Italská tenistka se stala terčem prokuratury kvůli falešnému očkovacímu certifikátu

Italská tenistka se stala terčem prokuratury kvůli falešnému očkovacímu certifikátu

Chtít po lidech, aby se stali zcela nedobrovolně obětí experimentu, je požadavek zcela neslučitelný s jakoukoli demokratickou společností. Hrát si tak na demokracii v zemích, kde se lidé nutili k tomu, aby se svými těly podstoupili experiment, je vskutku bizarní.

Vydávání nařízení, která nemají racionální jádro a jdou naopak proti zájmům lidu a celé společnosti, je v totalitních režimech běžné. To se týká i tzv. „covid vakcín,“ tedy genových látek, které nemají z dosavadní definicí vakcín nic společného.

Mnoho lidí se tak rozhodlo experiment nepodstoupit a totalitním a především zcela bezdůvodným nařízením se vzepřít. Ti, kdo byli z titulu své profese nuceni aplikaci genových injekcí podstoupit, pak často tyto doklady o tzv. „vakcinaci“ falšovali.

Většina z těch, kdo mají tzv. „covid očkování“ jen na papíře, zřejmě nikdy nebude odhalena. Týká se to nejspíš zejména politiků a mnoha dalších prominentů systému. Občas se však i přes jasný důkaz toho, že genové injekce neslouží k žádné ochraně před infekcí, najdou případy, kdy jsou ti, kdo falešná potvrzení o očkování vlastní či je vydávají, stíháni.

Proti italské tenistce Camilii Giorgiové, která  aktuálně zaujímá 66. místo světového žebříčku, vede vyšetřování státní zastupitelství ve Vicenze.
30letá žena údajně před úředníkem ukázala falešné doklady. Jedná se o experimentální „očkování“ proti Covidu, které sportovkyni nikdy nebylo aplikováno, přesto však získala tzv.  zelený pas a nadále se pravidelně účastnila turnajů po celém světě.

Velmi vážné obvinění by mohlo mít pro bývalou italskou jedničku vážné důsledky. Ze tří lékařů, kteří vydávali falešná potvrzení o očkování a byli zatčeni v Itálii loni v únoru po vyšetřování, se pouze Dr. Daniela Grillone Tecioiu rozhodla spolupracovat s vyšetřovateli.

Jak uvádí italské noviny Corriere del Veneto, prohlášení během různých výslechů se téměř vždy týkala ochrany zdraví jejich pacientů. Nešťastná lékařka několikrát zopakovala, že takto jednala, aby zabránila větším škodám a ochránila ty, kteří se na ni obrátili, před možnými kontraindikacemi anti-Covid séra.

Později, až bude tento smrtelný zločin století „oficiálně“ uznán jako takový, budou slušní a zodpovědní lékaři požívat postavení, které je dnes přiznáno bojovníkům odporu proti minulým diktaturám. Lidé, kteří odmítli smrtící injekce a podle toho reagovali, pak budou muset být uznáni, že jednali v sebeobraně.

Tato skupina lidí již má privilegium, že nemusí snášet riziko vážného poškození zdraví.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

One thought on “Italská tenistka se stala terčem prokuratury kvůli falešnému očkovacímu certifikátu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout