Volby v USA: Náhlý zvrat – původně republikánské státy dostávají demokraté, výhra republikánů se zřejmě nekoná

Volby v USA: Náhlý zvrat – původně republikánské státy dostávají demokraté, výhra republikánů se zřejmě nekoná

Vzhledem k tomu, že u nás máme jiný čas než v USA, tak brzy ráno zveřejněné výsledky byly takové výsledky, které byly v USA k dispozici stále ještě včera. Ovšem nyní, kdy se již čas posouvá a většina USA má již středu, se ukazuje, že se vše obrací. Jen málokdo chce věřit, že po mnoha průzkumech hovořících o opaku náhle spadají dříve republikánské státy demokratům.

Ale buďme konkrétní – nyní již vše, co náhlém zlomu u voleb a více než pravděpodobných manipulacích píše americká alternativa:

Demokraté opět dokázali, že mohou přežít cokoliv, pokud mají svůj podvod.

Američané odmítají každé jídlo, které demokraté servírovali. Přesto demokraté v úterý šokovali Američany, když vyhráli americký Senát, ukradli státy bojiště a možná udrželi americký Kongres pod kontrolou Nancy Pelosiové, jedné z nejzkorumpovanějších a nejnečestnějších političek v historii USA.

Republikáni dominovali ve státech jako Florida a Ohio, ve státech, které demokraté ještě neukradli svými korespondenčními hlasovacími lístky, nafouklými voličskými seznamy, obchodováním s hlasovacími lístky a výrobními operacemi.

Ale demokrat John Fetterman, který nikdy nezastával funkci a nemůže tvořit tresty, vyhrál v Pensylvánii. Colorado ukradlo křeslo populární konzervativkyni Lauren Boebertové svým korespondenčním hlasováním. Georgia si zvolila guvernéra nenávidějícího Trumpa, ale marxistický radikál Raphael Warnock, který rád křičí o běloších ve svém kostele, vyhrál první kolo senátních voleb.

Kalifornie a New York dokázaly Americe, že jakmile komunisté převezmou moc, není cesty zpět – ke zdvořilosti.

Čarodějky z Eastwicku vyhrály Michigan.

Ron Johnson sotva vede ve Wisconsinu proti dalšímu černému marxistickému radikálovi, který chce vyprázdnit věznice v ulicích Ameriky.

A v Arizoně, červeném státě, máme věřit, že Kari Lake a Blake Masters prohrají?

Do rána uvidíme skutečné škody.

V úterý byl krvavý měsíc. Pro republikány se to změnilo v krvavou lázeň.

Republikáni věřili, že budou mít skvělé střednědobé období. Zapomněli, že Amerika je nyní pod kontrolou komunistů.

Bůh nám pomáhej.

Život se chystá být OPRAVDU bolestivý.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.5]

3 thoughts on “Volby v USA: Náhlý zvrat – původně republikánské státy dostávají demokraté, výhra republikánů se zřejmě nekoná

  1. Dôkaz totálnej nevzdelanosti 99,99 percent Američanov, teda aj autora originálneho článku: ani jeden čo len trochu vzdelaný občan USA by nehodil do jedného vreca komunistov /ako sme ich poznali my/ s oveľa nebezpečnejšími liberálnymi fašistami /alebo , ak chcete, neomarxistami/. Práve neomarxizmus sa už dávno stal oficiálnou ideológiou Demokratickej strany a tiež korporátnych médií a aj takmer všetkých inštitúcií , dôležitých pre USA a väčšinu ich štátov. Len si vezmime snahy netrestať ani tie najťažšie zločiny, pokiaľ ich spácha černoch, resp. moslim. Alebo faktickú legalizáciu aj tých najtvrdších drog…

    1. Američané nemají žádnou osobní zkušenost, takže příliš nechápou, že jde spíš o tzv. „neomarxismus“, který vychází z Frankfurtské školy. Zde je poměrně značný rozdíl i mezi samotným marxismem a neomarxismem, protože neomarxismus je především o „diktatuře menšin,“ zatímco marxismus o „diktatuře proletariátu.“
      Plánovaná společnost nepočítá s tím, že by výrobní prostředky patřily státu, ale vše mají vlastnit soukromé mamutí korporace.
      Takže správná definice systému by byla korporátní fašismus. To je mnohem blíže realitě, než jak to pojímají mnozí Američané. To je ale spíš slovíčkaření, sami neomarxisté se nazývají „liberálními demokraty“, což je doslovný oxymoron jejich reálné politiky…

  2. Toto mohol zosmoliť len absolútny negramotný idiot, ktorý doteraz nepochopil čo je ľavica, pravica a komunizmus. Ale nedivím sa – doba praje idiotom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout