Hamburk: Podívejte se, jak se klimatičtí idioti důchodového věku pokouší přilepit k silnici (video)

Hamburk: Podívejte se, jak se klimatičtí idioti důchodového věku pokouší přilepit k silnici (video)

Většina lidí si myslí, že klimatičtí šílenci, jimž se nyní v Německu říká „klimatické nálepky,“ jsou většinou puberťáci či mládež kolem 20-25 let.

Je sice pravda, že většina těch, kdo blokují silnice, obléhají muzea či galerie nebo autosalony, jsou mladí  kolem 20 let. Ale mnohdy je v jejich řadách vidět i starší občany, často i důchodového věku.

V Hamburku se včera odehrála pořádně trapná scénka, když se párek důchodců rozhodl přilepit k silnici s transparentem a protestovat za klima.

Na transparentu, který hodlali držet na silnici, bylo napsáno: „Jsme na limitu.“

Tím, chtěli naznačit, že již brzy dojde ke klimatické katastrofě, která zničí celou planetu, pokud se okamžitě nezakročí.

Ostatně, sami se podívejte na scénku na videu, kde se dva důchodci pokouší přilepit k silnici, což se jim ovšem vůbec nedaří. Dřív, než se stihnou upíchnout na zamýšlené místo, jsou odtaženi policií, přesto se nadále snaží dostat na silnici.

Pak jsou oba jednoduše odtaženi vlastním protestním transparentem. Na něm napsaný slogan však kontextově odkazuje spíše k fyzickým a psychickým omezením demonstrantů…

Dva pokusy o přilepení naštvaného staříka nakonec selžou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout