Jeffrey Sachs o útocích USA na Nord Stream (video)

Jeffrey Sachs o útocích USA na Nord Stream (video)

Nedávno zveřejnil významný novinář a nositel Pulitzerovy ceny Seymour Hersh detailní informace o tom, jak USA s pomocí zejména Norska, ale i s vědomím dalších evropských zemí (Švédsko, Dánsko), provedly útok na Nord Stream

Zatímco mainstream neměl na práci nic lepšího než slavného novináře, jemuž Sorosem uplacení pisálci nesahají ani po kotníky, maximálně dehonestovat a prohlásit ho za „starého blázna“, tak mnoho politických osobností i nezávislých novinářů naopak potvrzuje, že Hersh pouze zveřejnil informaci, která pro ně – až na některé detaily – nebyla žádnou novinkou.

K mnohým z těch, kdo se k případu vyjádřili, patří také známý americký profesor Jeffrey Sachs.

Ve videu, které můžete shlédnout níže, jen potvrdil, že podobná práce je pro CIA pouhou rutinou. Ostatně, právě on byl jedním  z těch, kdo na samém počátku nepochybovali, že jde o „dílo“ USA. Také v novém videu říká, že jde o jedinou zemi, která měla motivaci něco podobného provést.

Sachs potvrzuje, že Hersh jen dodal několik zajímavých detailů ohledně provedení, nicméně již delší dobu všechny okolnosti jasně hovořily pro to, že šlo o akt USA. Připomíná i reakci polského politika Sikorského, který záhy po útoku napsal na Twitteru: „Thank you, USA“.

Jediným, kdo o tom nechce nic vědět, jsou mainstreamová média….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout