Všímáte si, jak je nám v poslední době urputně vnucován hmyz? A to dokonce i takovým způsobem, aby bylo jen obtížné rozeznat, zda se v příslušné poživatině nachází nebo ne.
EU již schválila 4 druhy hmyzu a několik dalších nyní prochází schvalovacím procesem. Kterýkoli z uvedených 4 druhů se pak může nacházet v pestré škále potravin podle toho, jak to bylo schváleno v EU.
Hmyz má být údajně náhražkou za maso, které se má postupně vyřazovat z jídelníčku. Zvířata prý totiž zanechávají příliš dlouhou uhlíkovou stopu, mnohem delší než hmyz. Tím nám tedy globalisté – potažmo EU – zdůvodňují, proč se máme krmit právě hmyzem…
Globalisté chtějí, aby všichni jedli cvrčky, protože jejich exoskelety obsahují CHITIN, který parazité a patogeny používají k ochraně při infikování lidí a zvířat.
Lidé se mají stát chodícími parazity a globalisté chtějí, aby všichni konzumovali cvrčky, protože obsahují dokonalé „brnění“, které paraziti a patogeny používají k infikování lidí a zvířat a šíření nemocí uvnitř nich.
Patogeny způsobují všechny možné druhy nemocí u zvířat a lidí a používají chitin (a chitinázy) z exoskeletu cvrčků jako plášť, který je chrání před drsnými podmínkami uvnitř těla hostitele, kterého napadají.
To pomáhá infekci maximálně využívat hostitele, takže se snadno přenáší z jednoho obratlovce na druhého prostřednictvím “ hmyzích vektorů „, jak je popsáno ve výzkumu publikovaném v National Library of Medicine od National Institutes of Health.
Vnitřní parazité infikují své hostitele a mohou způsobit vážné poškození zdraví, včetně ztráty chuti k jídlu, průjmu, neurologického poškození a reprodukčního selhání. Vajíčka parazitů se líhnou uvnitř hmyzu a mohou se v hostiteli stát docela trvanlivými, zvláště když jsou krmeni určitou potravou.
Patogeny a (metazoární) paraziti, kteří způsobují onemocnění u lidí a zvířat, využívají chitin ve svých životních cyklech. Mnoho z těchto parazitů obsahuje chitinový povlak, který je chrání před zničením přirozenými obrannými systémy uvnitř hostitele. Lidé, kteří konzumují cvrčky, krmí parazity a patogeny přesně tím, co potřebují, aby se v jejich těle stali odolnějšími, tím, že je krmí stále větším množstvím chitinu.
Konzumace cvrčků by mohla být palivem pro další „pandemii“ a vyhladit několik milionů lidí, ne-li několik miliard. Ivermectin je antiparazitikum které má překvapivě vysoké procento úspěšnosti porazit infekci Covid ve všech fázích.
Je možné, že konzumace chitinu vyzbrojí parazity a virové mutace v příští pandemii tak, že ivermektin již nebude fungovat?
Vědí to globalisté a jejich zákeřní vědci? Je chitin spínačem zabíjení? Je tento nový tlak na konzumaci hmyzu součástí plánu depopulace? To vyžaduje pečlivé zvážení.
Konzumace hmyzu může způsobit závažné alergické reakce, včetně anafylaxe a dalších život ohrožujících následků. K nebezpečným pro konzumaci patří sarančata, mouční červi, cikády, slimáci, hlemýždi, bourci a cvrčci. V malém množství se zřejmě nic zásadního nestane.
Pokud však začnou všichni pravidelně jíst hmyz, protože bude postupně přimíchán téměř ve všem, bude to podle všeho přispívat k agendě, která počítá s vylidněním planety.
To je důvod, proč elitní 1 % z 1 % jsou genocidní maniaci, kteří říkají, že by každý měl přestat jíst maso a začít místo toho celý den pojídat hmyz. Proto se nyní také schválil v EU ke konzumaci hmyz, který postupně najdete téměř v čemkoli.
Bude příští plandemií parazitická infekce, kterou chitin pomáhá chránit, aby mohla dále vylidňovat planetu? Globalisté na nás z neznámého důvodu tlačí, abychom jedli více cvrčků, kobylek a červů a zároveň by chtěli abychom jedli méně masa.
To vše se děje pod falešnou záminkou ochrany planety. Jaký je však skutečný důvod?
Jednoduchá rada. Hradní, vládní či jiní kuchaři připraví návštěvám pochoutky z těchto poživatin a skrytou kamerou natočí jejich reakce, včetně promluv. A to nikoliv jednou, ale opakovaně. Parlamentní jídelna jim bude servírovat lahůdky potemníka, švába a jiných schválených dobrot a opět skrytá kamera. O trestný čin se nejedná a kuchař si místo vždy najde. Politici dopadnou jako ve známém filmu Křidýlko nebo stehýnko. Jenom se nebát. Zejména bych to z chutí naservíroval v.d. Leyenové a jejich týmu.
rad bych viděl Pekarovou co má v tlamě kobylky 🤭
rad bych videl pekarovou, v base, nadozivoti
A brouky ať má ve vězeňské stravě ráno na oběd i večer když je to tak dobrý. A v zimě pletené svetry-netopit ať se ušetří na zbytečné vyžírce.
co basa do ZOO sni a tam at má k snidani obědu i k večeři jen kobylky po zbytek sveho života koupat se muže ve špinave studni jako Samara Morgan s filmu kruh a spat bude na prochcane matraci
nene kravata
at už je to jakkoliv hmyzem se krmit nikdy nebudu vždy cely život jsem se hmyzu štitil natož ho vzít do pusi to je u mě scifi nikdy se to nestane jinak v ČR se jidlo z hmyzu už taky lze koupit 🤮 https://www.grig.cz/ https://www.wormup.com/ https://crickeaters.cz/ http://www.brouknataliri.cz/
Myslím si, že dôležitá je táto informácia: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/katar-zakazuje-potraviny-z-hmyzu-pote-co-eu-rozsirila-nabidku-techto-potravin/ ktorú treba šíriť medzi MOslimákmi v EU, a potom bude iný tanec v supermarketoch a medzi satanistami v EU štrukturách ! Ešte by sa mali do toho obuť lekáry, odborníci na stravovanie a bezpečnosť potravín !
Nech brouka ž í í í t . https://www.youtube.com/watch?v=eSfUMq7qeaM
Stačí se podívat na stránky Open Food Facts, kde jsou hodnoceny potravinářské výrobky podle nových kritérií. Alergeny nehrají žádnou roli a jsou zcela upozaďovány. Těším se na to, až nás budou progresivisté z EU školit a mistrovat, že alergeny v potravinách jsou vlastně nepodstatné.
Ostatně v našem civilizačním okruhu se brouci nekonzumovali ani za válek, coby náhražka nedostatkových potravin. I v pohádkách žrali brouky a kobylky pouze a jenom čerti.
Jediná obrana je zachování hotovosti a hlasování peněženkou. Nekupovat a nejíst. Nebrat ani polotovary.
mladez si rada da.
myslím, že to chce klídek. Nikdo vás nenutí pojídat ty smradlavce, tak si této problematiky zkrátka nevšímejte a nechte téma plynout až do jeho zániku. Nikdo nemůže vyrábět aby to jiní nakupovali. To téma je pro většinu lidí dávno mrtvé.