Pandemie očkovaných: Wall Street Journal přiznává, že „vakcíny“ proti Covidu „mohou“ způsobovat vývoj variant Covid-19

Pandemie očkovaných: Wall Street Journal přiznává, že „vakcíny“ proti Covidu „mohou“ způsobovat vývoj variant Covid-19

Další konspirační teorie se stává realitou. A opět se ukazuje, že hlavními dezinformátory jsou zde především mainstreamová média plná lží o pandemii neočkovaných, dvou dávkách a tečce či o bezpečných a účinných „vakcínách,“ po jejichž aplikaci se nenakazíte a ochráníte babičku.

Jedna lež korporátních médií a s nimi spojených politiků za druhou se odkrývá, přičemž o té největší, která dokazuje, že tzv. „covid vakcíny“ nikdy nebyly testovány na přenos, dosud tato média mlčí jako ryba.

Mimo mainstream se také již od začátku aplikace covid „vakcín“ objevovalo upozornění některých zatracovaných odborníků, kteří tvrdili, že tyto genové přípravky budou způsobovat vznik různých variant. A to se nyní potvrzuje…

Nedávný článek publikovaný ve Wall Street Journal naznačil, že epidemie Covid těžce postihla většinu očkovaných lidí. Stále více výzkumů poukazuje na možnost, že opakované očkování činí lidi zranitelnějšími vůči XBB a přispívá k rychlému vývoji viru.

Lze připomenout, že Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) oznámilo, že monitoruje novou variantu COVID-19 známou jako „XBB“, která je zodpovědná za všechny nové infekce ve Spojených státech.

V říjnu zdravotničtí činitelé v USA uvedli, že sledují nový kmen Covid, který je nazýván „nejvíce rezistentní vůči vakcínám vůbec“ poté, co způsobil nárůst případů v Singapuru.

Nedávné vypuknutí infekcí v Singapuru bylo vysledováno k XBB, „rekombinantu“ – subvariantě Omicronu BA.2.10.1 a BA.2.75.

„Předběžný výzkum naznačuje, že subvarianta Omicronu XBB může nést vyšší riziko infekce a být odolnější vůči neutralizačním protilátkám z posilovacích dávek vakcín a protilátkových léků, ale podle Verywell Health je zapotřebí více studií.

V neděli Allysia Finleyová napsala názorový článek, v němž položila skutečnou otázku: „Podporují vakcíny nové varianty Covidu?“

Podle Finleyové „není jasné, zda je XBB smrtelnější než jiné varianty, ale jeho mutace mu umožňují vyhnout se protilátkám z předchozí infekce a vakcín a stávajících monoklonálních protilátek.“

WaPo hlásil:

„Tak rychlý a současný vznik více variant s obrovskými růstovými výhodami je bezprecedentní,“ uvádí studie z 19. prosince v časopise Nature. Zdá se, že pod selektivním evolučním tlakem se u viru vyvinuly mutace, které mu umožňují snadnější přenos a únik protilátek vyvolaných vakcínami a předchozí infekcí.

Stejná studie předpokládá, že imunitní imprinting může přispívat k evoluci viru. Vakcíny dobře trénují imunitní systém, aby si pamatoval a vyřadil původní variantu Wuhanu. Ale když se objeví nové a výrazně odlišné kmeny, imunitní systém reaguje méně účinně.

Bivalentní vakcíny, které se zaměřují na varianty Wuhan a BA.5 (nebo průlomové infekce s BA.5), vyzývají imunitní systém k produkci protilátek, které se zaměřují na virové oblasti, které mají tyto dva kmeny společné. Řečeno darwinovskou terminologií, mutace, které umožňují viru vyhnout se běžným protilátkám, vítězí – činí ho „zdatnějším“. XBB se vyvinul tak, aby unikal protilátkám vyvolaným vakcínami a průlomovými infekcemi.

Studie New England Journal of Medicine zveřejněná minulý měsíc poskytuje více důkazů o zranitelnosti způsobené imprintingem imunity. Neutralizační protilátky lidí, kteří dostali bivalentní posilovač, byly 26krát vyšší proti původní variantě Wuhan než proti XBB a čtyřikrát vyšší než proti Omicronu a variantě BA.5.

Podobně studie z tohoto měsíce v časopise Cell zjistila, že hladiny protilátek u lidí, kteří dostali čtyři injekce, byly 145krát vyšší proti původnímu kmeni Wuhan než variantě XBB. Odborníci však odmítají připustit, že přeočkování přineslo klesající výhody a mohlo dokonce učinit jednotlivce a populaci jako celek zranitelnějšími vůči novým variantám, jako je XBB.

Finleyová dodala, že většina států a zemí postižených novými variantami COVID má nejvyšší míru očkování a přeočkování.

Možná není náhoda, že XBB letos na podzim prudce vzrostl v Singapuru, který má jednu z nejvyšších proočkovaností a přeočkování na světě. Během posledních několika týdnů se kmen XBB stal převládajícím v New Yorku, New Jersey, Connecticutu a Massachusetts, který tvoří asi tři čtvrtiny vzorků viru, které byly geneticky sekvenovány.

Varianta se v jiných regionech šíří pomaleji, tvoří pouze 6% středozápadu a asi 20% na jihu. Severovýchod je také nejvíce proočkovaným a posíleným regionem v zemi.

Hospitalizace na severovýchodě také vzrostly, ale především mezi lidmi nad 70 let. Jedním z důvodů může být to, že odpověď T-buněk – kavalerie jedoucí za protilátkami v první linii – je u starších lidí slabší. Virus se nemůže vyhnout T-buňkám vyvolaným vakcínami a infekcemi tak snadno. Díky T-buňkám jsou mladší lidé stále dobře chráněni proti novým variantám.

V případě, že jste na to zapomněli, sérioví lháři Anthony Fauci, Joe Biden a jejich evropské loutky nejednou prohlásili: „Toto je pandemie neočkovaných.“

Anthony Fauci v roce 2021 uvedl, že neočkovaní lidé by mohli „představovat hrozbu pro pokrok země v boji proti pandemii covidu-19“. Řekl, že Covid-19 je nyní „ohniskem mezi neočkovanými“.

Důkazy však hovoří o opaku…

Fauci obvinil neočkované Američany z dalších nových variant. Úplně stejné prohlášení pak opakovaly i loutky ve vládách po celém světě, včetně naší tehdejší vlády.

V roce 2021 Fauci tvrdil, že neočkovaní lidé způsobí, že virus zmutuje do nových smrtících variant.

„Pokud dovolíte, aby virus volně cirkuloval, protože tolik lidí není očkovaných, dáte mu opět příležitost více mutovat a můžete skončit vytvořením varianty, která ve skutečnosti uniká ochraně vakcíny. Máme opravdu štěstí, že i když je tato varianta delta skutečně špatným aktérem v tom smyslu, že je vysoce přenosná, vakcíny proti ní z velké části fungují velmi dobře. Zejména vás chrání před těžkým onemocněním vedoucím k hospitalizaci,“ řekl Fauci.

Také Biden ještě v roce 2021 prohlašoval, že jde o pandemii neočkovaných:

Připomínám, že totéž prohlašovali politici v roce 2021 také u nás. Například Aspeňák Vojtěch prohlašoval, že jde o pandemii neočkovaných na základě potvrzení z počtu pozitivních testů. To ovšem bylo v době, kdy se očkované božstvo vůbec netestovalo, zatímco podřadní neočkovaní se v zaměstnání i na školách museli povinně 2x týdně testovat.

V USA již dokonce lékařka z CDC, odkud vzešla celosvětová očkovací propaganda, přiznala, že „očkovaní lidé, kteří nikdy neměli COVID, měli nejméně třikrát větší pravděpodobnost, že budou infikováni než neočkovaní lidé s předchozí infekcí.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.6]

6 thoughts on “Pandemie očkovaných: Wall Street Journal přiznává, že „vakcíny“ proti Covidu „mohou“ způsobovat vývoj variant Covid-19

  1. fauci bude klečet ve vlastních hovnech a škemrat o odpuštění, nebo ho zamordují jeho vlastní stejně jako epštajna, aby nemohl mluvit potom, co bude obžalován

  2. je to učel aby se mohli zbavit kontrolni skupiny neočkovani pak nikdo nebude muset nest zodpovědnost za vakcíny když nebude žádny dukaz

  3. Wall Street Journal přiznává, že „vakcíny“ proti Covidu „mohou“ způsobovat vývoj variant Covid-19??? Další pitomost pro neznalost skutečnosti.
    Covid-19 nikdy neexistoval. Nikdy nebyl izolován, nebyl proveden stanardní postup dle Kochova postulátu o existenci Covidu-19. Byl vytvořen falešnými pozitivními testy na Covid.19, mediálními zprávami, zločinným WHO, za účelem provést celosvětovou Genovou terapii vakcínami proti Covidu-19. Úmrtí byly způsoveny nesprávnými léčebnými postupy.

  4. viry jsou pocitacem generovane sekvence,nejsou to existencni castice,jsou to Exosomy,vypotky napadenych bunek,ktere jsou toxicky otraveny.voda,P otraviny,vzduch samozrejme chemickymi postriky z letadel tzv.chemtrails,zemedelska puda glyfosaty a rundupem,vsechna hospodarska zvirata jsou lecena antibiotiky!Tyto vypotky nejsou prenosne a nejsou nakazlive.Na zaklade techto sekvenci,jejichz existenci nikdo nepotvrdil tim,ze by izoloval patogenni virus!!!Timto stylem vzkveta podvodny vakcinacni byzness s prichuti tyranie a genocidy!!! Sterilizacni vakciny pro line a eutanazii stersim a starym lidem!!! Ve Wuhanu nikdy nebyl zadny virus! Corona virus znamena otrava ozarenim!!! Corona je zareni a virus je otrava!! vse souvisi se spustenim siti 5 G!!!!! Vemi mnoho lidi co znam ma nezvykle zdravotni problemy a ja nekdy take.Presne poznam kdy operator zvysi vykon vysilacu! Toto je hnus fialovy jakymi vsemoznymi zpusoby se nas chteji zbavit!!!
    ,

  5. Celá virologie je podvod a strašení nemocemi. Nemoc je následkem narůstající toxicity organizmu /nejen u lidí ale i zvířat / způsobené jedy, chemickými látkami které cpou všude :léky, vakcíny, povinné očkování, jídlo, drogerie, EPM, wifi ,5G , chemtrails -těžké kovy do vzduchu a půdy,GMO plodiny a tak dále. Naše těla jsou plné jedů . VIR = JED to je celá virologie a jejich naaranžovaný covid aby mohli přistoupit k dalším ďábelským plánům , klimatickému teroru a ožebračování lidí .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout