McDonald’s nově nabízí nugety z rostlinného masa v Německu, Evropané prý náhražky masa vítají

McDonald’s nově nabízí nugety z rostlinného masa v Německu, Evropané prý náhražky masa vítají

Nedávno jste si zde mohli přečíst o totálním propadáku při prodeji veganských burgerů, které nabízela firma sponzorovaná Billem Gatesem.

Jenže burgry byly  propadákem  pouze v USA, podle informací firmy, která málem zkrachovala, ji nakonec zachránil zájem evropských konzumentů, kteří si veganské burgry – na rozdíl od Američanů – velmi oblíbili.

Evropané tak víceméně zachránili krachující Gatesem podporovanou Beyond Meat. A zřejmě největší úspěch měly tyto burgry v Německu, protože právě tam nyní přišla tatáž firma s veganskými nugetami, které McDonald’s nyní nabízí ve spolupráci s Beyond Meat

McDonald’s oznámil, že začne prodávat rostlinné kuřecí McNuggets ve vybraných restauracích

V současné době lze rostlinné nugety koupit pouze v McDonald’s v Německu, ale pokud se ukáže, že jsou úspěšné, mohly by se objevit na jídelních lístcích McDonald’s po celém světě.

Nové nugety McPlant jsou nabízeny ve spolupráci s Beyond Meat, společností vyrábějící umělé maso, která získala finanční podporu od Billa Gatese.

Ingrediencemi, které lze nalézt v nových rostlinných nugetách, jsou hrášek, kukuřice, pšenice a tempura, podle receptu, který gigant rychlého občerstvení vytvořil ve spolupráci právě s Beyond Meat.“
Obraz

Rostlinné McNuggets nejsou prvním případem, kdy McDonald’s umístil syntetické rostlinné maso do svého menu.

V roce 2021 představil McDonald’s McPlant Burger.

Oh My Mag uvedl, že burger McPlant byl velkým propadákem ve Spojených státech, ale byl velmi dobře přijat v Evropě.

Burger McPlant byl nakonec stažen z menu McDonald’s ve Spojených státech poté, co se rostlinný burger prodával v nejrušnějších řetězcích McDonald’s v průměru pouze 20krát denně.

Jak jistě víte, tak v případě zavádění těchto výrobků do prodeje v rychlém občerstvení nejde ani tak  o to, aby se vyšlo vstříc vegetariánům a veganům, ale především o to, aby si na tyto náhražky mladí co nejrychleji  zvykli.

Postupně se má prodej masa utlumit a ambiciózní plány EU již kolem roku 2035 počítají s masem jako s velmi vzácnou pochoutkou. I to je důvod, proč již byly v EU schváleny 4 druhy jedlého hmyzu a další druhy hmyzu jsou nyní v procesu schvalování.

Zdá se, že Evropané jsou k podobným experimentům mnohem vstřícnější, proto zřejmě nepotrvá dlouho, než tyto řetězce začnou v zemích EU nabízet i Schwabovy hmyzí burgry a nugety z červů.

Jsou tedy nakonec skutečně Evropané tím správným „laboratorním materiálem“  pro globalistické cíle?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

4 thoughts on “McDonald’s nově nabízí nugety z rostlinného masa v Německu, Evropané prý náhražky masa vítají

  1. Článek hezky ukazuje… že každý nakonec má, co chce.
    Je to vždy o tom, že ďáblu musíte napřed sami dobrovolně podat aspoň ten prst.
    Pokud striktně odmítáte, nemá šanci.
    Chytrému napověz…

  2. V Eurábii nebude najneskôr koncom tohto desaťročia kúpiť si žiadne vegánske „pochúťky“ ani „jedlá“ z červíkov a hmyzu, moslimovia sa už o to – po porážke globalistov – postarajú…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout