Europoslankyně přináší dobrou zprávu: „Domeček z karet se jim hroutí, selhali!“ (video)

Europoslankyně přináší dobrou zprávu: „Domeček z karet se jim hroutí, selhali!“ (video)

Jistě mnohým z vás netřeba představovat europoslankyní za německou AfD Andersonovou. Patří k europoslancům z tzv. „Covidového výboru.“ Tedy k těm, kteří se již měsíce snaží – a to úspěšně – poukázat na lži svědků covidových. Nyní se již na vše dívá velmi optimisticky, neboť všechny lži politiků i mainstreamových médií vychází na povrch.

Nedávno pozvala europoslankyně Virginie Joron do Evropského parlamentu na konferenci známého francouzského tropického lékaře a odborníka na vakcíny profesora Christiana Perronna. Úvodní řeč pronesla europoslankyně Christine Andersonová.

Perronne byl stíhán francouzskou vládou za jeho kritiku covidové politiky, ale nedávno byl plně rehabilitován disciplinární komorou francouzského řádu lékařů. Lékař mimo jiné uvedl, že roušky a lockdowny nefungují, a že nebezpečí covidu bylo značně přehnané. V Evropském parlamentu sklidil velký potlesk.

„Vane vítr změn. Jejich domeček z karet se hroutí,“ řekla Andersonová vedle usmívajícího se Perronna. „Už mě nebaví si nechat říkat covidiot. Ale raději budu covidiot (tak nazývají v Německu odpůrce covidismu) než govidiot (pozn.: v překladu „vládní idiot“).

Za rychlé tempo vývoje vděčíme europoslanci Robu Roosovi (JA21), který se při slyšení zeptal ředitelky společnosti Pfizer, zda byla covid vakcína předem testována, aby se zabránilo šíření viru. Ne, odpověděla. „Očkuješ se pro někoho jiného byla proto vždy lež,“ říká Roos.

„Všichni teď víme, že lidem záměrně lhali,“ zdůraznila Andersonová. „Byla to jedna velká lež. Všechna opatření, která vlády přijaly – omezování svobod, zavírání lidí v jejich domovech – byla založena na jedné velké lži.“

Řekla, že je odhodlaná přijít tomu na kloub. Andersonová poukázala na to, že nic z toho by nebylo možné bez obrovské podpory všech těch lidí, kteří vyšli do ulic kvůli nespokojenosti s koronavirovou politikou. „Díky za to.“

Andersonová dále poznamenala, že šéfka EU Ursula von der Leyenová je pod značným tlakem, aby začerněné smlouvy o očkování co nejdřív zveřejnila. „Lidé mají právo vědět, co je v těch smlouvách, co je v textových zprávách, které poslala šéfovi Pfizeru Albertu Bourlovi,“ řekla europoslankyně.

Nicméně, jak dále europoslankyně upozornila, jejich domeček z karet se jim rozpadá.

„Lidé potřebují vědět, koho mohou volat k odpovědnosti. Nikdy nešlo o veřejné zdraví, nikdy nešlo o lámání  vln, vždy šlo o lámání lidí. Ale – a to je ta dobrá zpráva – neuspěli! Selhali. A jsem na to velmi hrdá.“

Celý proslov si můžete poslechnout ve videu výše (anglicky s německými titulky).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Europoslankyně přináší dobrou zprávu: „Domeček z karet se jim hroutí, selhali!“ (video)

    1. Když to zatýkání v nadsázce nerozjedeš sám, samo od sebe se nestane vůbec nic. Nebo na nějakou akci čekáš až ti znárodní, tedy ukradnou těch 300.000 úspor co máš v bance? To už bude na jakýkoli odpor pozdě analfaku.

    1. To vůbec nejsou Velehňupi co to šéfujou. Velehňupi jsou ti co je na ně vidět. A amátéři to taky nejsou, vždyť se tím úspěšně živí !-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout