Německo: Afghánský pedofil sexuálně zneužil dvě děti, nebude deportován

Německo: Afghánský pedofil sexuálně zneužil dvě děti, nebude deportován

Ve většině zemí EU je nyní plošný zákaz deportací Afghánců, kterým údajně hrozí v zemi ovládané Talibánem újma. To samozřejmě není v drtivé většině případů pravda, protože oddaní muslimové nejsou v zemi nijak zásadně ohroženi. Přitom právě Afghánci patří k tomu nejhoršímu co do Evropy přichází.

Konkrétně pedofilie je v Afghánistánu velmi mohutně rozšířena a to nejen co se dětských nevěst týká. Afghánský zvyk nazvaný „bacha bazi„, kdy nezletilí chlapci od 8 do 16 let fungují jako přestrojení tanečníci a prostituti, se v zemi stal doslova folklórem.

Pedofilní útoky ze strany Afghánců jsou tedy v Evropě poměrně hojné a tito pedofilové na základě nařízení EU mohou v Evropě i nadále zůstávat. Po odpykání krátkého trestu tak nejsou deportováni a mohou si v klidu hledat další oběti. Asi tak jako jistý Afghánec, který  v Německu zneužil dvě malé děti…

Žadatel o azyl (31), který sexuálně zneužíval děti sousedů (6 a 8 let), byl ve vězení. Nyní však nemůže být deportován: podle úřadů je jeho domovská země Afghánistán pro odsouzeného pedofila příliš nebezpečná.

Případ zneužívání dětí způsobil v roce 2018 senzaci v Landau in der Pfalz. Tehdy 26letý Afghánec, ženatý, se dvěma dětmi, sexuálně zneužil děti souseda. Jeho zdůvodnění u soudu: Měl stres z kurzu němčiny, jeho nejisté budoucnosti a třetího těhotenství manželky. Trest: tři roky a šest měsíců vězení.

Po třech letech byl předčasně propuštěn z vězení a deportován do své vlasti. Ale vrátil se nelegálně. Po svém zadržení si Afghánec musel odpykat zbývající trest. Příští pondělí bude propuštěn a bude opět svobodným mužem.

Nyní 31letý Afghánec již nemůže být deportován. Od chvíle, kdy se Tálibán chopil moci, německé ministerstvo vnitra zakázalo všechny deportace do Afghánistánu. Je to tam údajně příliš nebezpečné – dokonce i pro odsouzené pedofily.

Jediná věc, kterou bude muset otec rodiny v budoucnu zvážit, jsou požadavky na soudní řízení. Musí se pravidelně hlásit na policii, jinak může pokračovat v práci na stavbách.

Jak řekla matka malých zneužitých dětí po vynesení rozsudku u soudu: „Neplatiči daní jsou trestáni přísněji než pedofilové.“

Nakonec je třeba si zvykat, že v EU mají kriminální invazisté větší práva než jejich oběti…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afghánský pedofil sexuálně zneužil dvě děti, nebude deportován

  1. 4. dubna 2005 rozhodl ministr spravedlnosti České republiky JUDr. Pavel Němec o předání trestního stíhání do Kataru. nechal v roce 2005 propustit katarského prince Hámida bin Abdal Sáního (48) do jeho země. Princ byl obviněný z toho, že měl ve svém bytě v pražské Lumírově ulici sex s šestnácti dívkami, z nichž čtyřem ještě nebylo patnáct let. To zdůvodňoval Pavel Němec hlavně tím, že byl shromážděn dostatek důkazů, na jejichž základě bude moci katarský soud řízení uzavřít. Katarský soud žádný trestní čin nenašel. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout