Má Sorosův polibek smrti DeSantisovi zajistit prohru republikánů v roce 2024?

Má Sorosův polibek smrti DeSantisovi zajistit prohru republikánů v roce 2024?

V USA jsou nyní republikánští voliči zděšeni posledním výrokem Sorose, který může ovlivnit prezidentské volby v roce 2024 mnohem víc než se na první pohled zdá.

Připomínám, že republikáni mají do primárek dva žhavé kandidáty: Trumpa a DeSantise. Průzkumy jsou velmi proměnlivé, někdy vede jasně Trump, jindy DeSantis.

Volby v USA jsou velmi důležité pro celý  svět, zejména pak pro EU, která je kolonií USA. Jsou mnohem důležitější než volby loutek v bezvýznamných koloniích.

A Deep state chce zůstat u moci i nadále. Ovšem se stávajícími preferencemi Bidena, který se stále urputněji snaží přesvědčit, že další volební období zvládne, roste i pesimismus Deep state, protože v případě kandidatury extrémně neoblíbeného Bidena nebo jakékoli loutky z jeho okolí by se výhra demokratům nepodařila ani při sebelepších manipulacích.

Paradoxně je z obou republikánských kandidátů mnohem větší nebezpečí DeSantis, kterého by byli ochotni volit nejen voliči republikánů, ale také většina středových voličů, pro které je ovšem Trump nepřijatelný. Tedy případné finále Biden (nebo jakákoli jeho loutka) – Trump by bylo opět celkem těsné a dalo by se zmanipulovat ve prospěch Bidena.

Ovšem ne tak v případě DeSantise, který je přijatelný i pro část středových voličů, kteří nejsou skalními voliči jedné ze dvou hlavních amerických „stájí.“ Obzvlášť je ve velké oblibě všech, kdo se řadili mezi odpůrce covidismu – a ti se najdou dokonce i mezi voliči demokratů.

Pokud by tak bylo finále DeSantis – Biden (nebo jakákoli jeho loutka) nebylo by zřejmě ani možné volby zmanipulovat ve prospěch demokratů. Republikáni by měli výhru v kapse.

A nyní se vraťme k Sorosovi a jeho výroku, o kterém jistě i sám Soros ví, že je „polibkem smrti“ pro DeSantise.

Floridský guvernér DeSantis právě dostal polibek smrti. George Soros zdánlivě podpořil DeSantise pro rok 2024.

Pro DeSantise to nemohlo být horší.

George Soros před  lety přiznal, že pomáhal nacistům za druhé světové války. Udával Židy a bral jim majetek. V 60 minutovém rozhovoru před 20 lety řekl, že pokud by to neudělal on, udělal by to někdo jiný – a pokrčil rameny….

Po tomto vztahu s nacisty dostal Soros nějakým způsobem americké občanství a vždy byl a dosud je obrovským sponzorem Demokratické strany.

Soros je spojen s řadou neziskových organizací (které mají být podle amerických daňových zákonů nezaujaté). Tyto neziskové organizace jsou nemilosrdní útoční psi.

Skupiny spojené se Sorosem stály za mnoha nepokoji během Trumpovy administrativy. Podporoval vedení ve městech, kde netrestají černé zločince, a zkorumpoval ministry států v nerozhodných státech.

Získat Sorosovo doporučení není pro DeSantise dobré. A toho si je vědom i Soros…

„Doufám, že v roce 2024 se Trump a guvernér Floridy DeSantis utkají o republikánskou nominaci. Trump se proměnil v žalostnou postavu, která neustále truchlí nad svou ztrátou v roce 2020. Velcí republikánští dárci ho houfně opouštějí. DeSantis je chytrý, nemilosrdný a ambiciózní. Je pravděpodobné, že bude republikánským kandidátem,“ řekl Soros.

Soros nenávidí  Trumpa a udělal vše, co mohl, aby ho odstranil z úřadu. Skutečnost, že o DeSantisovi takto hovořil, není pro floridského guvernéra dobrá.

Tolik zprávy z USA.

Zatímco tamní média za tím vidí podporu DeSantise, ve skutečnosti jde o znemožnění republikánů tak, aby byl DeSantis nevolitelný dokonce i pro republikánské voliče.

Dozajista sám Soros toto prohlášení provedl právě proto, aby dal DeSantisovi polibek smrti. Politika floridského guvernéra je zcela proti politice, kterou prosazuje Soros.

Pomineme-li fakt, že za covidismu byla právě Florida jediným ostrůvkem svobody, pak pro Sorose je jistě nepřijatelná politika anti-LGBTQ  nebo vývoz migrantů (spolu s guvernérem Texasu) do demokratických bašt. Trnem v oku musí být pro Sorose i distancování se DeSantise od WEF a WHO či žaloba BigPharmy za aplikaci experimentálních injekcí.

Soros tedy moc dobře věděl, že podobné prohlášení způsobí odklon republikánských voličů od velmi oblíbeného DeSantise. Jde tak možná nejen o polibek smrti floridskému guvernérovi, ale i samotným republikánům…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout