Velká Británie: Hoteliér odmítl více než 1 milion liber za ubytování žadatelů o azyl

Velká Británie: Hoteliér odmítl více než 1 milion liber za ubytování žadatelů o azyl

Spousta často luxusních hotelů ubytovává ilegály, kteří do Velké Británie připlouvají zejména v posledním roce v rekordních počtech. Vláda se neštítí  dávat miliardy na nadstandartní komfort invazních vojáků, kteří moc dobře ví, že se jim cesta vyplatí, neboť jakmile dorazí do Doveru, tak je o ně velmi dobře postaráno.

Neobvyklé není ani ubytováváni ve 4-5* hotelích, jednoduše kdekoli, kde jsou ochotni invazisty ubytovat. Pro mnohé hoteliéry je jistě velmi vítanou i nabízená finanční injekce. Ovšem ne každý je ochoten na „lákavou“ nabídku přistoupit a ve vlastní nemovitosti za tučnou úplatu ilegály ubytovat.

Ukázalo se, že hoteliér ve Velké Británii odmítl nabídku přesahující 1 milion liber od agentury jednající jménem ministerstva vnitra, aby přeměnil svůj hotel na ubytování pro žadatele o azyl.

Richard Martin, který vlastní 3hvězdičkový Blazing Donkey Country Hotel v Sandwichi v Kentu, odhalil, že mu bylo  nabídnuto 1 080 000 liber a záruka 100% obsazenosti hotelu po dobu nejméně 12 měsíců, pokud dovolí, aby byl použit výhradně k ubytování žadatelů o azyl.

Šéf hotelu řekl, že návrh odmítl, protože nemohli vymyslet nic absurdnějšího. Vysvětlil, že by musel propustit personál restaurace a zrušit stovky svateb zamluvených na místě.

„Strávili jsme 30 let budováním podnikání, ale peníze od nich nepřijmu,“ řekl Martin Kent Online.

Jedna z luxusnějších pokojů v hotelu.  Obrázek: Blazing Donkey Country Hotel
v takových pokojích měli být invazisté ubytováni

„O nabídce jsme vůbec neuvažovali, protože naše pověst by byla přes noc zničena. Zcela upřímně, moje žena a já jsme cítili odpor a byli jsme velmi naštvaní, že  si mysleli, že o tom někdy budu uvažovat,“ dodal.

Martin řekl, že nemohl uvěřit, že je vůbec oslovili, protože agentura jednající jménem ministerstva vnitra musela vědět, že přeměna ubytování na zařízení pro žadatele o azyl by měla za následek propuštění některých zaměstnanců a zrušení stovek svateb.

V současné době existuje více než 200 hotelů po celé Velké Británii, které tyto smlouvy o ubytování žadatelů o azyl přijaly. Toto hotelové ubytování nyní stojí britské daňové poplatníky  7 milionů liber denně.

Martin obvinil vládu, že se účinně stává narušitelem hotelového průmyslu a dodal, že doufá, že žádný jiný hoteliér v kraji jim na tento lstivý přístup nenaletí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Hoteliér odmítl více než 1 milion liber za ubytování žadatelů o azyl

  1. Keby sa v podobných prípadoch – a nielen v UK – spustilo násilné vyvlastňovanie hotelov, motelov, ubytovní a odporcovia tohto zverstva by boli stíhaní za „zločin z nenávisti“ voči negrom a moslimom, nijako by som sa nečudoval. Ako nepriateľ politickej korektnosti to poviem na rovinu: samotná „britská“ vláda je plná farebnej svoloče, samozrejme aj parlament, jedna poloopica sa votrela aj do kráľovskej rodiny a kvôli neochote naučiť sa miestnu verziu angličtiny donútila 2. manžela, aby sa vzdal povinností…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout