Irsko: Ženy protestují proti epidemii znásilnění v zemi, vláda nadále nechává hranice otevřené (video)

Irsko: Ženy protestují proti epidemii znásilnění v zemi, vláda nadále nechává hranice otevřené (video)

Již nějakou dobu probíhají v Irsku masové protesty proti invazi, která se již zcela vymkla jakékoli kontrole. Většina nově příchozích se v zemi objeví bez dokladů, přesto jsou záhy přivítáni a ubytováni – v současné době již na úkor původního obyvatelstva.

V Irsku jsou problémy s invazisty již dlouhodobé, nicméně v poslední době značně vygradovaly. Do toho všeho chce vláda všechny, kdo proti nezřízené invazi protestují, kriminalizovat.

Ovšem zde je třeba na rovinu upozornit na fakt, že i stávající vládu někdo volil. Zřejmě i mnozí z těch, kdo nyní protestují v ulicích.

Dříve idylický, katolický ostrov Irsko je zaplaven ilegály, které sem vpustily  globalistické elity, které se spikly s cílem zničit výměnou obyvatel nejen Irsko, ale celou Evropu.

V zemi velmi výrazně roste prakticky veškerá kriminalita, v poslední době jde zejména o – jak samotné Irky potvrzují – doslovnou epidemii znásilnění.

Tým Urban Scoop vedený Tommym Robinsonem odjel do jižního Irska, aby hovořil s irskými ženami, které vedou protesty a mluví o migrační krizi, která vedla k epidemii znásilnění a zneužívání. Migranti zaplavující Irsko jsou z Ukrajiny, Afghánistánu, Eritrei, Somálska a Nigérie.

60% ilegálů přicházejících přes letiště v Dublinu nemá žádné doklady. Jsou neprověření  a v podstatě byli vpuštěni do Irska, kde nyní  lidé zažívají multikulturní šok.

Bude-li stávající trend otevřených hranic pokračovat, bude Irsko první evropskou zemí, kde bude původní obyvatelstvo přečísleno invazními jedinci.

I když například Švédsko nebo Německo vedou podobnou politiku otevřených hranic, přece jen mají o něco víc původních obyvatel, což znamená, že také o něco déle potrvá probíhající výměna.

Na závěr připomínám, že to vše podporuje EU, nicméně úplně stačí, když politiku otevřených hranic podporují již sami zvolení politici.

To je ostatně nyní vidět na Velké Británii, kde se nyní chystají legalizovat všechny, kdo jsou aktuálně v zemi či ve velmi rychle se demograficky měnícím Norsku, tedy v zemích, které nejsou v EU, nicméně v jejich vedení jsou vítači…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Irsko: Ženy protestují proti epidemii znásilnění v zemi, vláda nadále nechává hranice otevřené (video)

  1. Tommy Robinson, či ako sa to vlastne volá, je pokrytecká multikulturalistická sviňa a patologický nepriateľ kresťanov a bielej rasy. Do svojho spolku bez problémov prijíma napr. aj moslimov /veď viete, takíja/ , lebo sa naivne nazdáva,že môžu byť umiernení… Už aby ho konečne zatkli , odsúdili a hodili do cely medzi jeho obľúbencov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout