Německo: V roce 2020 došlo ke 20 000 útoků nožem, při nichž zemřelo 100 lidí

Německo: V roce 2020 došlo ke 20 000 útoků nožem, při nichž zemřelo 100 lidí

Snad netřeba připomínat, že téměř všechny tyto útoky spadají pod obohacení ze strany „Novoněmců“, kteří se modlí k Alláhovi. Nicméně zdá se, že Němci s tím nemají žádný problém, protože stále dokola volí ty, kdo podobné obohacování aktivně podporují. Pokud tedy vyjdou na veřejnost i statistiky za rok 2021 a později i 2022, bude pravděpodobně číslo zase o něco vyšší.

Útoky nožem se staly v Německu již natolik obvyklými, že pokud u nich nikdo nezahyne či není těžce zraněn, ani se o nich nedozvíme. Ostatně, německá média by pak nemohla psát o ničem jiném, než o tom, kde aktuálně došlo k dalšímu obohacení nožem nebo mačetou (útoky nožem a mačetou se většinou zahrnují pod tutéž kategorii).

Nikdy předtím nedošlo v Německu k tolika útokům nožem jako v letech po roce 2015. Nyní Focus uvádí, že jen v roce 2020 došlo k téměř 20 000 útokům nožem, při kterých zemřelo téměř 100 lidí.

Média o drtivé většině útoků nožem mlčí a Focus se opatrně vyjádřil takto: „Migranti jsou v těchto statistikách nepřiměřeně zastoupeni.“

Většina pobodaných jsou cizinci. Nebo „Němci“ s výrazným migračním pozadím. Jen v posledních dnech vešly ve známost čtyři brutální útoky nožem, které jsou dnes v Německu běžnou praxí.

A dále jen výběr obohacení nožem v posledních několika dnech:

V saském městě Riesa (okres Drážďany)  napadl 43letý Libyjec policisty dvěma noži. Předtím se policisté snažili útočníka uklidnit, když ve svém bytě hlasitě řádil a vyděsil své sousedy.

Jak se situace stále zhoršovala, museli policisté dokonce požádat o podporu saskou policejní speciální jednotku „LebEL“ (život ohrožující situace), aby situaci zvládli.

33letý policista pak na muže vystřelil z pistole. Výtržník byl vážně zraněn a převezen do lipské nemocnice. Útočník už nějakou dobu žije v Německu ze sociálních dávek.

Na rušném tržišti „Sand“ v Hamburku-Harburgu byl mladý muž brutálně pobodán – zezadu – nožem. Dostal se již kriticky zraněný do nemocnice. Pachatel utekl.

Předpokládá se, že se jedná o střet mezi vysoce kriminálními (arabsko-muslimskými) klany, jejichž drtivá většina členů je nyní v Německu zcela legálně, přičemž mají také německé občanství. Většina z nich oficiálně dostává státní sociální podporu.

V Berlíně policie pátrá po dvou „mladících“, kteří kriticky zranili stavitele lešení nejméně jedním bodnutím nožem poté, co vypukl spor mezi německým dělníkem (35 let) a útočníky, které doprovázel 16letý mladík.

Podle svědků je jednomu z podezřelých 14 až 16 let, měl tmavé krátké nagelované vlasy. Druhému podezřelému je údajně 13 až 16 let, měl černé vlasy svázané do copu, po ramena, vlnité. Popis by tedy seděl pravděpodobně na Turka nebo Araba.

V Berlíně-Oranienburgu zemřel na klinice Oberhavel ošetřovatel Mohammed D. Nedávno se stal obětí útoku nožem. Jedním z podezřelých je Metehan K., který při výsleších učinil částečně protichůdná prohlášení a v jehož autě byly nalezeny drogy.

Tolik malý výběr z nedávných útoků nožem v Německu. Většinou jde zřejmě o vyřizování účtů mezi gangy nebo o vraždy ze cti v rámci muslimské komunity, ovšem občas dojde i na oběť z řad původních obyvatel.

Každopádně je třeba počítat s tím, že při nekonečícím přílivu dalších obohacovačů bude útoků nožem už jen přibývat. Ale Němci si to podle všeho přejí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: V roce 2020 došlo ke 20 000 útoků nožem, při nichž zemřelo 100 lidí

  1. Kym sa ta haved drzi v nemecku, francuzsku, anglicku, svedsku… tak mozme byt spokojni. Aspon sa tam precisti obyvatelstvo o pobiju sa ti slabi jedinci a ostanu len ti silni ktori potom mozno aj nieco s tou situaciou urobia. To je totiz realita spolocnosti. Kyvadlo vzdy ide z jednej strany na druhu, je to iba otazka casu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout