Djokovičovi hrozí vyloučení z amerických tenisových turnajů i v roce 2023 kvůli odmítnutí „očkování“

Djokovičovi hrozí vyloučení z amerických tenisových turnajů i v roce 2023 kvůli odmítnutí „očkování“

USA stále pokračují v covidové „hře,“ takže cizinci, kteří nemají potvrzení o tom, že byli aktuálně „očkováni“ proti covidu, do země nesmí. To platilo nejen celý rok 2022, ale má to platit i v roce 2023 – a to minimálně do dubna.

V loňském roce tak nebylo mnoho sportovců do USA vpuštěno jen na základě toho, že neměli aplikovány genové injekce. Mezi tyto sportovce patřila například i nejlepší evropská golfistka.

Neočkovaní sportovci se do USA mohu dostat jedině tehdy, pokud by se jim povedlo sehnat falešné potvrzení o aplikaci genové injekce.

Takové potvrzení jistě vlastní mnoho sportovců, což dokazuje i případ italské tenistky, která se nedávno kvůli vlastnictví takového potvrzení dostala do problémů se zákonem. Ona sama – i když neočkovaná – s falešným očkovacím certifikátem projela mnoho turnajů.

Djokovič má však své zásady a očividně se nehodlá nikde prokazovat falešným očkovacím pasem. To ho tedy i pro příští měsíce vyřadí z možnosti účasti na sportovních soutěžích v USA.

21násobný grandslamový vítěz Novak Djokovič si stále nechce nechat aplikovat experimentální „očkování“ proti Covidu a opět mu tak hrozí zákaz vstupu do USA.

Americké zdravotnické úřady prodloužily požadavek „očkování“ proti Covidu pro cestující vstupující do země minimálně do 10. dubna 2023. Do té doby se odehrají prestižní turnaje v Indian Wells a Miami, kterých se Djokovič nemůže zúčastnit.
Když už mluvíme o Miami: Na loňském Miami Open muselo zápas předčasně vzdát celkem 15 hráčů, včetně favoritů na výhru. Fakt, který nám podplacená systémová média samozřejmě zatajila.

Tato skandální okolnost znovu ukazuje, jak má farmaceutická lobby USA pod kontrolou, protože selhání „očkovacích“ programů proti Covidu je nyní více než zřejmé – lži, podvody a katastrofální zdravotní následky pro oběti očkování nebo dokonce úmrtí nemohou déle popírat.

Jelikož, jak známo, „očkování“ nechrání před nákazou či nakažením, nabízí se otázka, koho by mohl neočkovaný a zdravý Djokovič vstupující do USA ohrozit

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Djokovičovi hrozí vyloučení z amerických tenisových turnajů i v roce 2023 kvůli odmítnutí „očkování“

  1. Kdejaký blb ví, co je to za svinstvo od Phizeru a co to způsobuje. Fandím Novakovi a jsem si jist, že vydrží a nikdy si to nenechá píchnout. Američané opět přesvědčují, jací jsou idioti a kdo jim tam vlastně velí. Kdyby v tenisu byl někdo další takový, který by se vzepřel, tak by se možná pohnuly ledy. Jenže většina z nich jen chce hrabat prachy za účasti, tak kolaborují.

  2. no jestli to spis nebude o tomhle. „hele my prece vime, ze jsme udelali blbost a nechali se napichnout nejakym jedem, ale prece nemuzeme dopustit, ze sme se nechali oblafnout. musime za kazdou cenunapichat i odpurce, pac pak na tom budeme vsichni stejne a nebudou si na nas ukazovat prstem. no antivaxeri na nas prstem neukazuji, ale nas sziraji pochybnosti, ze jsme se nechali napalir a to je strasny pocit, dyt my umreme. a co kudla ti antivaxeri? ti nas prezijou,no to se nesmi stat,pac my mame ty vysokoskolske tituly, my mame vysoke platy, my podnikame, my jsme ta elita. co ale ty nuly,ti lidi, co se nejak vymykaliproti nasemu normalu, co oni vlastne maji navic? proc by oni meli mit nejaka privilegia? i oni musi byt naockovani. jaka by to byla spravedlnost? “

    tak o tohle jde. jde o jesitnost a pychu ockovanych. nikdo nesnese prohru, prohra je neuspech. jenze ockovanych je moc. muzeme tomu rikat i likvidace kontrolni skupiny, ale spoustecem a duvodem k prosazeni ockovacich pasu a podobnych kravin pujde pres ty miliony ockovanych, kterym to nebude proti srsti zavest nova pravidla pro vsechny a to jen kvuli tomu, ze nikdo neprohrava rad.

    LE SUIS DJOKOVIC.

    drzim tomu manikovi palce,protoze, na nem je videt, kam se bude ubirat vyvoj. clovek by si rekl, ze je covidove sileni pryc, ale neni, ted jen jsme olevel dal, pac si bez plynu a pozdeji jakekoli prudke oxidace tzv. horeni nezatopime. diky cenam vseho skoncime na ulici a mraz se uz postara. ockovani neockovani,vsichni zmrznem. pak prijde nejakej neziskovak, ze se muzete vyspat ve vytapene hale, ale jen s x davkami a prukazem v kapse nebo pod kuzi. a bude vymalovano. komu se to nelibi, o toho se Mraz postara.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout