Nový rok 2023 bude v mnohém rokem přelomovým

Nový rok 2023 bude v mnohém rokem přelomovým

Agenda 2030 se právě nyní dostává do fáze, ze které již nemusí být návratu.

Vše se urychluje a globalisté potřebují využít faktu, že po celém světě mají usazené vlastní loutky, které oddaně plní to, co plnit mají. Pokračuje klimatická propaganda, která nekončí ani poté, co se opakovaně ukazuje, že celé globální oteplování je jedna velká lež.

Lid si nechá vše líbit a – jak se ukázalo i poslední dva roky – je ochoten poslechnout i sebenesmyslnější nařízení. Mohli jsme opakovaně vidět, že porušování Ústavy ze strany vlád je akceptováno a může proto pokračovat i nadále.

V pozadí mnoha dějů se zavádí digitální totalita, plánuje se zavádění digitální měny napojené na ID a sociální kredity, přičemž v prvních pokusných zemích se začíná rušit hotovost.

Mezitím se se souhlasem většiny členských zemí WHO chystá pandemická smlouva, která má být právě během letošního roku schválena tak, aby mohla být zkraje roku 2024 uvedena do praxe.

Globalistům se úspěšně daří jejich plány realizovat, což jim umožňuje zejména masa spáčů, kterých je stále většina. To právě oni drží celý systém a pomáhají tomu, aby mohly být všechny plány úspěšně realizovány.

Rok 2023 je tedy skutečně v mnohém rokem přelomovým. Je totiž zřejmě rokem, kdy je poslední šance probudit spící masy, které stále nechápou, do jakého světa spějeme.

Do světa jako podle Velkého resetu, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí.

Proto je právě letos nezbytné tyto spící masy probudit.

Je nejvyšší čas udělat maximum pro to, aby většina lidí pochopila, co bude znamenat zavedení digitální měny napojené na ID a zároveň rušení hotovosti. S tím bude spojeno zavádění nepodmíněného příjmu a sociálních kreditů.

Ale je také potřeba informovat spící masy o tom, co je to pandemická smlouva WHO, jakou dává moc nikým nevoleným globalistům jako je skutečný vlastník WHO – Bill Gates. Právě v tomto roce je jedinečná – a úplně poslední – šance schválení pandemické smlouvy zabránit.

Mnohem víc se také začnou prosazovat různé zákony, založené na klimatických lžích. Je nutné, aby většina lidí pochopila, že celá zelená agenda, bláboly o udržitelnosti, uhlíkové stopě apod. jsou založeny na lžích, jejichž cílem je zavedení celosvětové diktatury ve světě, kde nikdo nic nevlastní.

Letošní rok tak bude v mnohém přelomový. A to celosvětově, protože vše uvedené se netýká jen naší země nebo pouze Evropy, ale celého světa.

Totalitní agenda postupuje velmi rychlým tempem a jen vy všichni to můžete zastavit. Právě letos máme zřejmě poslední šanci.

Všem vám proto přeji šťastný a úspěšný přelomový rok 2023!!

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nový rok 2023 bude v mnohém rokem přelomovým

  1. Slovaci by v Lednu měli mit referendum o předčasnych volbách pokud vim tak k nim snad dojde jen aby Slovaci volili dobře já si už dlouho přeji navrat spoluprace V4 plus dalšich vychodnich a středoevropskych zemi a společně konečně zmizet s EU pokud chceme uniknout před Federalizaci EU jinak nas režim zniči zustat v EU to je přima zkratka v Velkemu Resetu totež k povinnym vakcínacim už bylo toho dost vždyt jsme jenom jejich kolonii a kolonie jsou vždy obětovany

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout