EU decimuje Evropu, přesto ji i s její ničivou politikou většina Evropanů bezvýhradně podporuje

EU decimuje Evropu, přesto ji i s její ničivou politikou většina Evropanů bezvýhradně podporuje

Je to neuvěřitelné, ale projekt, který má za cíl zlikvidovat evropské národní státy i národy, vyměnit evropské obyvatelstvo a  plně se podřídit zájmům cizích mocností, podporuje většina těch, kdo mají být vyvlastněni, zotročeni a vyměněni.

V současné době je v popření politika ničivého zeleného údělu, který mimochodem podpořila i většina našich europoslanců. Pokud se však podíváte na názory občanů, tak ty již nejsou v takovém souladu s touto politikou. Pak by bylo na místě se ptát, proč tedy většina volí tak jak volí.

Ono to totiž není jen u nás, nyní se dokonce zjistilo, že i v Německu většina lidí s tzv. green dealem nesouhlasí – a to včetně naprosté většiny voličů Zelených (!!), přesto jen málokdo své volební návyky změní.

Dnes jsem narazila na Seznamu na článek, který upozorňuje na bruselskou normu Euro 7, která má ovšem základ právě v zeleném údělu. Od samého začátku bylo jasné, že green deal zlikviduje evropský automobilový průmysl. Přesto pro něj hlasovala i většina europoslanců těch zemí, které jsou na něm silně závislé, což je zejména ČR a Německo.

Hlavními cíli Zeleného údělu je do roku 2030 snížit emise skleníkových plynů nejméně o 55 procent ve srovnání s rokem 1990 a do roku 2050 dosáhnout uhlíkové neutrality.

Balíček Fit for 55 je plánem Evropské unie na ekologickou transformaci. Jeho název vyplývá z cíle snížení emisí alespoň o 55 procent do roku 2030.

Podle Evropské rady je smyslem balíčku „poskytnout ucelený rámec pro dosažení klimatických cílů EU, který bude přiměřený a sociálně spravedlivý, zachová a posílí inovace a konkurenceschopnost průmyslu EU a zároveň zajistí rovné podmínky pro hospodářské subjekty ze třetích zemí a podpoří vedoucí postavení EU v celosvětovém boji proti změně klimatu.“

Tolik ve zkratce definice ze strany EU.

Přeloženo to znamená, že se budou do puntíku naplňovat cíle Agendy 2030, která byla ostatně implementována i do našich zákonů.

Svého času prošel green deal i díky českým europoslancům. Za ČR pro něj hlasovali všichni europoslanci z ANO, Pirátů, TOP09/STAN, zdrželi se europoslanci z KDU a proti hlasovali jen europoslanci z SPD, KSČM a ODS, což je ovšem v součtu menšina.

Zajímalo by mne, jak volili ti, kdo v diskuzi k výše uvedenému článku láteřili nad tím, co hrozného pro nás EU chystá. Zda tedy dotyční vůbec byli u voleb.

A pokud snad ano, tak to zřejmě mnozí hodili někomu z těch, kdo hlasovali pro zelený úděl (nejvíce europoslanců má ANO, které má  jen o jednoho europoslance méně, než kolik je v součtu europoslanců všech 3 stran, které hlasovaly proti).

Právě zelený úděl, který má ničit nejen nás, ale i další generace a má dostat Evropu někam zpět do středověku, je zářnou ukázkou nejen našeho, ale i evropského, politicky zcela negramotného obyvatelstva.

Na tyto „negramoty“ totiž v důsledku doplácíme všichni. Je to právě Evropský parlament, odkud přichází 70% všech nesmyslů, které dlouhodobě EU poplatný český parlament již jen oddaně schválí.

Z výše uvedeného je tedy patrné, že green deal si většina našich občanů přála. Přinejmenším všichni, kdo volili ANO, TOP09/STAN a Piráty, případně KDU. O těchto stranách je dlouhé roky velmi dobře známo jak v EU hlasují. Kdo je volil, jistě věděl, koho volí. A pokud ne, pak to jen ukazuje na politickou negramotnost takových voličů.

Tímto článkem chci především upozornit na to, že již za rok nás čekají úplně poslední eurovolby, ve kterých ještě budeme vybírat z našich europoslanců a ne z cizinců, jak plánuje EU. A celoevropsky je to také poslední šance jak zabránit nejen zelenému šílenství, ale i jiným hrůzám, které z europarlamentu přicházejí.

Na mnohé tyto šílenosti vás zde upozorňuji, přičemž během tohoto roku se chci mizerné práci europarlamentu věnovat podrobněji. Během několika měsíců pro vás připravím podrobný přehled hlasování – poměr jak kdo hlasuje a s kým se nejvíc v hlasování shoduje.

Víte například o tom, že ANO má velkou hlasovací shodu s TOP09? Právě Brusel nám lépe než cokoli jiného odkrývá pravou tvář politických stran. A jisté je, že nejen u nás, ale ani v dalších zemích, často voliči vůbec netuší pro koho hlasují.

Někdy koncem jara nebo v létě zde zveřejním první statistiky, další pak před  eurovolbami, které budou velmi důležité.

Pokud voliči z celé EU navolí odpůrce této ničivé instituce – k čemuž by mohl přispět i korupční skandál v řadách probruselských politiků – pak by se mohl celý moloch zhroutit.

Patřím k těm, kdo nehlasovali pro vstup do EU a jako odpůrce této instituce jsem dlouhé roky odmítala chodit k eurovolbám. Ovšem před těmi minulými jsem si uvědomila, že právě fakt, že odpůrci EU tyto volby bojkotují, bruselským diktátorům velmi vyhovuje.

Za rok by se tak měli eurovoleb zúčastnit všichni zastánci rozpadu tohoto pro Evropany zcela likvidačního molocha. Je důležité, abyste informovali i lidi kolem sebe.

A jde samozřejmě o všechny země, přičemž nejvíc se musíme spoléhat na ty větší, které mají víc europoslanců. Budou-li navíc i zde probíhat manipulace, je nutná co největší účast odpůrců již jen proto, že falšovat lze jen do jisté míry.

Velmi kontraproduktivní je i účast spousty pidistran, které se před každými takovými volbami vyrojí a nasbírají protestní hlasy, které nakonec propadnou. K tomu došlo i v roce 2019.

Volby do EU tedy považuji v tomto kontextu za velmi důležité. Pokud by lidé napříč Evropou volili masově strany, které mají v programu odchod z EU, pak by byla šance toho molocha zničit či alespoň „nahlodat“ zevnitř….

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “EU decimuje Evropu, přesto ji i s její ničivou politikou většina Evropanů bezvýhradně podporuje

  1. Nezabúdajme, že pseudovlastenci ako Le Penová, Salvini, Orbán, Kaczynski, Uhrík, Radačovský a podobný odpad nechcú o vystúpení z EÚ /a NATO/ ani počuť! Mnohí by tam naopak čo najskôr radi videli kompletný Balkán vrátane Kosova a ešte aj Turecko a Moldavsko.

  2. Ano, je to k nevíře co se právě děje. Totální likvidace ekonomik uvnitř EU, uplatňování tzv. zeleného údělu což prakticky dorazí skomírající ekonomiky, do této hrůzy uplatnění agendy 2030 jejíž představitel Šváb zcela otevřeně hovoří o úplné likvidaci soukromého vlastnictví a drastické snížení počtu obyvatel planety, to všechno za potlesku jednotlivých vlád. Celá tato hrůza byla přikrytá celosvětovými událostmi jako pád dvjčat, bankovní krize, Covid pandemie a v současné době nesmyslně vyvoláno válkou na Ukrajině o jejíž ukončení nemá nikdo zájem a bude tu až do doby další pandemie o níž otevřené hovoří Gates a další. Strašné vyhlídky, ale hodně lidí stále hovoří jak je výborné být součástí EU. Tohle normální mozek nemůže probrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout