Maďarsko: Přestřelka policie s iráckými pašeráky, kteří převáželi 22 syrských džihádistů (video)

Maďarsko: Přestřelka policie s iráckými pašeráky, kteří převáželi 22 syrských džihádistů (video)

Letošní rok se od posledního podobně silného invazního roku 2015 v jednom liší: mnohem častěji dochází k přestřelkám policie s džihádisty, kteří obsazují Evropu.

Přestřelky jsou hlášeny od začátku roku po celé balkánské trase a také při prohlídkách jsou u invazistů nalézány zbraně mnohem častěji než kdykoli předtím. To jen potvrzuje, že džihád postupně přechází do „horké fáze.“ Již tedy není otázkou zda, ale kdy dojde k nějaké větší koordinované akci.

Je to jen asi týden, co hlásili na turecko-bulharských hranicích zastřeleného policistu a chybělo jen málo, aby bylo totéž hlášeno i z Maďarska, kde iráčtí pašeráci stříleli na policisty.

Pokoušeli se propašovat 21 syrských muslimských vetřelců přes Maďarsko dál na západ Evropy, ale byli zastaveni a zatčeni, zatímco ilegálové byli zadrženi a záhy i vyhozeni ze země. Ti se samozřejmě znovu pokusí tuto cestu podniknout. Jisté je, že dřív či později budou úspěšní.

Při vstupu do Maďarska bylo letos zastaveno více než 260 000 nelegálních muslimských vetřelců. Ovšem více než pravděpodobné je, že ještě mnohem víc jich nakonec prošlo. To je ostatně znát i na rekordní invazi, která nyní postihuje Rakousko, Německo nebo Velkou Británii.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

One thought on “Maďarsko: Přestřelka policie s iráckými pašeráky, kteří převáželi 22 syrských džihádistů (video)

  1. „Národný konzervativizmus“, čiže Orbánova skorumpovaná fašistická a iredentistická diktatúra plne oddaná Bruselu aj Tel Avivu s totálne deravými hranicami, v plnej „kráse“. Maďarskí pohraničiari sa údajne dajú podplatiť pašerákmi „obohacovačov“ veľmi ľahko a okrem toho ani sám Orbán nemá dôvod strážiť hranice, ktoré nikdy nepovažoval za konečné a chce okupovať časti susedných krajín čo najskôr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout