Ale tím to nekončí. Pokud jste dobrým znalcem Agendy 2030, budete také vědět, že jakmile zavedou tyto místní zóny, začnou přesouvat lidi z venkovských oblastí do měst, protože je to „udržitelnější“. Plány na znovuzískání většiny světa jsou dobře známé a my nebudeme mít možnost cestovat, jak bychom si přáli.

Je zřejmé, že to musí být zastaveno. Řešení může být nakonec politické, ale abychom toho dosáhli, musíme veřejnost přímo informovat, aby věděla, že je v sázce jejich budoucnost.

Dostat informace k veřejnosti je to nejdůležitější, co můžeme udělat. Návrh letáku přizpůsobíme každému novému městu a vytiskneme dostatek výtisků pro leták do každé domácnosti. V současné době zařizujeme nový automatizovaný způsob vytváření přesných map pro letáky, abychom mohli organizovat kampaně rychleji. Nakonec chceme být schopni doručovat do každého domova v zemi každý týden!

Mnoho lidí považovalo náš leták za velmi poutavý. Obsahuje obrázek morčete na přední straně obálky a informuje čtenáře, že jejich rada s nimi zachází jako s pokusným morčetem. 

Od nynějška to mohou převzít obyvatelé Oxfordu a prohlásit: „Nejsme pokusná morčata!“ Do Oxfordu se vrátíme 18. února, abychom předvedli trochu občanské neposlušnosti pokusných morčat! To se stane i v dalších městech po každém roznosu letáků. Někteří místní dobrovolníci z každé hlavní akce pomohou s následnými „akcemi“, aby kampaň zůstala v popředí pozornosti rady!

Naše akce na odevzdání letáků v Oxfordu měla velký úspěch! Téměř 400 lidí přišlo nabídnout své služby, což bylo úžasné. Right Said Fred a Danny Rampling pomohli a my jsme měli zdarma trička Not Our Future pro prvních 100 dobrovolníků, kteří se toho dne zaregistrovali.

Video níže vytvořil Rebel News  a dává vám dobrou představu o tom, kdo jsme a jak den probíhal.

Ve městě Oxford je 60 000 domů. Vždy jsme byli realističtí, pokud jde o získání přístupu do paneláků a dalších soukromých rezidencí, takže mnoho z nich nebylo dosaženo. Pracujeme na tom, jak to do budoucna napravit. Udělali jsme také několik administrativních chyb, při kterých byly dvě oblasti pokryty dvakrát.

Počítáme však, že 78 % domácností ve městě obdrželo náš leták ve stejný den, což je asi 47 000 letáků.

Měli jsme hodně pozitivních ohlasů od veřejnosti a jen nepatrné množství negativních ohlasů. Bylo tam méně než deset e-mailů se stížnostmi a některé z nich vypadaly, jako by je poslala jedna osoba!

Od našich dobrovolníků jsme dostali mnoho zpětné vazby, která zlepší naši efektivitu na následných akcích.

Naše další cíle

Další v našem hledáčku jsou čtyři města, která jsou přihlášenými členy  UK100 . Jsou v různých fázích plánování, ale nikdy není příliš brzy je odradit a zastavit je v plýtvání penězi jejich obyvatel na něco, co se NIKDY NESTANE! 

Dotyčná města jsou:

  • Bath
  • Bristol
  • Canterbury
  • Edinburgh

Zdá se, že každá rada ve Spojeném království se snaží přeměnit své městské oblasti na 15minutové zóny. Od Pařížské dohody a Agendy 2030 v roce 2015 a poté následné Nové městské agendy OSN v roce 2016 došlo k rychlému spěchu, aby se tak stalo. Musíte uznat, že dělají dobrý pokrok! Ale můžeme to zastavit, když budeme spolupracovat.

Dostat informace k veřejnosti je klíčové. Reconnecting Oxford řekl o našem letáku Oxford: 

„Bylo to opravdu k nezaplacení při zvyšování povědomí napříč Oxfordem o tom, co přichází s těmito nedemokratickými ’15minutovými vězeňskými čtvrtěmi‘.“

Byli jsme napadeni BBC, The Times, The Express a Daily Mail. Chcete-li ilustrovat, jak je to koordinované, stačí se podívat na níže uvedenou grafiku, abyste viděli, jak miliardáři financují 15 minutová města a zároveň financují média, aby útočila na kritiky těchto schémat. 

BBC Trending napsalo pomlouvačný článek na našem letáku v Oxfordu. To pak v podstatě zkopírovala ostatní média. Peníze miliardářů tedy vytvořily příval aktivity na ochranu jejich plánů. Je zřejmé, že s dalšími čtyřmi městy můžeme očekávat ještě větší potíže!

Kdo jsme?

Not Our Future existuje čistě proto, abychom bojovali za přežití našeho způsobu života, jak jej známe. Nedíváme se jen na 15minutová města. Soustřeďujeme se na vše, co se používá k vytvoření kontrolní sítě pro budoucnost: Covid, NetZero, digitální ID, digitální měny centrální banky, média, svoboda slova atd…..

Pokud se o nás chcete dozvědět více a vidět seznam našich úžasných zakládajících signatářů (na které máme velké štěstí), navštivte  naše webové stránky zde .

Tolik informace z Velké Británie.

Nebylo by nakonec dobré, kdyby se podobně informovali občané po celé Evropě? Tento projekt je zaváděn úplně všude a spáči vůbec netuší, jaké jsou  skutečné záměry globalistů nejen co se týká 15minutových měst….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Velká Británie: Skupina odpůrců Agendy 2030 bojuje proti zavádění 15minutových měst (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout