Byl hlášen další mrazivý teplotní rekord – tentokrát z USA

Byl hlášen další mrazivý teplotní rekord – tentokrát z USA

Kdepak je ono proklamované globální oteplování???

V mnoha zemích severní polokoule jsou v letošní zimě hlášeny mrazivé rekordy. Mrazivá zima zasáhla země jako Čína, Indie, Omán, Japonsko, USA, sníh se pak ve větší míře objevil na Sahaře i v jihoevropských zemích.

Nový mrazivý rekord nyní hlásí z USA.

Americký meteorologický úřad, Národní meteorologická služba (NWS), oznámil, že teploty na jednom z nejvyšších bodů na severovýchodě Spojených států klesly na minus 75,5 °C.

To znamená, že byl překonán starý rekord z roku 2004 minus 75 °C. NWS vydal varování před extrémně nízkými teplotami v oblastech severovýchodu Spojených států.

Na některých místech by podle agentury mohly teploty o víkendu klesnout na nebezpečnou úroveň. To může představovat potenciální nebezpečí pro životy obyvatel postižených oblastí.

21. června 1983 ruští vědci naměřili v Antarktidě na stanici Vostok teplotu minus 89,2 °C. Je to nejnižší teplota, jaká kdy byla na Zemi zaznamenána při klasickém pozemním měření. Podle satelitního měření naměřili rekord 10. 8. 2010 v Antarktidě, kde bylo  -93,2 °C

V Evropě byla zaznamenána nejnižší teplota 31.12.1978 ve městě Usť Ščugor v Rusku, kde tehdy naměřili minus 58,1 °C.

U nás byl naměřen mrazivý rekord 11. 2. 1929 v Litvínovicích, kde tehdy bylo 42,2 °C.

Mimochodem, nechtěli by se do výše uvedené oblasti v USA vydat klimatičtí šílenci, kteří se běžně lepí k silnicím po celé Evropě – nejčastěji v Německu? Tentokrát by ani to lepidlo nepotřebovali, mráz by se o jejich „připevnění“ k silnici postaral sám…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “Byl hlášen další mrazivý teplotní rekord – tentokrát z USA

  1. 31.12. 1978 byla teplota v Rusku minus 58 stupnu. A kdo pamatujete tak v CSSR ten den byla teplota plus 20 stupnu!! A vzapeti na novy rok 01.01.1979 byla teplota minus 20 stupnu!!! Ten den jsem zazanamenala prvni umely zasah do pocasi! Od teto doby sleduji pocasi pravidelne a jsem presvedcena ze tyto vykyvy jsou zpusobeny umelym rizenim pocasi klimateroristy, a globalnimi inzenyry!!! Viz chemtrails, polarni vortexy, bleskove povodne, tornada i v nasi zemi, umyslne zalozene pozary na cele zemi atd!!! Zamyslete se nad umele rizenym pocasim!!! Touto problematikou se zabyvam leta a vim o cem mluvim!! Pocasi je celosvetove umele rizene 24 hodin 365 dni v roce!!! Klimousi na toto zverstvo maji vsemozne prostredky a ruzne technologie. Na chicagske burze se obchoduji derivaty na vyrobu pocasi!!! Za k..rva velky balik penez!!! Protoze kdo ovlada pocasi ovlada lidi!!! To je neoddiskutovatelny fakt!! Ale nejen pocasi, ale i ovladani penez, O travin, vodnich zdroju,zemedelske pudy, a v neposledni rade farmabyzness ruku v ruce s obchodem organu a adrenochromu!! Tak se to tu ridi o nas bez nas!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout