Dvě studie dokazují, že vaječné žloutky potlačují spike proteiny z mRNA „vakcín“ (video)

Dvě studie dokazují, že vaječné žloutky potlačují spike proteiny z mRNA „vakcín“ (video)

Všimli jste si náhlé snahy o omezení spotřeby vajec? Začalo to již asi před rokem v USA, kde se objevila „záhadná“ epidemie ptačí chřipky, zjišťovaná nespolehlivými PCR testy. Tato ptačí chřipka se posléze záhadně přestěhovala i do Evropy, kde byly – podobně jako předtím v USA – vybity statisíce kusů drůbeže.

V USA mezitím došlo k několika „podivným nehodám“ v drůbežárnách a vejce se stala nedostatkovým zbožím. V Evropě je situace podobná, také zde došlo k vybíjení chovů a mnohá omezení  chystá i podvratná EU, která by nám chtěla chov drůbeže do budoucna zakázat.

Ceny vajec se v USA i Evropě mezitím vyšplhaly na rekordní výši a k podobné situaci nyní došlo i u protinožců.

Jde skutečně o náhody?

V kontextu zjištění hned dvou studií se zdá, že za tím opět stojí zlé úmysly. Ostatně, co chcete očekávat od těch, kdo mají jako hlavní téma depopulaci a v těchto snahách se koncentrují zejména na bílé obyvatelstvo?

Dvě studie ukazují, že vaječné žloutky zmírňují účinky spike proteinu vyvolané vakcínou. V USA za poslední rok záhadně explodovalo nebo vzplanulo několik závodů na zpracování potravin a drůbežáren a farmáři říkají, že krmení pro nosnice brání jejich slepicím snášet (viz video níže).

Propagandisté ​​obviňují  z nedostatku vajec  a následného prudkého růstu cen vajec „ptačí chřipku“ a zároveň pobízejí lidi, aby vejce přestali jíst.

Je to všechno jen náhoda? Nebo je to řízená válka proti přírodním potravinám, aby Bill Gates vydělal na svých falešných vejcích jmění a lidé měli přístup pouze k nezdravým syntetickým potravinám?

Ceny vajec vzrostly v USA v lednu o 8,5 % oproti předchozímu měsíci a jsou o 70,1 % vyšší než minulý rok, což je nejvyšší meziroční nárůst od roku 1973.

Rekordní propuknutí ptačí chřipky zdevastovalo hejna drůbeže po celých USA, což vedlo k tomu, že cena vajec v roce 2022 stoupla více než jakákoli jiná potravina, podle Information Resources Inc. Zásoby vajec v USA byly v posledním týdnu prosince 2022 o 29 % nižší než na začátku roku 2022.

Objevují se také různé pokusy propagandistické mašinérie démonizovat vejce. Minulý rok například Express UK uvedl, že „živina nalezená ve vejcích souvisí  se zvýšeným rizikem srážení krve“. Žádná zmínka o tom, že injekce covidu způsobují krevní sraženiny, ale spíše vejce – každodenní jídlo, které jsme pravidelně jedli po tisíciletí – údajně způsobují krevní sraženiny.

Krevní sraženiny se typicky tvoří v žilách nohou, paží a třísel. Právě když se odlomí a putují do jiných částí těla, jako jsou plíce, představují riziko. Mezi rizikové faktory srážení krve patří obvykle operace, rakovina a těhotenství. Zjištění jedné malé studie však naznačují, že živina nalezená ve vejcích a mase může také zvýšit riziko srážení krve.

Proč se propagandistická mašinérie snaží vytvořit dojem, že jsou pro nás vejce špatná? Jedním z důvodů je posedlost Billa Gatese laboratorními potravinami. Možná dalším důvodem je, že přirozeně produkované vaječné žloutky zmírňují účinky spike proteinů vyvolaných vakcínou.

A pokud už Bill Gates, který jinak investoval do umělého masa, mléka i vajec, někdy doporučí i vejce slepičí, pak výhradně od řádně proočkovaných nosnic.

V blogovém příspěvku z roku 2016 Bill Gates argumentoval pro produkci vajec jako způsob, jak bojovat proti chudobě a zlepšit výživu podvyživené populace. Jenže Gatesova „filantropie“ měla háček:

Spolu s partnery v celé subsaharské Africe pracujeme na vytvoření udržitelných tržních systémů pro drůbež. Pro tyto systémy je obzvláště důležité zajistit, aby farmáři mohli nakupovat ptáky, kteří byli řádně proočkováni

Proč bych choval kuřata , Gates Notes, 7. června 2016

Po Gatesově programu „očkování“ proti covidu nemáme žádné pochybnosti o tom, že „řádně očkovaní“ neznamená „ochranu před nemocí“ nebo pro naše „zdraví a pohodu.“

Jako zastánce vylidňování s enormní touhou po ziskuchtivosti a kontrole všeho v našem světě rozhodně není jeho cílem zmírňovat chudobu tím, že zajistí snadnou a levnou dostupnost kvalitních přírodních potravin.

Před náhlým nedostatkem vajec a související cenovou inflací, která nyní zachvátila USA i Evropu, byly zveřejněny dvě studie naznačující, že vaječné žloutky jsou lékem na Covid.

První studie, publikovaná v lednu 2021, se jmenuje: „Protilátky slepičího žloutku (IgY) blokují vazbu SARS-CoV-2 spike proteinu varianty k lidskému ACE2″. Část abstraktu zní takto:

Naše výsledky ukazují, že anti-spike S1 IgY mají významný neutralizační účinek proti SARS-CoV-2 pseudovirům, různým mutantům spike proteinů a dokonce i SARS-CoV in vitro. Tyto IgY by mohly být životaschopným nástrojem pro prevenci a kontrolu Covid-19.

Druhá studie, publikovaná v listopadu 2022, se jmenuje: „Imunoglobulinový žloutek cílící na spike 1, receptor vázající doménu glykoproteinu spike a nukleokapsidu SARS-CoV-2 a blokující vazebnou interakci RBD-ACE2“. Část abstraktu zní takto:

Coronavirová nemoc (Covid)-19 způsobená těžkým akutním respiračním syndromem infekce koronavirem 2 (SARS-CoV-2) přerostla v globální pandemii způsobující sociální a ekonomický chaos. Alternativní kontrolní strategií by mohlo být použití specifického imunoglobulinu (Ig)-Y ze slepičích vajec.

Naše výsledky ukázaly, že S1,RBD,N-IgY byl schopen inhibovat vazebnou interakci RBD-ACE2 in vitro, což ukazuje na jeho potenciální použití při blokování vstupu viru. Naše studie také ukázala, že nosnice jsou schopny produkovat tento specifický IgY, který by mohl blokovat vazbu viru, a že je možná velká produkce tohoto specifického IgY.

Obě studie, publikované s odstupem dvou let různými autory, docházejí ke stejnému závěru: že obyčejný vaječný žloutek obsahuje živiny, které působí jako neutralizátory spike proteinů Covid-19. A právě v tuto chvíli mizí vejce z regálů obchodů, případně se pro mnohé z těch, kdo nemají domácí vejce, stávají ta kupovaná cenově nedostupnými.

Není náhodou, že poté, co se objevily dvě různé studie o výhodách vajec v boji proti spike proteinům Covid-19, musely být nosnice náhle utraceny kvůli „ptačí chřipce“, což mělo za následek prázdné regály a vysoké ceny v obchodech s potravinami.

V USA je situace stále horší. Ceny vajec za poslední rok vzrostly o 60 procent, zatímco některé obchody omezují prodej vajec na dva kartony na zákazníka.

Jistě není náhoda, že se stejná situace doslova „přelila“ z USA i do Evropy. A my, kdo máme domácí vejce, pak můžeme jen čekat na to, až EU začne chov drůbeže zakazovat – třeba pod záminkou, že drůbež zanechává příliš dlouhou uhlíkovou stopu.

Začali s farmami v Nizozemsku a jisté je, že u nich se likvidace chovů zvířat na území 4. říše nezastaví….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 48 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Dvě studie dokazují, že vaječné žloutky potlačují spike proteiny z mRNA „vakcín“ (video)

 1. zazmrdovaný jeblý západ je tohto všetkého schopný, no ale stačili plné výklady a osprostený východ šiel ako slepý do vlasnej otročiny!

 2. Jak je možné,že se pokračuje ve vybíjení drůbeže,když se toto všechno ví a je to podloženo výsledky výzkumů.A proč se nikdo nepostará o postihy té elity,která se snaží snižovat populaci tím,že beztrestně
  a vědomě zabíjí miliony lidí pomocí kovidu úmyslně vyrobeného v laboratořích.Také zůstává nepotrestáno
  úmyslné vybíjení drůbeže a ví se,že ve všech těchto likvidacích má svoje krvavý ruce Bill Gates a spol.
  Za nimi určitě stojí další grázli a největší vrazi tohoto století a nikdo nemá ani snahu zabránit jim vtěchto
  podlých praktikách.Fuj,hamba !!!!!

  1. Jak je to možné? Za peníze v Praze dům. Dnes Tě neuplatí miliónem ale když Ti dá 100 miliónů, koupí si Tě. Zabezpečíš si celou rodinu, zažiješ opojný pocit moci. Falešný pocit že patříš k vyvoleným. A vo tom to je. Za prachy zabiješ svědomí. Zajímalo by mě, jaké procento lidí na světě nepodlehne takové manipulaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout