Elon Musk na světovém vládním summitu varoval, že globální světovláda povede k úplnému kolapsu lidské civilizace (video)

Elon Musk na světovém vládním summitu varoval, že globální světovláda povede k úplnému kolapsu lidské civilizace (video)

Tento týden probíhá v Dubaji každoroční světový vládní summit, na němž byl jako jeden z hlavních hostů také Klaus Schwab, který jako tradičně podpořil globalizaci.

Ve videovstupu však přispěl do diskuze také Elon Musk, který se naopak vyslovil proti globalizačním tendencím.

Během vystoupení na summitu světové vlády v roce 2023 ve Spojených arabských emirátech Elon Musk varoval, že jakýkoli pokus o vytvoření světové vlády povede ke „kolapsu“ lidské civilizace. 

Musk se vyjádřil virtuálně, když oslovoval vládní úředníky na akci v Dubaji. Generální ředitel SpaceX varoval, že příliš mnoho spolupráce mezi vládami vytváří civilizační riziko, protože potlačuje rozmanitost.

Musk tvrdil, že v průběhu historie byly velké civilizace odděleny vzdáleností, takže když jedna upadala, jako například Římská říše, bylo dovoleno povstat jiným, například islámu. V globalizovaném světě je to nemožné a svět bude navždy závislý na svém nejslabším článku, tvrdil zakladatel Tesly.

„Chceme mít určitou civilizační rozmanitost, takovou, že pokud se s jednou civilizací něco pokazí, celá věc se nezhroutí a lidstvo půjde dál,“ řekl Musk. Musk dále zdůraznil důležitost zachování lidstva, protože „je jako malá svíčka v obrovské temnotě a velmi zranitelná malá svíčka, která by mohla být snadno sfouknuta“. 

Miliardář se také zamyslel nad otázkou mimozemského života a řekl, že se zdá být „znepokojivým“ faktem, že neexistují žádné známky mimozemšťanů. „Neviděl jsem žádné důkazy o mimozemské technologii nebo jakémkoli mimozemském životě.

Myslím, že bych to věděl,“ prohlásil a dodal: „SpaceX – děláme toho hodně. Myslím, že nikdo neví o vesmíru víc než já, alespoň o vesmírných technologiích.“

Nezdá se, že by Muskovo varování před světovou vládou příliš zapůsobilo na ty, kteří ji stále agresivně prosazují.  Jako to na summitu zdůraznil  globalista WEF Klaus Schwab, když vyzval elity, aby se spojily, aby „ovládly“ pokročilé technologie, a varoval je, že pokud nebudou jednat rychle, svět může „utéct naší moci.“

Tolik zprávy z aktuálního summitu v Dubaji. Nyní je velmi složité pochopit úlohu samotného Muska, protože v minulosti (a to ještě poměrně nedávné) byl vždy na straně globalistické agendy.

Pomineme-li jeho podnikání v elektromobilitě, která má vést k tomu, aby auta vlastnili jen bohatí (pro plebs mají být sdílená), pak v minulosti podpořil například uhlíkové daně, transhumanismus nebo mRNA injekce.

On sám nedávno tvrdil, že se postavil na „opačnou“ stranu poté, co měl nejen on, ale i jeho příbuzný problémy v podobě vedlejších účinků genových injekcí.

Pak zakoupil twitter a mezi prvními, komu obnovil smazané účty, byli právě kritici covidismu.

V poslední době dochází k mnoha podivným akcím ze strany globalistických elit. Akcím, které mohou být nepochopitelné, ale zřejmě mají své skryté cíle. Další přišla včera ze strany Sorose. Ale o tom již v dalším článku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Elon Musk na světovém vládním summitu varoval, že globální světovláda povede k úplnému kolapsu lidské civilizace (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout