Německo už nezvládá invazní nápor, k ubytování nyní využívá i drážďanské výstaviště

Německo už nezvládá invazní nápor, k ubytování nyní využívá i drážďanské výstaviště

Ani po odchodu Merkelové Německo s vítáním nekončí. Ostatně, sami Němci si zřejmě vítačskou politiku přáli, jinak by nevolili to, co je nyní v tzv. „vládě semaforu.“

Nová vláda se vítačstvím od té minulé liší jen v tom, že je ještě vstřícnější a nedávno začala dokonce vítat i desítky tisíc obohacovačů, kterých se nyní zbavuje Švýcarsko. Nejštědřejší sociální systém ve vztahu k „Novoevropanům“ je přece jen stále v Německu.

Vláda si tedy očividně přiváží vlastní voliče a je jí celkem jedno, odkud přijedou. Ovšem nastal jiný problém – v současné době již  totiž není nově příchozí kde ubytovat. Proto se hledají různé možnosti, včetně vyvlastňování, ke kterému se chystají přistoupit v Bavorsku.

Ovšem na východě země, kde je vstřícnost k tomuto vítačství výrazně menší, by si zřejmě zatím nikdo vyvlastňování nedovolil. Již tak vysoké preference AfD by ještě značně vzrostly, což si zřejmě němečtí politici uvědomují. I proto zatím hledají alternativní možnosti ubytování…

Řemeslníci a stavitelé stánků v současné době pracují pod vysokým tlakem v hale 4 na drážďanském veletrhu, instalují bedny a kontejnery, pračky, nouzová lůžka a mobilní sprchy.

Od pondělí bude hala opět přeměněna na nouzové útočiště pro asi 500 ilegálů. Jde výhradně o muže, kteří přicestovali sami z Iráku, Sýrie, Afghánistánu nebo Turecka.

V listopadu bude na veletrhu ubytováno 400 migrantů, v prosinci se přidá dalších více než 100. Plánované akce v ostatních sálech, jako například „Dovolená na ledě“, budou probíhat paralelně.

Ubytování bylo vybráno také proto, že panuje shoda, že drážďanské tělocvičny již nejsou volbou, tvrdí odpovědný správce budovy Stephan Kühn (43, Zelení), který na místě zdůraznil, že veletržní řešení je omezeno na první lednový týden. Poté by měli být migranti ubytováni jinde.

K uvedenému jen dodávám, že velmi silně pochybuji, že bude možné je ubytovat jinde, pokud tedy skutečně nechtějí přistoupit k vyvlastňování i na východě země. Přes Balkán nyní přechází 100 000 džihádistů – tzv. „Karavana světla„. Ti by měli ještě do konce roku dorazit až do Německa, kam většina směřuje.

Pak je tedy otázka nejen kam dají oněch 500 z drážďanského výstaviště, ale kam dají i dalších 100 tisíc??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.8]

One thought on “Německo už nezvládá invazní nápor, k ubytování nyní využívá i drážďanské výstaviště

  1. Mnohým z tých ,čo sa im v ČSSR /a nie vždy bezdôvodne/ cnie po socializme, s nostalgiou spomínajú aj na návštevy NDR a pomerne výhodné nákupy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout