Katar zaplatil migrantům z Indie, aby si zahráli na fotbalové fanoušky z různých zemí (video)

Katar zaplatil migrantům z Indie, aby si zahráli na fotbalové fanoušky z různých zemí (video)

Podle různých informací má být katarské mistrovství pořádným propadákem. Islámský chalífát pod právem šaría již zařídil alespoň na dobu konání mistrovství různé úlevy pro západní fanoušky, kteří si mohou po zápase na vybraných místech dokonce popít nějaký ten alkohol. Některá pravidla však zůstávají zachována, tedy do země nemohou nejen otevřeně homosexuální páry, ale společně ani heterosexuální nesezdané páry.

Země sice poněkud polevila, ale stále to nebude na té úrovni, na jakou jsou zvyklí například Evropané. I to je zřejmě důvod, proč se do země diváci příliš nehrnou. Raději zůstávají doma, kde si zápasy shlédnou v pohodlí svých domovů nebo v hospůdkách, kde jim v době zápasu rozhodně nikdo popíjení zakazovat nebude.

Nyní se v Kataru rozhodli najmout alespoň falešné fanoušky. K tomuto účelu pak zvolili Indy, které si země najala jako námezdní pracovní síly:

Týden před začátkem mistrovství světa ve fotbale 2022 v Kataru koluje na sociálních sítích mnoho videí, na kterých jsou dlouhé průvody indických fanoušků, kteří v Dauhá fandí Francii, Brazílii nebo Anglii. Všichni jsou indičtí přistěhovalci do Kataru placení vládou, aby předstírali, že jsou fanoušky. Na druhou stranu je jisté, že do Kataru dorazilo jen velmi málo zahraničních fanoušků.

Koneckonců, s tou anglickou vlajkou zase až tak daleko od pravdy nejsou, vždyť nyní tam jeden z jejich soukmenovců dělá premiéra…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Katar zaplatil migrantům z Indie, aby si zahráli na fotbalové fanoušky z různých zemí (video)

  1. Ešte nikdy v histórii sa nekvalifikovalo na MS vo futbale toľko moslimských krajín. Lebo aj Anglicko, Švajčiarsko, Holandsko, Francúzsko už treba považovať za štáty, kde prinajmenšom na časti územia vládne šaría a islam je jediným náboženstvom… Ako pikošku uvediem,že v kádri domáceho mužstva /ktoré budú určite dopredu tlačiť dobre zaplatení a inštruovaní rozhodcovia, tak ako pred 20 rokmi Južnú Kóreu, rovnako otrokársky štát/ je iba jeden nemoslim – zrejme Španiel. Neviem,či sa pod moslimskými menami neskrývajú aj nejakí iní cudzinci, už konvertiti na islam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout