Rusko zaslalo dlouhý dopis 195 členským zemím OSN, zpochybňuje v něm americké vedení této organizace

Rusko zaslalo dlouhý dopis 195 členským zemím OSN, zpochybňuje v něm americké vedení této organizace

Pokud jste se někdy zajímali o to, kdo byl u vzniku OSN a na čí popud byla tato organizace založena, pak vám bude jasné, že jde jen o další zájmovou organizaci Deep state. Možná vám více napoví, když prozradím, že budovu, která patří OSN, darovali k těmto účelům Rockefellerové. Již je vám jasnější, kdo ve skutečnosti tuto organizaci ovládá?

Jisté je, že nejde o nezávislou organizaci a jediné, co by bylo ku prospěchu věci a světového míru, by bylo její úplné zrušení. OSN je nezávislá asi tak jako WHO – tedy i mocenské skupiny, které obě organizace (a mnohé další) ovládají, jsou prakticky totožné.

Rusko zřejmě nyní reaguje mimo jiné i na fakt, že OSN zamítla žádost na vyšetřování působení amerických biolaboratoří na Ukrajině.

USA nyní uvažují jak to navléknout, aby mohlo být Rusko z OSN vyloučeno. Rusko navrhuje zřízení nové organizace a je více než pravděpodobné, že pokud skutečně dojde k vyloučení Ruska z OSN, tak země BRICS + založí nějakou zcela novou mezinárodní platformu.

Ruská federace zaslala obsáhlý dopis 195 členským státům Organizace spojených národů, v nichž popisuje jejich potíže při získávání víz pro své diplomaty v OSN.

Zdůrazňuje, že Washington již neskrývá přání omezit počet ruských diplomatů přítomných na Valném shromáždění a v různých výborech. Odsuzuje porušování Dohody o sídle, tedy závazků přijatých Spojenými státy, že bude hostit sídlo OSN. Nakonec odkazuje na rezoluci 76/122 přijatou Valným shromážděním dne 6. prosince 2021, ve které již byly Washingtonu připomenuty jeho povinnosti.

Tento dopis, svou formou velmi neobvyklý, přichází v době, kdy Spojené státy znásobují svůj vliv na Valné shromáždění, aby hlasovalo o reformě charty OSN, která by z organizace vyloučila Rusko. Moskva, která předvídá nejhorší, plánuje vytvořit jinou strukturu než OSN, která by řešila mezinárodní spory v souladu s mezinárodním právem, v souladu s tím, co v té době udělal car Mikuláš II. s Haagskými konferencemi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.5]

3 thoughts on “Rusko zaslalo dlouhý dopis 195 členským zemím OSN, zpochybňuje v něm americké vedení této organizace

  1. OSN je organizace ktera neuznava státni hranice Evropy jejich agenda je celou Evropu zředit Araby a černochy = Kalergiho plan, WHO by si zase rada osvojila všechny pravomoce aby nas mohla všechny buzerovat restrikcemi a povinně naočkovat jedy, NATO = North Atlantic Terrorist Organization válečna pěst USA ktera chce hlavně válku s Ruskem, EU = čtvrta Říše VelkoBruselska ktera se nam měni ve Federaci ze všech těch organizaci OSN, WHO, NATO, EU vystoupit jedine řešeni.

      1. ale chapeš že je to duležite s EU zmizet musime to je zaklad když se tak nestane bude z nas jen gubernie pro západ a o všem budou rozhodovat velke země jako Německo a Francie u NATO moc velkou šanci nevidim snad se amerika kompletně od EU izoluje snad tak bude Trump pokračovat pokud v roce 2024 vyhraje volby a co se tyče WHO tam bud zustaneme a rok 2024 bude brutalni pro nas všechny neočkovane zhledem že se chysta podepisovani pandemicke smlouvy WHO už na přišti rok a v roce 2024 bude už platna neočkuješ se tu maš pokutu nedodržuješ diskriminačni opatřeni šup dalši pokuta znova ses neočkoval kriminal a OSN tak když neuznava ani hranice Evropy tak k čemu je tedy OSN ktere je u zadku i války USA a NATO po světě bez mandatu OSN zasahuji všude v mnoha muslimskych zemi je právo šaría a co děla OSN nic tak k čemu je tedy OSN a co Ukrajina Banderovci a neonacisti se Zelenskym taky nic takže uplně zbytečna organizace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout