Jaké bude mít důsledky pro svět výhra demokratů ve volbách do amerického Kongresu?

Jaké bude mít důsledky pro svět výhra demokratů ve volbách do amerického Kongresu?

Jak jsem zmínila již před časem, tak tyto volby do US Kongresu jsou pro svět mnohem důležitější než jakékoli lokální volby, ty jsou pro nás zcela nepodstatné, neboť všude jsou voleny výhradně  loutky globalistů. A pokud někde dojde zcela náhodou k volbě někoho, kdo loutkou není, pak je zkorumpován, vydírán nebo z postu odstraněn.

Demokraté, ale i jistá – dnes již menší – část republikánů jsou pod plným vlivem Deep state, tedy jde o jejich oddané loutky, které praktikují přesně takovou politiku, jakou si globalisté žádají. Jsou podobnými loutkami jako samotný Biden.

Co je to Deep state, či chcete-li globalisté, snad netřeba příliš detailně vysvětlovat. Jde o ty, kdo stojí na prvních dvou příčkách tzv. „pyramidy moci“. Oni a jejich loutky – tedy v součtu asi 5% světové populace – mají za cíl udržet stav, který povede k realizaci plánů globalistů. Přesně těch plánů, které prezentuje i Světové ekonomické fórum, kam si jezdí loutkové vlády pro instrukce.

Deep state je nedotknutelný, mohou páchat ty nejtěžší zločiny a zůstávají beztrestní, stejně jako jejich loutky. Všichni jsme v posledních letech okusili jejich moc, viděli jsme, jak dokázali ovládat jednotnými instrukcemi loutky po celém světě.

Myslíte, že je pro ně problém zfalšovat jakékoli volby, včetně těch amerických? Problém to jistě není – a to zejména ve státech, kde je výsledek relativně vyrovnaný. Trénink mají ostatně již z voleb prezidentských v roce 2020. Tehdy jim prokazatelné manipulace prošly. Zajímavé je i to, že demokraté vyhrávají zejména tam, kde se nejvíc využívalo korespondenční volby, jak upozorňují americká konzervativní média.

Optimismus, který nabral na síle ještě před pár hodinami, to znamená v době, kdy průzkumy ukazovaly jasnou výhru republikánů – a tedy i patrný zvrat nejen v americké, ale i v celosvětové politice – vzal zasvé. Stačilo pár hodin a vše se obrací zpět ve prospěch globalistů a jejich politiky, na jejímž konci je svět přesně jako z vizí WEF.

Co tedy bude znamenat výhra demokratů?

Oddychnou si všichni ti, kdo měli být hnáni ke zodpovědnosti za celosvětový covidový podvod. Fauci si v klidu a bohatství bude užívat svůj důchod a kámen ze srdce spadne i všem covidistům nejen v USA.

Ovšem v klidu bude i sám Joe Biden a jeho syn Hunter, který nyní unikne vyšetřování za více než 400 zločinů, které byly odhaleny na základě analýzy jeho notebooku „z pekla.“

Přiostří se i válečné choutky Deep state a může se dokonce stát, že vše přeroste až do nějakého globálního konfliktu.

Bude posílena cenzura, což se bude týkat nejen USA, ale také oddané kolonie EU.

Přiostří také LGBTQI propaganda, která se dostává z USA do Evropy, kde je LGBTQI lobby stále silnější. Také v EU to již povede k indoktrinaci těch nejmenších.

Je více než pravděpodobné, že v souvislosti s tím, že budou covidisté zproštěni hrozby stíhání za jejich činy, začnou přitvrzovat i v této ničivé politice, jakou známe již z předchozích let.

Samozřejmě nelze zapomenout ani na ničivou zelenou politiku, klimaalarmisté samozřejmě přitvrdí a budou pokračovat ve směřování vstříc „bezuhlíkové“ společnosti, takže měření uhlíkové stopy každému jedinci je již „za rohem.“

Připravte se na velmi rychlé zavedení ID, na ni navázané digitálním měny, sociálních kreditů a po nástupu záměrně vyvolané hyperinflace i rušení hotovosti.

Mohla bych samozřejmě pokračovat dál, ale všem plánům, které jsou shrnuty v Agendě 2030, jsem se zde věnovala již velmi podrobně a opakovaně, takže není třeba zmiňovat do detailů vše, co globalisté pro tento svět plánují.

Budou-li i nadále USA pod plným vlivem Deep state, není nejmenší šance na jakýkoli zvrat ani v politice zemí EU, neboť EU je sama o sobě projektem Deep state.

Na závěr se nabízí jediná otázka:

Věří snad ještě někdo v regulérnost jakýchkoli voleb?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Jaké bude mít důsledky pro svět výhra demokratů ve volbách do amerického Kongresu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout