Švédsko: Muslimský gang napadl za bílého dne v centru města mladou Švédku (video)

Švédsko: Muslimský gang napadl za bílého dne v centru města mladou Švédku (video)

V obohacovaných zemích už dávno nenajdete místo, kde se můžete cítit naprosto bezpečně. Po nejednom vloupání do domovů místních obyvatel i napadení v centrech měst za bílého dne, se již zejména osamělé ženy nemohou cítit bezpečně takřka nikde.

K dalšími takovému napadení došlo také za bílého dne a navíc v centru města. Invazní gangy často složené z nezletilců moc dobře ví, že se žádného trestu nemusí obávat.

A nemusí se obávat ani toho, že by někdo jejich oběti pomohl, neboť po mnoha negativních zkušenostech, kdy byl napadený, který se aktivně bránil, odsouzen za nepřiměřenou obranu k horšímu trestu než sám útočník, se již většina kolemjdoucích raději dívá jinam.

V klipu, který se stal virálním na platformě sociálních médií Twitter, je vidět, jak se větší počet mladých mužů dopouští nemilosrdného bití.  Oběť? Osamělá dospívající dívka.

O víkendu koloval záznam z mobilního telefonu mladého přistěhovaleckého gangu, který zaútočil na osamělou dívku, které bylo údajně 15 let. Mladých mužů je asi 10.

Gang dívku bije a strká do ní, zatímco jeden z nich hystericky křičí v jakémsi umělém podivném smíchu. V klipu je také vidět, jak jeden z nich srazil ženu na zem.

Překlad komentáře u videa: Co se to sakra děje v Umeå? 10 kluků udeřilo 15letou dívku, zbilo ji a hodilo ji na zem. A natáčeli si to? Naprosto kurva nesmyslné. Tak kurva tragické, jako cesta, kterou směřuje tento svět a město.

Jeden pachatel je opakovaně slyšet jak křičí: „abow abow abow“, což arabsky znamená něco jako „hovno“ nebo „bastardi“.

Podle komentářů k filmu se útok odehrál v centru města Umeå poblíž Rådhusesplanaden (náměstí, kde se nachází radnice) a hamburgerového řetězce McDonalds.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: Muslimský gang napadl za bílého dne v centru města mladou Švédku (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout