Budova holandské veřejnoprávní televize byla oblepena tisíci odkazy na občany, kteří zemřeli nebo byli vážně poškozeni po podání genových injekcí (video)

Budova holandské veřejnoprávní televize byla oblepena tisíci odkazy na občany, kteří zemřeli nebo byli vážně poškozeni po podání genových injekcí (video)

Mainstreamová média zde nejsou proto, aby vás informovala. Jejich zadání je dlouhodobě stejné a nezměnilo se  od dob Goebbelse. Jejich úkolem je propaganda, podsouvání jediných „správných“ názorů, manipulace a dehonestace opozičních názorů.

A především mají zajistit, že ona spící většina zůstane i nadále spící.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o akci, která byla uspořádána u budovy britské veřejnoprávní BBC, na jejíž zdi lidé vylepili letáčky, které odkazovaly na zemřelé po podání genových injekcí.

BBC si pozůstalí zvolili záměrně, jde o jeden ze symbolů tamní propagandy. Právě mainstreamoví propagandisté byli mezi těmi, kdo experimentální přípravky nejvíc propagovali.

BBC je tedy obdobou naší ČT, stejně jako holandská NOS. Holanďané se zřejmě inspirovali britskou akcí, proto polepili zeď tohoto propagandistického média jmény a diagnózami zemřelých nebo po injekcích těžce zdravotně postižených lidí.

V sobotu ráno zaplnilo budovu NOS 14 445 post-itů. Každý post-it představuje jednu smrt navíc v roce 2022. Před budovou lidé drželi transparenty s texty jako ‚NOS = fake news‘, ‚čestný výzkum nadměrné úmrtnosti‘, ‚NOS, RTL, SBS, NRC, AD, Telegraafe, už jsme unaveni z vašich lží“, „přestaňte lhát“ a „zastavte cenzuru“.

Vzkazy obsahovaly texty jako „náhlá smrt“, „srdeční selhání po injekci“, „náhle nový normál“ a „zpráva společnosti Pfizer.“ Kromě toho byla zmíněna jména: ‚Jonathan, 42 let‘, ‚René je mrtvý‘. Mezi vzkazy byly i papíry A4 s nápisy: ‚média = virus‘, ‚média musí přestat lhát‘ a ‚koupení novináři‘.

Během Covidu byla každá „covidová smrt“ oznamována s velkou pompou. Když po zavedení vakcín náhle zemřelo mnohem více lidí, než se očekávalo, mlčelo se. Země s vysokou proočkovaností jsou zvláště silně postiženy nadúmrtností.

K těmto zemím patří právě i Holandsko…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Budova holandské veřejnoprávní televize byla oblepena tisíci odkazy na občany, kteří zemřeli nebo byli vážně poškozeni po podání genových injekcí (video)

  1. Vsem temto zrudam ktere se vedome podili na teto genocidni depopulaci na planete okamzite deset ostrych bodancu!!!! Kazdemu jednomu a pred verejnosti!!! Pochytat a zabodat!! Pouzit jejich zbrane proti nim!!! Nic jineho si nezaslouzi ty bestie!!!

  2. Čo takto opätovne začať nový Norimberský proces? Veď i tu bola predsa spáchaná trestná činnosť. Pokusy ktoré jednotlivé vlády EU chceli zlegalizovať by mali byť zobrané na plnú zodpovednosť, za účasť na systematickom vyvražďovaní!!! Lebo inak sa to teraz už nedá ani nazvať. Výsledok pokusných očkovacích vakcín sa dostavil a to veľmi rýchlo. Následky sú ozaj otrasné!!! Alebo to chcete niekto spochybniť? Mengele by pukol závisťou, čo dokázali liberálno-fašistické vlády!!! Takto beztrestne ponechať robiť pokusy na ľuďoch, to sa ozaj len tak nevidí!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout