EU přistoupila k dalšímu kroku k vytvoření evropského superstátu – je jím změna volebního systému

EU přistoupila k dalšímu kroku k vytvoření evropského superstátu – je jím změna volebního systému

EU byla založena coby prostředek k likvidaci evropských národních států a národů. K likvidaci národů má dojít jejich postupným „naředěním“ cizinci z mimoevropských zemí, což nyní znatelně probíhá zejména po celé západní Evropě.

Ke vzniku superstátu pak může dojít jedině politickou cestou, tedy přímo z Bruselu, o čemž se již nyní naplno v centrále evropské globalizace debatuje. Konečné hlasování, které by zcela změnilo koncepci eurovoleb, se bude konat již 3. května a mělo by platit již pro eurovolby 2024.

V duchu nadnárodních organizací a globalistických zájmových skupin „globálního vládnutí“ je třeba v květnu na cestě do centrálního státu EU překonat další překážku: změna volebního zákona pro Evropský parlament je připravena k hlasování.

Od nynějška budou namísto národních kandidátů voleny nadnárodní kandidátní listiny s kandidáty z různých členských států. To dále snižuje spojení mezi voliči a jejich „zástupci“.

Ve stínu ukrajinské války stoupenci přísně centralizované Evropské unie nadále zbavují členské státy moci. Na žádost socialistického poslance Evropského parlamentu Domènce Ruize Devesy podpořil Výbor pro ústavní záležitosti Evropského parlamentu na konci března legislativní iniciativu 19 hlasy ku devíti, která má nahradit stávající evropský volební zákon pro Evropský parlament (EP).

Domènec Ruiz Devesa předložil návrh, který by zbavil národní státy moci. Kromě svých funkcí ve výborech je Ruiz Devesa členem meziskupiny Evropského parlamentu pro práva LGBT.

Poslanci EP mají být nyní voleni z celoevropských kandidátních listin. Voliči tyto zástupce ani v nejmenším neznají a s těmito jednotlivci již nemají žádné jazykové ani kulturní vazby. Z pohledu zastánců by tím ovšem měla být „posílena evropská identita“; přesný opak je však pravdou.

Zeměpisné zastoupení seznamů má údajně rovněž zajistit, aby menší členské státy nebyly znevýhodněny v hospodářské soutěži. Za registraci seznamů má být odpovědný nový evropský volební orgán. Celounijní kandidátní listiny předkládají evropské volební orgány.

O návrhu se ještě musí hlasovat na plenárním zasedání EP 3. května. Téměř všechny skupiny EP již hlasovaly pro návrh, takže oficiální hlasování bude již pouhou formalitou. Pouze jediná – a to protibruselská frakce ID – byla proti (za nás SPD). Všechny ostatní frakce s tímto novým systémem voleb souhlasily.

Europoslanec rakouské FPÖ Dr. Georg Mayer vysvětlil, co konkrétně nový volební zákon znamená: „Nový volební zákon EU je předzvěstí nebo dalším krokem v plánovaném zřízení jednotného státu EU. Například Rakušané by měli být nuceni hlasovat pro jakéhokoli kandidáta ze Španělska, Malty nebo Řecka, kterého ani neznají nebo kterému nerozumí. To je naprosto absurdní a z hlediska demokratické politiky velmi sporné.“

Zásadu, podle níž každý členský stát jmenuje a vysílá své zástupce do Evropského parlamentu, je třeba rozdělit a zabránit účinnému zastoupení jakékoli země.

„Cílem této reformy by také mělo být odstranění překážek, které brání volebnímu právu osob se zdravotním postižením a příslušníků menšin,“ uvádí EU…

Vzhledem k uvedenému důrazu na menšiny mi nedá se nezeptat, kolik zemí vyšle do kandidátky muslima nebo nějakou trans queer fluidní osobu?

Je jisté, že jde o zákon, který zajistí rychlejší vznik evropského superstátu. K výše uvedenému je však třeba doplnit i to, že je více než pravděpodobné, že o tom, jaké kandidáty ta která země nabídne, bude rozhodovat s největší pravděpodobností vláda. Tím se eliminuje možnost, že by se do EU dostali její odpůrci, neboť každá lokajská vláda vybere právě takového kandidáta, který se bude líbit především Bruselu.

Ostatně, stačí se podívat na to, koho jako kandidátku do EK vyslala již 2x za sebou naše minulá vláda…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “EU přistoupila k dalšímu kroku k vytvoření evropského superstátu – je jím změna volebního systému

 1. Patrně si řekli jako naše pětikolka :” Když ne dneska, tak kdy jindy? “
  Je jich většina , zítra by to mohlo být i jinak, tak holt šup kovat železo, dokud je žhavé.
  Jasně že každý stát pošle do Brusele převážně odpad.
  Většinou obtížné týpky, kteří by mohli doma zlobit.
  Tohleto provozoval i bolševik a říkalo se tomu “ vykopnutí směrem nahoru” .
  Největší škůdce a r@zesírač byl vyslán za lepším. Spolupracovníci si spokojeně oddechli.

 2. Nezabúdajme ,že „konzervatívni vlastenci“ typu Orbán, Kaczynski, Le Penová, Uhrík, Salvini, Janša a ďalši kategoricky odmietajú vystúpenie z tohto fašistického žalára národov a v jednom kuse trepú niečo o nutnosti „reforiem“: Nehovoriac už o tom,že vehementne podporujú vstup Turecka či Kosova do EÚ,nie sú proti legálnej migrácii /čiže ani genocíde bielej rasy a kresťanov/ a stoja s až neuveriteľným fanatizmom za Izraelom. Ktorého záujmy a ťažké zločiny dokonca kladú nad záujmy svojich národov a štátov.

  1. Možno si kladiete otázku: schvaľujú spomínaní zločinci likvidáciu národných štátov /aj národov samotných/a vznik jednotnej 4. ríše podľa vzoru Hitlera s minimálnymi právomocami jiej provincií? Odpoveď znie jednoznačne: schvaľujú! Výčitky svedomia a úctu k vlastnému národu ,štátu, jazyku, tradíciám, dejinám, kultúre nikdy nemali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout