Rakousko: Z více než 100 tisíc podaných žádostí o azyl se v 91% jedná o muže ve vojenském věku

Rakousko: Z více než 100 tisíc podaných žádostí o azyl se v 91% jedná o muže ve vojenském věku

Sledujete-li kdo připlouvá do Evropy například z Libye, pak nemůžete přehlédnout, že se téměř výhradně jedná o mladé muže – a samozřejmě muslimy.

Jen úplní zaslepenci nevidí, že v Evropě probíhá džihád, který je ovšem podpořen i samotnými Evropany, akceptujícími pravidla EU, která nedovolí kohokoli vrátit mimo území EU. Rakousko je na trase, kterou se invazisté vydávají do Německa, což znamená, že mnozí jsou odchyceni již na cestě a zažádají o azyl v Rakousku.

Situace je již natolik tristní, že v přepočtu na počet obyvatel v roce 2022 přijalo právě Rakousko nejvíce žadatelů o azyl z islámských zemí.

Země s asi 9 miliony obyvatel je tedy v situaci, kdy již není namístě otázka zda, ale kdy bude islamizována.

V Německu se podle zasvěcených informací nachází asi půl milionu vojáků džihádu, kteří do země přijeli za jediným účelem: Působí jako spící buňky a čekají jen na příkaz k útoku. Ten může přijít kdykoli – za měsíc, za rok, za tři roky. Lze předpokládat, že stejné je i poslání džihádistů, kteří přijeli do Rakouska.

Rekordní invazi z roku 2022 téměř nikdo nesledoval, zatímco v roce 2015 bylo totéž hlavním tématem všech médií po celé Evropě. Invaze tak probíhá se stejnou silou, ale již bez zájmu Evropanů.

V Rakousku nyní zjistili, že drtivá většina z těch, kdo si podali žádost o azyl, jsou muži ve vojenském věku.

Azylové statistiky rakouského ministerstva vnitra poskytují zcela odlišný obraz než příběhy, které vypráví různé promigrační neziskovky a někteří zástupci federální vlády. Nejsou to ženy a děti, kdo v Rakousku hledá ochranu a pomoc, ale téměř výhradně muži. Ze 101 755 žádostí o azyl bylo 92 854 – tedy 91,3 % – podáno muži. Většina z nich je ve věku 18 až 25 let. Pouze 8 903 žádostí o azyl bylo od žen – to je pouze 8,7 procenta.

V případě nezletilých bez doprovodu je podíl mužů ještě vyšší. Podle statistik ministerstva vnitra  to bylo neuvěřitelných 98,8 procenta. Zde je ovšem třeba si uvědomit, že téměř nikdo nepřichází s platným dokladem, takže jako nezletilý bez doprovodu je zapsán každý, kdo tvrdí, že mu ještě nebylo 18. Většina migrantů přišla z Afghánistánu, Sýrie, Indie, Tuniska a Pákistánu.

S těmito údaji ministerstva vnitra má Rakousko nejen nejvyšší počet žádostí za posledních 67 let, ale také se dostává do podobných podmínek, které v současné době existují ve Švédsku. Jak bylo oznámeno, Švédsko nyní platí krvavou lekci za politiku otevřených hranic, kterou dříve preferovali sociální demokraté. Dochází k dramatickému nárůstu vražd, znásilnění a bombových útoků ve všech obohacovaných městech.

V Rakousku tak začínají přiznávat, že se vydali na švédskou cestu, což znamená, že za pár let by mohla být situace velmi podobná.

Je navíc třeba si uvědomit, že Rakousko je příliš blízko a bude jen otázkou času, než se jejich problémy přelijí i k nám…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rakousko: Z více než 100 tisíc podaných žádostí o azyl se v 91% jedná o muže ve vojenském věku

  1. válka s muslimy v budoucnu je nevyhnutelna soužiti mezi muslimy a nemuslimy neexistuje tomu že bychom spolu dokazali soužit muže dnes věřit jen Liberalni a Progresivni degenerat hltajici zprávy jen z mainstreamu těch je většina i v naši zemi takže jsme v prdeli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout