Davos: Reportér konfrontuje šéfa firmy AstraZeneca ohledně genových injekcí (video)

Davos: Reportér konfrontuje šéfa firmy AstraZeneca ohledně genových injekcí (video)

Pamatujete si? Na začátku tvrdili, že očkovaný znamená bezinfekční, tedy nemůže nemoc dostat ani přenášet.

Záhy se ukázalo nejen to, že jde o sprostou lež, ale také to, že není pravda ani další tvrzení, že jsou genové injekce bezpečné a očkovaný nemůže vážně onemocnět, dostat se do nemocnice a zemřít na Covid.

To vše byly lži. Přesto se i nadále výrobci těchto genocidních patoků neštítí tvrdit, že by mělo být očkování těmito látkami povinné.

Big Pharma je také dobře zastoupena na Světovém ekonomickém fóru. Například reportér Avi Yemini z Rebel News narazil na WEF na Marca Dunoyera, šéfa AstraZeneca.

Byl jedním z těch  kdo tvrdili, že covidové vakcíny jsou téměř 100% účinné. Lidé, kteří se odvážili zpochybnit toto prohlášení, byli odmítnuti jako konspirační teoretici a dezinformátoři, odborníci byli dehonestováni a mnohde i propouštěni.

Yemini se zeptal šéfa farmaceutické firmy AstraZeneca, zda stále podporuje očkovací povinnost. „Ano, byl to velmi dobrý nápad,“ odpověděl Dunoyer.

„Covid vakcíny nezastaví přenos,“ pokračoval Yemini. „Jaký je tedy důvod, že očkovací povinnost někde i přesto byla?“

„Ne, přenos je jen jedním z důvodů. Ochrana lidí je pravděpodobně hlavním cílem očkovacích programů,“ řekl farmaceutický šéf.

Yemini kontroval: „Ale původně měly zastavit šíření. Tak proč jsou povinné?“

„Je třeba chránit co nejvíce lidí na světě,“ tvrdil Dunoyer. „Myslím, že to byl skvělý nápad,“ zopakoval, než byl rychle odveden.

Nyní jste to slyšeli od samotného drogového dealera: Když se ho reportér zeptal na šíření, tak potvrdil, že vakcína nikdy nezastavila šíření. Yemini se chtěl zeptat šéfa AstraZeneky na nárůst počtu ‚náhlých úmrtí‘, ale už nedostal šanci.

Je však přesto optimistický. „Budu tu celý týden.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Davos: Reportér konfrontuje šéfa firmy AstraZeneca ohledně genových injekcí (video)

  1. Klasicka zidovina. Cim nehoraznejsi lez reknete tim hur na ni muze logicky mylici clovek reagovat. Vysledek vidite na videu. Naprosto nehorazna lez, dve vety ktere si odporji tak jasne ze to vice nejde. A pan nosaty reditel se tvari ze to je jasne jak 1 plus 1.
    Chudak reporter, vubec nebyl pripraven. Zacal cosi blekotat a opravovat sam sebe, zatimco nosatec-prolhanec odchazi s usmevem stredem.

    Na tyhle exemplare plati stara dobra sekera.

  2. Ockovani je nejvetsi podvod na lidech!! Vsude se hrde hlasi kolik lidskych zivotu jakoby zachranili!!! Vezmete re klamy na covid vakciny. Co se neustale od pocatku teto nehorazne lzi opakuje? Vezmeme prvni re klamu ve ktere se mluvilo o svetle na konci tunelu neniliz pravda. Ano re klama mluvila pravdive, svetlo na konci tunelu je jednoznacna smrt ockovaneho subjektu tedy lidske bytosti protoze o toto jim slo a jde neustale! Druha re klama mluvila o udelani tecky za covidem. Tedy udelej tecku za svym zivotem, Opet byla pravdiva, Mnoho lidi opet uverilo a tezce na svoji duveru doplatilo! Treti re klama hovorila o lehkem prubehu a o tom ze pokud onemocnis tak nezemres! Doslovne Ctvrtnicek rekl budes mit lehci prubeh a nezemres! Ono to funguje. Hotovo tecka dvacet!! Opet se potvrdila pravdivost receneho v te re klame, s tim ze bylo receno pouze a ale nepovedeli b. Budes mit lehci prubeh a nezemres! Ano ty nezemres na covid ani s covidem, ale tvoje diagnoza bude mozkova mrtvice, infarkt myokardu, ebolie, trombozy, zanet srdecniho svalu, perikarditida myokarditida a dalsi nemoce! Shrnuto a podtrzeno, Ten avizovany lehci prubeh ani byt nemuze protoze vir nikdy nebyl izolovan v zadne laboratori to za prve a za druhe, drive nez udajny covid se projevi zadouci nezadouci ucinky techto biologickych zbrani, a tech sarzi je 26 000! Samozrejme rozhazenych po celem svete! Lidem nesmi byt hned ze zacatku divne ze umira nejak moc lidi! Timto by si odradili ocko plan na masovou depopulaci!!! Jak jednoduche to je staci cist mezi radky a poslouchat vyrcena slova! I v re klame na ocko rekli pravdy! Pokud se mylim tak me prosim opravte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout