USA: Dva autobusy plné ilegálů včera vysadili na zahradě u vily Kamaly Harrisové (video)

USA: Dva autobusy plné ilegálů včera vysadili na zahradě u vily Kamaly Harrisové (video)

Jak již víte, tak od jara posílá texaský guvernér Abbott příchozí ilegály do různých bašt demokratů. První autobusy mířily do Washngtonu, později i New Yorku, Chicaga, Seatlu a dalších měst, které tradičně volí tyto vítače.

Většinou byli ilegálové vysazeni u vládních budov nebo na autobusových nádražích. Poslední dva autobusy, které dorazily do Washingtonu včera ráno, zamířily přímo k bydlišti Kamaly Harrisové, která otevřené hranice od začátku prosazuje.

Texaský guvernér Harrisovou neustále marně vyzýval k tomu, aby se přišla podívat na hranice, aby viděla, co svojí politikou způsobila.

Když Kamala Harrisová nenavštívila hranice, tak ve čtvrtek „hranice navštívily ji“.

Ve čtvrtek ráno bylo na zahradě u domu Kamaly Harrisové ve Washingtonu DC vysazeno ze dvou autobusů  více než 100 ilegálů.  Migranti byli součástí více než 2 milionů nelegálních cizinců, kteří od minulého roku překročili otevřenou hranici USA!

Hranice USA v současné době přechází 8 000 ilegálů každý den!

Kamala o víkendu řekla novinářům: „Hranice je bezpečná,“ což byla samozřejmě lež. Jak Maria Bartiromo zdůraznila v klipu níže, vláda nakonec platí za jídlo, zdravotní péči, přístřeší, vzdělání, cestování atd. těchto dvou milionů ilegálů.

Ve čtvrtek odpoledne, když se Harrisové na migranty dotazovali novináři, odmítala odpovídat.

Texaský guvernér Greg Abbott poslal ilegály na trávník u vily Kamaly Harrisové poté, co absurdně prohlásila, že hranice je bezpečná a vzkázal jí, že pokud je líná se přijet na „bezpečnou“ hranici podívat, posílá jí ji domů…

Fox News dělal rozhovory s některými ilegály stojícími před vilou Harrisové – a dokonce i oni řekli, že hranice jsou široce otevřené.

„Viceprezidentka Harrisová řekla, že hranice jsou uzavřeny. Je hranice uzavřena? Věříte, že hranice je zavřená nebo otevřená? zeptal se reportér Fox News Griff Jenkins.

„Je otevřená, ne zavřená.“ Hranice je otevřená…všichni věří, že hranice jsou otevřené. Je otevřeno, protože vstupujeme. Přicházíme, volně, žádný problém,“ řekl.

„Jo, přišli jsme nelegálně, ne legálně,“ řekl.

Kamala Harrisová (viz video níže) svižně prošla kolem reportéra a ten se jí  dotázal na to, zda by se vyjádřila k ilegálům vysazeným na její trávník.

„Nějaké připomínky k nelegálním imigrantům vysazeným ve vašem bydlišti?“ zeptal se reportér Kamaly Harrisové.

Harrisová reportéra ignorovala a odešla.

Mimochodem, co tak se inspirovat a tisíce na našem území zachycených ilegálů vozit rovnou do Berlína a Bruselu?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

One thought on “USA: Dva autobusy plné ilegálů včera vysadili na zahradě u vily Kamaly Harrisové (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout