Lékař vysvětluje, proč tolik mladých očkovaných lidí umírá během sportu (video)

Lékař vysvětluje, proč tolik mladých očkovaných lidí umírá během sportu (video)

Je zajímavé, že se dosud nikdo veřejně neřeší „záhadná“ nadměrná úmrtí či zdravotní kolapsy dosud zdravých mladých sportovců. Přitom za poslední asi rok a půl vzrostl počet takových případů mnohonásobně. Nikdy v historii k něčemu podobnému nedošlo. Jak je tedy možné, že těchto případů nejsou plná média? Na to si jistě odpovíte sami.

Ovšem také jen velmi málo odborníků je ochotno na toto téma hovořit. A hlasy těch, kdo se rozhodnou veřejně vyjádřit, jsou umlčovány. Dalším lékařem, který se k problému vyjádřil je Richard Uso.

„Existuje mnoho zpráv o mladých očkovaných lidech, kteří během cvičení zemřou. To není divné,“ řekl doktor Richard Urso v rozhovoru pro Bright Light News.

„Během cvičení se uvolňují tzv. těsné spoje. Pak jimi mohou procházet lipidové nanočástice a dosáhnout stěny buněk kolem srdce. To jde mnohem obtížněji, pokud necvičíte,“ řekl Urso.

Lékař dodal, že pericyty, které jsou součástí kapilár, jsou plné receptorů ACE2. Po očkování vytvářejí hodně spike proteinu, který se šíří mezerami v srdci. Následně může dojít k myokarditidě nebo zánětu srdečního svalu.

„Tohle je špička ledovce,“ zdůraznil Urso. „To je naprosto bezprecedentní.“ Očekává, že stále více lidí si začne uvědomovat, že tyto vakcíny jsou velmi nebezpečné.

Lékař citoval ředitele americké životní pojišťovny OneAmerica, který na tiskové konferenci koncem loňského roku uvedl, že úmrtnost mezi lidmi ve věku 18 až 64 let je až o 40 procent vyšší než obvykle. „V současné době čelíme nejvyšší úmrtnosti v historii tohoto odvětví, a to nejen v OneAmerica.“

Edward Dowd, bývalý portfolio manažer společnosti BlackRock, také poukázal na to, že ve druhé polovině roku 2021 zemřelo po očkování asi 61 000 amerických mileniálů (25-44 let). Nadměrná úmrtnost v této skupině byla 84 procent. Podle Dowda je to nejvyšší nadměrná úmrtnost v historii.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

One thought on “Lékař vysvětluje, proč tolik mladých očkovaných lidí umírá během sportu (video)

  1. To prostě neznamená nic jiného, než že ta „vakcína“ je opravdu hodně účinná, v zabíjení nejen starých a nemocných, ale i mladých zdravých sportovců…ale nevěřte tomu, oni to ti chcípáci jen fingujou, věřtě dr.Faucimu a jeho krysařům a valte na toho „Čtvrtníčka“, ať to máte pohromadě ještě před p-residentskými volbami, o to menší bude šance, že to vyhrajou ti kandidáti globalizace…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout