Texaský guvernér poslal dalších 50 migrantů Kamale Harrisové domů, v pátek dorazili před její dům (video)

Texaský guvernér poslal dalších 50 migrantů Kamale Harrisové domů, v pátek dorazili před její dům (video)

Texaský guvernér již od jara posílá migranty tam, kde je o ně podle výsledků voleb zájem. Tedy do všech bašt demokratů – ať už do Washingtonu, New Yorku, Chicaga či dalších měst, jejichž obyvatelstvo volí již tradičně a se značnou převahou demokraty. Nedávno poslal guvernér Greg Abbot plný autobus migrantů také k domu Kamaly Harrisové.

Pro velký úspěch tohoto počinu jí v pátek dorazila další várka „obohacení,“ které Bidenova vláda tak vehementně prosazuje.

Noví migranti dorazili v pátek ráno přímo na práh domu viceprezidentky Kamaly Harrisové.

Texaský republikánský guvernér Greg Abbott potvrdil, že 50 lidí, kteří se dobrovolně přihlásili k cestě do D.C., bylo vysazeno před rezidencí viceprezidentky poté, co prošli přijímací procedurou s texaskými úředníky.

Tyto autobusové výlety migrantů jsou součástí Abbottova programu Loan Star, jehož cílem je ulevit invazí sužovanému státu, kde již dochází ke značným problémům, způsobeným odmítnutím Bidenovy administrativy zabezpečit hranici.

Mimochodem, co tak konečně začít posílat obohacovače třeba z Itálie nebo Řecka přímo do Bruselu nebo  k domu Lejnové či  některé z vítačských eurokomisařek?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 5]

One thought on “Texaský guvernér poslal dalších 50 migrantů Kamale Harrisové domů, v pátek dorazili před její dům (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout