Dvě bývalé zaměstnankyně WHO odhalují, jak WHO infiltrovala všechny národy světa s cílem zrušit demokracii a uvalit svou vlastní tyranii

Dvě bývalé zaměstnankyně WHO odhalují, jak WHO infiltrovala všechny národy světa s cílem zrušit demokracii a uvalit svou vlastní tyranii

Věděli jste, že Světová zdravotnická organizace byla doslova zřízena jako jedna světová vláda?

Věděli jste, že když WHO vyhlásí pandemii, zákony všech národů jsou přepsány a celý svět podléhá takzvané „ústavě“ WHO?

Věděli jste, že WHO může kdykoli vyhlásit pandemii na základě jakéhokoli podvodného diagnostického nástroje?

Věděli jste, že WHO vyhlásila současnou pandemii na základě vysoce chybného testu PCR, který dává až 94 % falešně pozitivních výsledků?

Věděli jste, že všechny národy světa jsou nyní povinny se bezpodmínečně podrobit směrnicím vydaným WHO?

Věděli jste, že WHO vlastní a ovládají soukromé osoby, které nikdo demokraticky nevolí?

Věděli jste, že WHO je fakticky soukromá instituce, která řídí celý svět – mimo jakoukoli formu demokracie?

Věděli jste, že celý náš světový zdravotní systém vlastní finanční oligarchové, kteří jej využívají k ovládnutí celého lidstva? 

Pokud sledujete co se děje kolem schvalování pandemické smlouvy WHO, nových Mezinárodních zdravotních pravidel a tzv. „One health„, pak jistě vše výše uvedené moc dobře víte.

A stejně tak víte, že letošní rok je přelomový, neboť právě v nadcházejících měsících má dojít ke schválení nových pravidel a předání moci nikým nevoleným vlastníkům WHO.

O tom, že záměrem WHO je skutečně něco jako jedna světovláda, hovoří také dvě bývalé zaměstnankyně této organizace. Obě jsou mnohem lépe než kdokoli z nás zasvěceny v tom, jak tato organizace funguje a kdo ji ve skutečnosti ovládá.

Dr Silvia Behrendtová a Dr. Astrid Stuckelbergerová zastávaly vedoucí pozice ve Světové zdravotnické organizaci a OSN. Odhalují, jak WHO strategicky infiltrovala všechny národy světa s cílem zrušit demokracii a uvalit svou vlastní tyranii na celé lidstvo.

WHO má svou vlastní „ústavu“, slova jsou pečlivě vybraná, aby nahradila ústavy národů.

Národy světa se zavázaly bezvýhradně dodržovat cokoli, co říká WHO, což z ní ve skutečnosti dělá jedinou světovou vládu fungující zcela mimo národní ústavy a jakoukoli formu demokracie.

To vše se děje pod rouškou „zdravotní péče“. „Mezinárodní zdravotní předpisy“ (IHR) WHO byly vytvořeny, aby připravily půdu pro tuto celosvětovou tyranii. Vše, co potřebují, je dostat svět pod svou kontrolu, je to metoda, jak vyhlásit „mezinárodní stav nouze v oblasti veřejného zdraví“, což je snadno možné pomocí jakéhokoli podvodného testu.

Dr Behrendtová odhalila, že neexistovala žádná pandemie Covid, dokud nebyl zaveden chybný test PCR, který náhle zvýšil takzvané „případy“ 14krát. Tento test PCR však nemůže detekovat žádnou infekci nebo onemocnění. Je to čistý podvod.

Bývalé pracovnice u WHO také odhalují, jak je tento totalitní globální zdravotní systém zcela ovládán soukromými korporacemi a jednotlivci, kteří využívají své astronomické bohatství k tyranizování lidstva.

Například v roce 2012 jmenovalo Světové zdravotnické shromáždění Billa Gatese šéfem globálního očkovacího plánu na období 2012–2020, přestože neměl žádnou lékařskou kvalifikaci – a prohlásil, že se o vakcíny zajímá kvůli astronomickým finančním výhodám. Gatesovo jmění narostlo na více než 100 000 000 000 dolarů díky jeho očkovacím projektům.

Gates se také stal hlavním sponzorem WHO a účinně ji kontroluje. To znamená, že celému světu doslova vládne Bill Gates.

Tyto dvě informátorky ze Světové zdravotnické organizace a Organizace spojených národů odhalily, že soukromé společnosti vytvořily celosvětový systém, který jim umožňuje zbavit lidstvo všech práv a svobod pod záminkou „zdravotních mimořádných událostí mezinárodního zájmu“ a zavést po celé planetě totalitní režim. Mezitím vydělávají biliony dolarů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Dvě bývalé zaměstnankyně WHO odhalují, jak WHO infiltrovala všechny národy světa s cílem zrušit demokracii a uvalit svou vlastní tyranii

  1. je to zcela jasné, WEF nikdy neuzná žádnou formu demokracie. Celou dobu nám podstrkává jasnou totalitu a korporátní fašismus. Je až s podivem, jak tzv. demokraté z nejrůznějších zemí s tímto zlem souzní. Asi pro ně platí jenom malá část z demokracie a to dej mě hlas ve volbách a čtyři roky drž hubu a nestarej se co dělám za tvoje peníze. Na základě těchto zkušeností se potom celá demokracie jeví jako velký podvod na všech voličích

  2. PCR testy rozvážela auta firmy IPSOS, na kapotách byl symbol egyptského boha smrti a nápis v latině MORI, což česky znamená zemřete. A na Slovensku v 11/2019 zemřelo o 36% více než rok předtím.
    Dle statistiky minist.zdravotnictví v létech 2019 a pět let dozadu umíralo za 1.pololetí vždy 50 tisíc + nějaké stovky. V 2020, kdy nás covid kosil, že prý na něj zemřelo 30 tisíc lidí, tak za 1.pol. zemřelo 48 tisíc, o dva tisíce méně !
    Ale když se začalo v lednu 2021 očkovat, tak za 1.pol. zemřelo…
    75 tisíc !!! Poslanec Volný chtěl po Vojtěchovi, aby spároval očkované důchodce se zemřelými důchodci za březen, tak to Vojtěch odmítl. Volný to chtěl, protože sociálka vyplatila o 16 tisíc důchodů méně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout