Německo: Za přepadení a těžké pobodání dostali dva „multikulturní obohacovači“ podmínku

Německo: Za přepadení a těžké pobodání dostali dva „multikulturní obohacovači“ podmínku

Nyní se již prohnilá německá justice ani nesnaží umístit nebezpečné útočníky na psychiatrii a nechává je rovnou na svobodě.  To se děje v zemi, kde byly již dvě lékařky odsouzeny za to, že vydávaly výjimky z nošení roušek. Jedna dostala dva a druhá téměř tři roky nepodmíněně.

Nejinak tomu bylo s kritikem islámu, který dostal za islamofobii 7 měsíců vězení „natvrdo.“  A podobných případů najdeme v Německu mnoho.

Oproti tomu Somálec, který 3 ženy ubodal k smrti a 9 dalších lidí pobodal skončil v psychiatrické léčebně, stejně jako mnozí další vrazi z řad obohacovačů.

Bez jakéhokoli trestu pak vyvázli i klimatičtí extremisté, kteří zablokovali silnici, takže se k těžce zraněné ženě nedostala pomoc a ta na následky zranění zemřela.

Prakticky beztrestní jsou v Německu dlouhodobě i pedofilové a nedávné protesty salafistů, žádajících v ulicích zavedení práva šaría, prošly také bez povšimnutí.

Na druhou stranu lidé, kteří demonstrovali proti covidismu nebo povinnému očkování, byli mnohdy zbiti obušky a na některé poštvali psy. Mnoho z nich bylo zatčeno a vězněno.

A tak bychom mohli výčtem dvojího metru pokračovat donekonečna…

Na Velký pátek 2022 stál útok nožem v metru v Düsseldorfu téměř život 18letého mladíka. Dva pachatelé, 17 a 19 let, byli nyní souzeni za pokus o zabití – osm měsíců po útoku. Pro srovnání: Po Covid demonstracích  se druhý den konaly bleskové soudy, také s nepodmíněnými  tresty odnětí svobody.

Oba mladí muži ve středu u soudu vyvázli s podmíněnými tresty v délce dvou let a nemusí jít do vězení. Musí jen odpracovat několik hodin veřejně prospěšných prací.

Přitom oběť dodnes trpí následkem útoku.

19letý mladík držel napadeného mladíka zezadu, 17letý útočník mu pak vrazil kudlu do břicha. Prokurátorka Laura Hollmannová, která požadovala nepodmíněný trest odnětí svobody, řekla podle „Expressu“ u soudu:

„18letá oběť ztratila pět litrů krve. Mladý muž mohl být zachráněn pouze neodkladnou operací a dodnes je traumatizován.“

Soudci to nepřijali. Připsali oběma pachatelům k dobru, že se přiznali, oběti se omluvili a činu litovali. „Jsou na správné cestě,“ řekla soudkyně Karin Michálková podle zprávy: „Nemá smysl je zavírat do vězení.“

Zdůraznila však: „Dlouho jsme zvažovali, zda je podmíněný trest stále možný vzhledem k závažnosti viny.“

Takový verdikt je téměř povzbuzením pro ostatní pachatele. Podmíněný trest podle všeho padl i vzhledem ke „kulturnímu zázemí“ pachatelů. Jednoduše, jisté „kultury“ nosí nože celkem obvykle a často také někoho pobodají.

V některých kulturách je také shovívavost soudů vnímána jako slabost státu. A tedy i jako podnět k pokračování….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Za přepadení a těžké pobodání dostali dva „multikulturní obohacovači“ podmínku

  1. Považujem za prakticky isté,že aj v Maďarsku útočil na policajtov moslim /jedného z troch dobodal na smrť/ a ani ma neprekvapila informácia, že skončil na psychiatrii. Orbán nie je a nikdy nebol islamofób, jeho návštevy v Saudskej Arábii /fotky sa dajú ľahko vygoogliť/ treba označiť za viac ako podozrivé. Podľa všetkého aj Orbánova vláda dostala od Bruselu pokyny čo najviac tutlať útoky obohacovačov ako ten v Budapešti – už dlhšie u našich južných susedov vystrájajú „migranti“ snažiaci sa dostať na Západ – a posunula ich ďalej polícii a súdom. Hranice sú deravé ako rešeto, napriek lžiam alternatívnych médií, takže podobných útokov zrejme bude pribúdať aj v Maďarsku.

  2. Pokud se tomu lidi nepostaví, tak pár jedinců nezmůže nic. Nejhorší na tom je že příbuzným politiků toto nepotká. Buď se pohybují v jiných kruzích, nebo mají vedle sebe ochranku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout