Obyvatelé rakouské obce se vzbouřili proti rozhodnutí vlády, která nechala v blízkosti jejich domovů postavit stany pro žadatele o azyl  (video)

Obyvatelé rakouské obce se vzbouřili proti rozhodnutí vlády, která nechala v blízkosti jejich domovů postavit stany pro žadatele o azyl (video)

Rakousko je zemí, která letos v rámci Evropy přijala nejvíce žadatelů o azyl v přepočtu na počet obyvatel. Německo je až za Rakouskem, i když v poměrně těsném závěsu. Do tohoto počtu nejsou započítáni Ukrajinci, ale výlučně invazisté z muslimských zemí Středního a Blízkého východu a Afriky.

Invazí jsou samozřejmě sužováni zejména obyvatelé v jižním a východním pohraničí, kde navíc začala v poslední době vláda stavět stany, ve kterých jsou ubytováváni žadatelé o azyl. Jde samozřejmě výhradně o mladé muže vojenského věku, což se místním obyvatelům nelíbí.

V rakouské obci St. Georgen byly po několika protestech občanů stany odstraněny, nicméně hranice zůstávají i nadále špatně zabezpečené.

Jak můžete vidět ve videu, tak k situaci v Evropě se vyjadřují i samotní obohacovači, jimž vadí dublinský systém, podle něhož by měl žadatel o azyl zůstat v té zemi, kde je po příchodu do Evropy zaregistrován, aktuálně tedy tam, kde ponechal své otisky prstů, když procházel azylovým řízením. Pokud pak odejde jinam, je vrácen zpět. Na to si stěžuje i jeden z nich ve videu (německy s anglickými titulky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Obyvatelé rakouské obce se vzbouřili proti rozhodnutí vlády, která nechala v blízkosti jejich domovů postavit stany pro žadatele o azyl (video)

  1. s Velky Resetem se neubranite když nic nevlastniš zapomen na palnou zbran s puvodnich evropanu budou jen ovečky na poražku s plnou realizaci The Great Reset budou s evropanu otroci kteři si budou muset nechat libit všechno přes plnou islamizaci vraždy svych děti a rodiny i na to že země jim už nebude patřit zemi si bud převezmou muslimové a plně ji islamizuji a nebo budou v rukach Globalistu tak jako tak puvodni Evropsky ovčan bude mit jen právo na to se povinné opichat kdejakym sajrajtem a držet hubu i kdyby chcipal stejně tak držet hubu když mu budou chtit měřit nějako neexistujici uhlikovou stopu vitejte v pekle lidi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout