Blízký spolupracovník Clintona napojený na Epsteina byl nalezen přivázaný ke stromu a zastřelený, údajně šlo o sebevraždu

Blízký spolupracovník Clintona napojený na Epsteina byl nalezen přivázaný ke stromu a zastřelený, údajně šlo o sebevraždu

Další velmi podivná smrt z okolí Clintona (potažmo Epsteina), která byla i přes mnoho podivných okolností nyní prohlášena za sebevraždu. Zdá se, že Clintonův poradce byl podobně nepohodlný jako Epstein, jehož velmi podivné údajné sebevraždě snad nikdo nevěřil.

Zvláštní poradce Billa Clintona Mark Middleton, který byl napojen na Jeffreyho Epsteina, byl nalezen zastřelený a přivázaný ke stromu elektrickým kabelem, který měl i  kolem krku. Oficiální vyšetřování dospělo k závěru, že spáchal sebevraždu – navzdory tomu, že po zbrani není dosud ani stopy.

Mark Middleton, 59, byl nalezen mrtvý loni v květnu na Heifer Ranch v Perryville v Arkansasu. Tělo bylo přivázáno ke stromu elektrickým kabelem přes hlavu a krk. Middleton měl střelnou ránu v hrudi.

Policie našla krabici s náboji do brokovnice, ale žádnou zbraň.

Přesto byl čin posouzen jako sebevražda. Ukazuje to policejní zpráva, která se nyní konečně dostala na veřejnost.

Mark Middleton byl zvláštním poradcem Billa Clintona v roce 1990 a byl tím, kdo schválil návštěvu Jeffreyho Epsteina v Bílém domě v sedmi ze 17 případů, kdy pedofilní bankéř dorazil na návštěvu Billa Clintona.

Epstein sám zemřel ve vězení za velmi záhadných okolností a dokonce i tato smrt byla oficiálně klasifikována jako sebevražda.

Middleton – podobně jako Clinton –  také létal Epsteinovým letadlem, přezdívaným „Lolita Express“.

Řada bývalých spolupracovníků Billa Clintona zemřela v průběhu let za neočekávaných okolností, což vedlo k oprávněnému podezření, že tato „náhodná“ úmrtí – tedy podle závěrů vyšetřování údajné nehody či sebevraždy – žádnými náhodami nejsou…

Kolik krve má asi rodina Clintonových na svých rukou?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Blízký spolupracovník Clintona napojený na Epsteina byl nalezen přivázaný ke stromu a zastřelený, údajně šlo o sebevraždu

  1. je jasné že v tomto zverstvu, majú namočené paprče všetci ktorí, boli u moci podvodom a presadzovali doktrínu WEF, Vatikánu, EU čo je zrejmé aj teraz. Ale hlavný iniciátor tohoto zverstva je Trump. Prečo sa tak ponáhľal v televízii oznámiť, a to v ten deň, že Epstein spáchal vo väzbe sebevraždu. Veď bol prezident. Toto mu predsa neprináleží. V skutočnosti, dal echo svojmu panickovi a ostatným, ktorý sa zľakli, že sa nemajú čoho báť, a odpad je odstránení. Nemáte sa čoho báť. To on je aj za vraždou Kuciaka a Martiny. To bola jeho zákazka. Tých vrážd ma na svedomí veľa. To on riadi aj Bidena. Hrá dvojakú rolu. Obviňuje ho z neschopnosti, aby si všetci všimli že on je jediný na toto miesto určený. Pretože Biden je udržiavaný na práškom a komuže toto vyhovuje? Bol to Trump, kto schvalil COVID ako aj vakciny. Bol to opäť Trump, ktorí prehlasoval, že prekonal COVID a zachranili ho tabletky za 2500 dolárov, ktoré sa neskôr ukazali ako smrteľné. Bol to on kto zrušil zmluvu, INF medzi Ruskom a USA. A ako sa lem vyhrážal, kto bude naďalej pracovať na plyne NORD…. tak skončí. Bol to on kto presunul armi USA do Poľska. Zas on kto prehlasovoval-Budem bojovať a bojovať za LGBTI..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout