Pojídání brouků je zřejmě součástí plánované depopulace

Pojídání brouků je zřejmě součástí plánované depopulace

Všímáte si, jak je nám v poslední době urputně vnucován hmyz? A to dokonce i takovým způsobem, aby bylo jen obtížné rozeznat, zda se v příslušné poživatině nachází nebo ne.

EU již schválila 4 druhy hmyzu a několik dalších nyní prochází schvalovacím procesem. Kterýkoli z uvedených 4 druhů se pak může nacházet v pestré škále potravin podle toho, jak to bylo schváleno v EU.

Hmyz má být údajně náhražkou za maso, které se má postupně vyřazovat z jídelníčku. Zvířata prý totiž zanechávají příliš dlouhou uhlíkovou stopu, mnohem delší než hmyz. Tím nám tedy globalisté – potažmo EU – zdůvodňují, proč se máme krmit právě hmyzem…

Globalisté chtějí, aby všichni jedli cvrčky, protože jejich exoskelety obsahují CHITIN, který parazité a patogeny používají k ochraně při infikování lidí a zvířat.

Lidé se mají stát chodícími parazity a globalisté chtějí, aby všichni konzumovali cvrčky, protože obsahují dokonalé „brnění“, které paraziti a patogeny používají k infikování lidí a zvířat a šíření nemocí uvnitř nich. 

Patogeny způsobují všechny možné druhy nemocí u zvířat a lidí a používají chitin (a chitinázy) z exoskeletu cvrčků jako plášť, který je chrání před drsnými podmínkami uvnitř těla hostitele, kterého napadají. 

To pomáhá infekci maximálně využívat hostitele, takže se snadno přenáší z jednoho obratlovce na druhého prostřednictvím “ hmyzích vektorů „, jak je popsáno ve výzkumu publikovaném v National Library of Medicine od National Institutes of Health.

Vnitřní parazité infikují své hostitele a mohou způsobit vážné poškození zdraví, včetně ztráty chuti k jídlu, průjmu, neurologického poškození a reprodukčního selhání. Vajíčka parazitů se líhnou uvnitř hmyzu a mohou se v hostiteli stát docela trvanlivými, zvláště když jsou krmeni určitou potravou.

Patogeny a (metazoární) paraziti, kteří způsobují onemocnění u lidí a zvířat, využívají chitin ve svých životních cyklech. Mnoho z těchto parazitů obsahuje chitinový povlak, který je chrání před zničením přirozenými obrannými systémy uvnitř hostitele. Lidé, kteří konzumují cvrčky, krmí parazity a patogeny přesně tím, co potřebují, aby se v jejich těle stali odolnějšími, tím, že je krmí stále větším množstvím chitinu.

Konzumace cvrčků by mohla být palivem pro další „pandemii“ a vyhladit několik milionů lidí, ne-li několik miliard. Ivermectin je antiparazitikum které má překvapivě vysoké procento úspěšnosti porazit infekci Covid ve všech fázích.

Je možné, že konzumace chitinu vyzbrojí parazity a virové mutace v příští pandemii tak, že ivermektin již nebude fungovat?

Vědí to globalisté a jejich zákeřní vědci? Je chitin spínačem zabíjení? Je tento nový tlak na konzumaci hmyzu součástí plánu depopulace? To vyžaduje pečlivé zvážení.

Konzumace hmyzu může způsobit závažné alergické reakce, včetně anafylaxe a dalších život ohrožujících následků. K nebezpečným pro konzumaci patří sarančata, mouční červi, cikády, slimáci, hlemýždi, bourci a cvrčci. V malém množství se zřejmě nic zásadního nestane.

Pokud však začnou všichni pravidelně jíst hmyz, protože bude postupně přimíchán téměř ve všem, bude to podle všeho přispívat k agendě, která počítá s  vylidněním planety.

To je důvod, proč elitní 1 % z 1 % jsou genocidní maniaci, kteří říkají, že by každý měl přestat jíst maso a začít místo toho celý den pojídat hmyz. Proto se nyní také schválil v EU ke konzumaci hmyz, který postupně najdete téměř v čemkoli.

Bude příští plandemií parazitická infekce, kterou chitin pomáhá chránit, aby mohla dále vylidňovat planetu? Globalisté na nás z neznámého důvodu tlačí, abychom jedli více cvrčků, kobylek a červů a  zároveň by chtěli abychom jedli méně masa.

To vše se děje pod falešnou záminkou ochrany planety. Jaký je však skutečný důvod?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 4.9]

12 thoughts on “Pojídání brouků je zřejmě součástí plánované depopulace

 1. Jednoduchá rada. Hradní, vládní či jiní kuchaři připraví návštěvám pochoutky z těchto poživatin a skrytou kamerou natočí jejich reakce, včetně promluv. A to nikoliv jednou, ale opakovaně. Parlamentní jídelna jim bude servírovat lahůdky potemníka, švába a jiných schválených dobrot a opět skrytá kamera. O trestný čin se nejedná a kuchař si místo vždy najde. Politici dopadnou jako ve známém filmu Křidýlko nebo stehýnko. Jenom se nebát. Zejména bych to z chutí naservíroval v.d. Leyenové a jejich týmu.

    1. A brouky ať má ve vězeňské stravě ráno na oběd i večer když je to tak dobrý. A v zimě pletené svetry-netopit ať se ušetří na zbytečné vyžírce.

    2. co basa do ZOO sni a tam at má k snidani obědu i k večeři jen kobylky po zbytek sveho života koupat se muže ve špinave studni jako Samara Morgan s filmu kruh a spat bude na prochcane matraci

 2. Stačí se podívat na stránky Open Food Facts, kde jsou hodnoceny potravinářské výrobky podle nových kritérií. Alergeny nehrají žádnou roli a jsou zcela upozaďovány. Těším se na to, až nás budou progresivisté z EU školit a mistrovat, že alergeny v potravinách jsou vlastně nepodstatné.
  Ostatně v našem civilizačním okruhu se brouci nekonzumovali ani za válek, coby náhražka nedostatkových potravin. I v pohádkách žrali brouky a kobylky pouze a jenom čerti.
  Jediná obrana je zachování hotovosti a hlasování peněženkou. Nekupovat a nejíst. Nebrat ani polotovary.

 3. myslím, že to chce klídek. Nikdo vás nenutí pojídat ty smradlavce, tak si této problematiky zkrátka nevšímejte a nechte téma plynout až do jeho zániku. Nikdo nemůže vyrábět aby to jiní nakupovali. To téma je pro většinu lidí dávno mrtvé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout