Premiérka Alberty propustila všechny fanatické covidisty z řad tzv. „odborníků“

Premiérka Alberty propustila všechny fanatické covidisty z řad tzv. „odborníků“

Již v minulosti jste si zde mohli přečíst o zásadních změnách, které přichází s nástupem nové premiérky v kanadské Albertě. Nová konzervativní premiérka nejprve ukončila veškerá nesmyslná nařízení a omluvila se všem neočkovaným, kteří trpěli bezdůvodně zaváděnou segregací a diskriminací.

Mimoto  premiérka Danielle Smithová ukončila veškerou spolupráci se Schwabovým Světovým ekonomickým fórem, se kterým dosavadní politici čile spolupracovali.

A nyní přistoupila k dalším razantním krokům a z jejich postů vyhodila všechny zanícené „svědky covidovy,“ kteří zcela bezdůvodně zaváděli ty nejtvrdší restrikce.

Nová premiérka kanadské provincie Alberta očišťuje zdravotnictví kanadské provincie. Odstraňuje lockdownové fanatiky a ty, kteří jsou zodpovědní za přísná covidová opatření. Danielle Smith se pro svět stává zářným politickým vzorem.

Konzervativní premiérka Alberty Danielle Smithová je považována za tvrdou kritičku zcela přehnaných opatření kanadských úřadů ohledně covidu. V posledních několika týdnech opakovaně dala najevo, že pod jejím vedením v její provincii nebude žádná očkovací povinnost ani žádná diskriminace související s Covidem-19.

Nyní však Smithová na svá slova navazuje jasnými činy: Za prvé politička vyhodila Dr. Deenu Hinshawovou, která jako hlavní lékařka provincie obhajovala dlouhodobé lockdowny a přísná covidová opatření. Poté následovalo odvolání celé rady Alberta Health Services (AHS), která dohlížela a podporovala přísné prosazování režimu Covid v provincii.

Smithová tyto kroky oznámila v Calgary, hlavním městě provincie, spolu s ministrem zdravotnictví Alberty Jasonem Coppingem. „Obyvatelé Alberty chtějí, aby AHS byla zodpovědná, a chtějí vědět, že je zde zdravotnický systém světové třídy a vysoká úroveň péče je k dispozici, když ji potřebují,“ řekla Smithová.

„Potřebujeme systém zdravotní péče, který dokáže uspokojit naše rostoucí potřeby, a musíme podniknout kroky ke zvýšení přístupu. A dnes podnikáme kroky, abychom toho dosáhli.“ Kanadský zdravotní systém se už před Covidem-19 potýkal s přetížením a dlouhými čekacími dobami.

To se v posledních několika letech zhoršilo, protože byla zavedena extrémní opatření. „Pacienti čekají v celém našem zdravotnictví příliš dlouho, a to i přes vynikající práci lékařů, sester, záchranářů a dalších pracovníků v první linii. Potřebujeme naléhavější opatření ke zlepšení přístupu,“ řekla Smithová.

To také jasně ukazuje, že Alberta bude hrát vedoucí roli v kanadském hnutí za svobodu, které je proti všem donucovacím opatřením. A co je nejdůležitější, Alberta pod premiérkou Smithovou by mohla být vzorem pro mnoho dalších státních a místních vlád , podobně jako stát Florida pod guvernérem DeSantisem se stal vzorem pro některé další republikánské státy USA.

Jen ti Evropané zatím poněkud zaspali a nadále ve většině zemí volí globalistické loutky…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 46 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Premiérka Alberty propustila všechny fanatické covidisty z řad tzv. „odborníků“

  1. len vyhadzov? a čo takto postaviť ich pred súd za zneužitie právomocí verejného činiteľa? na toto určite majú paragrafy aj v trudoooovej jeblej kanade!

  2. A náš kretén Válek znovu mektá o očkování a zavádění covid pasů a přitom každý jen trochu gramotný jedinec s IQ vyšší, než je pokojová teplota ví, co je to za svinstvo..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout