Německo: Bývalý policejní ředitel odhalil hned zpočátku covidový podvod, záhy byl ze svého postu sesazen (video)

Německo: Bývalý policejní ředitel odhalil hned zpočátku covidový podvod, záhy byl ze svého postu sesazen (video)

Dnes se již velmi dobře ví, že nejen všichni rádoby odborníci, ale zejména vládnoucí politici a další osoby v celém covidovém podvodu zainteresované od samého počátku věděli, že jde jen o to, aby byla zaváděna diktatura pod rouškou falešné pandemie.

Již asi rok a půl před začátkem covidového podvodu došlo k pádu několika vlád, v jejichž případě by hrozilo, že daná vláda nebo některý z partnerů nebude ochoten se covidového podvodu účastnit.

Takovým případem byl v Evropě například pád rakouské vlády asi rok před začátkem covidismu. Z vlády musela být odstraněna koaliční FPÖ, na jejíhož tehdejšího šéfa bylo již dlouho dopředu natočeno kompromitační video.

FPÖ se za covidismu stala coby reálně jediná opoziční parlamentní strana hnací silou odporu, kdy – již s novým vedením – organizovala protivládní demonstrace. Rakousko se pak s novou vládou lidovců a Zelených stalo jednou z nejhorších covidových diktatur na světě.

Během roku 2019 se tak podařilo zajistit, aby byly loutky všude, kde měl být covidový podvod zaváděn. Jak jistě víte, tak například v Africe se to příliš nepodařilo, nicméně důležitější byla v tomto hledu Evropa, Austrálie či USA.

Německo bylo zemí, která měla celý podvod řídit zejména ve středoevropském prostoru. To bylo znát i podle toho, že některé země (včetně ČR) doslova kopírovaly německou covidistickou politiku. Stačilo se tedy dívat na to, co zavádí v Německu a bylo jasné, že totéž přijde během 1-2 týdnů i k nám.

Zatímco většina lidí covidový podvod neodhalila vůbec nebo až po nějaké době, na vedoucích postech o něm buď věděli (korupce či vydírání však umlčí takřka každého) nebo jej velmi záhy prohlédli.

Asi tak jako dnes již bývalý německý policista, který na startu celého podvodu zastával velmi vysokou funkci. Ihned tak poznal, že jde o jediné: zavést diktaturu založenou na strachu.

Ovšem – na rozdíl od jiných – on sám nehodlal tento podvod nadále podporovat a byl proto ze svého postu „odejit.“

Zatímco mnoho úředníků podniklo brutální zásahy proti demonstrantům, mezi demonstranty byl i sám vysoce postavený bývalý policista: Uwe G. Kranz. 

Byl prezidentem Státního úřadu kriminální policie v Durynsku, vrchním ministerským poradcem a poradcem Europolu v Nizozemsku.  Dodnes je známý a žádaný jako expert na kriminalitu a bezpečnost.

Kranz měl od začátku vážné pochybnosti o covidových opatřeních. Covidová politika byla podle bývalého šéfa policie od začátku o rozdmýchávání strachu:

„Od začátku jsme věděli, že je to podvod, chiméra. Jediným cílem bylo rozdmýchat strach. A strach usnadňuje vedení lidí. A to byla ta pravá myšlenka. Od začátku neexistovala žádná analýza situace ohrožení obyvatelstva.“

Stephan Kohn, konzultant ministerstva vnitra, měl podle Kranze naprostou pravdu se svými včasnými varováními, která ho stála práci. Kohn ve 192stránkové zprávě ostře kritizoval vládní opatření. Mluvil o „vážných chybách v krizovém řízení“ a „deficitech v regulačním rámci“. Jeho závěr: „Covidová krize se ukazuje jako falešný poplach“.

V rozhovoru kritizuje i nesmyslné masové testy a katastrofální očkovací politiku, která šla ruku v ruce s masivním klamáním populace.

Kranz se nyní zabývá zejména politikou očkování a nadměrnou úmrtností. Podle exšéfa policie byla očkovací politika katastrofou a obyvatelstvo bylo záměrně uváděno v omyl. 

„Bylo naprosto nezodpovědné očkovat proti pandemii. Každý student medicíny věděl, že je to smrtelná chyba. Současnou nadúmrtnost nelze vysvětlit důvody uváděnými politiky – jako ministr zdravotnictví Karl Lauterbach, který z nadúmrtnosti viní vlnu letních veder.“

Kranz vidí paralelu mezi očkovací kampaní a počátkem nadměrné úmrtnosti. To není důkaz kauzality, ale povinnost ji vyšetřit. Přesně se to ale podle Kranze neděje. Místo toho je téma drženo v tajnosti. 

Zde  připomínám, že v Německu je zaznamenána nadúmrtnost kolem 50% – tedy jedna z největších v Evropě – a konkrétně v roce 2022 byla v Německu nejvyšší úmrtnost od roku 1951.

Kranz také ve videu informuje o tom, jak se sdružením pomáhá obětem očkování – a jaké žaloby proti vládě se plánují nebo již probíhají.

Umíte-li dobře německy, tak se můžete na celý rozhovor podívat zde

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout