Bývalá britská premiérka Liz Trussová učinila pozoruhodné prohlášení o novém světovém řádu (video)

Bývalá britská premiérka Liz Trussová učinila pozoruhodné prohlášení o novém světovém řádu (video)

O vznikajícím novém světovém řádu není pochyb. Je nastolován v souladu s tzv. Agendou 2030 (a předchozí Agendou 21) – či chcete-li Velkým restem. V plánu je změnit stávající svět v jakousi neofeudální společnost pod trvalou digitální diktaturou.

Čas od času i některému z vrcholových politiků „ujede“ informace o vznikajícím novém světovém řádu, aniž by jej jakkoli přesněji specifikovali.

Bývalá britská premiérka Liz Trussová během projevu v Tokiu řekla , že „žijeme ve velmi turbulentních ekonomických časech“.

Řekla také, že „svobodný svět je v nebezpečí“. Podle Trussové žije v demokracii méně lidí než před 30 lety. „Mezitím si autoritářské režimy budují své zásoby zbraní,“ řekla bývalá premiérka.

Snaží se nejen přesvědčit své lidi, ale podle Trussové také vyhrát bitvu o globální veřejné mínění. „A snaží se vytvořit nový světový řád.“

V říjnu loňského roku rezignovala na post šéfky Konzervativní strany. Předsedkyní vlády Spojeného království byla pouze měsíc a půl, což z ní činí v jistém smyslu rekordmanku, neboť byla na daném postu nejkratší dobu vůbec.

Její popularita za krátkou dobu ve funkci premiérky prudce klesla kvůli její mizerné hospodářské politice. Několik členů strany otevřeně řeklo, že by měla rezignovat.

Trussová i její nástupce Rishi Sunak pocházejí ze stáje Klause Schwaba. Jak je vidět, tak v zemích zásadního významu se skutečně velmi pečlivě dohlíží na to, aby vysoké posty zaujaly již dobře „vycvičené“ a instruované loutky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Bývalá britská premiérka Liz Trussová učinila pozoruhodné prohlášení o novém světovém řádu (video)

  1. Fakt je,že Rotschildovci, Rockefellerovci, Sorosovci, Šváb a podobné mafie budú skôr či neskôr porazené moslimami . Aj keď niektoré moslimské krajiny tiež chcú zaviesť NWO, plán zaviesť takmer na celom svete šaríu – na rozdiel od toho, čo Slovanka nazýva „neofeudalizmus“ – bude úspešný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout