Pojišťovna One America: nadměrná úmrtnost 100 000 úmrtí za měsíc a stále roste! (video)

Pojišťovna One America: nadměrná úmrtnost 100 000 úmrtí za měsíc a stále roste! (video)

Na úvod chci zdůraznit, že tato informace je natolik výbušná, že originální článek byl v EU zablokován, jak ještě připomenu i níže. Není náhoda, že stejně hovoří všechny americké pojišťovny, které navíc zdůrazňují, že tento nárůst úmrtnosti není zaznamenán u důchodců, ale u lidí v produktivním věku. Jde tak o další z mnoha důkazů faktu, že na celé planetě probíhá doslovná genocida…

Podle CEO One America Scotta Davisona je tento trend v souladu s čísly všech poskytovatelů životního a anuitního pojištění v USA! Mrtví jsou lidé z pracující populace, 18-64 let, ne důchodci. K tak dramatickému vývoji podle insidera v historii ještě nikdy nedošlo!

 Scott Davison v lednu 2022 vysvětlil Obchodní komoře státu Indiana, jaké budou důsledky tohoto 40% nárůstu úmrtí. Článek na toto téma je v EU zablokován [ Link ], ale existuje video na YouTube:

V současné době jsme svědky nejvyšší úmrtnosti, jakou jsme v historii tohoto odvětví viděli – nejen v OneAmerica ,“ řekl Scott Davison, generální ředitel společnosti, během online tiskové konference tento týden. „Údaje jsou konzistentní s údaji  všech hráčů v tomto oboru .“

Davison řekl, že nárůst úmrtí představuje „ obrovská, obrovská čísla“  a že to nejsou starší lidé, kteří umírají, jsou to „především lidé v produktivním věku od 18 do 64 let“ , kteří jsou zaměstnanci společností, které poskytují životní pojištění u společnosti OneAmerica.

„A to, co jsme právě viděli ve třetím čtvrtletí a co pokračuje i ve čtvrtém čtvrtletí, je, že úmrtnost je o 40 % vyšší než před pandemií,“ řekl.

„Jen pro představu, jak špatné to je: sigma událost – katastrofa, k níž dojde jednou za 200 let, by představovala 10% nárůst oproti úrovni před pandemií,“ řekl. „Takže 40 % je nehorázná hodnota.“

U takzvané sigma události se údaj, v tomto případě počet úmrtí, odchyluje o tři směrodatné odchylky od průměru a podle generálního ředitele odpovídá nárůstu o 10 %, což je událost, která by za normálních okolností nastala možná jednou za 200 let. Toto zjevně nejsou takzvaná „úmrtí na covid“. Postižení umírají na rakovinu, autoimunitní onemocnění, srdeční infarkty, mrtvice a  tak dále, tedy na nemoci, které americký zdravotnický úřad FDA již dlouho v interní prezentaci zná jako  vedlejší účinky vakcín  [ Link, strana 16]. Dá se předpokládat, že pojišťovny, které očekávají obrovské ztráty, budou potřebovat finanční podporu státu.

V průměru zemře v USA asi 7755 lidí denně [ Link ]. 40% nárůst úmrtí znamená, že každý den umírá o 3 100 lidí více . Každý měsíc tedy zahyne o 93 000 lidí více než obvykle. Data pocházejí ze 3. čtvrtletí roku 2021. Vzhledem k tomu, že očkování postupně poškozuje imunitní systém, jsou  nyní  čísla zase o něco vyšší.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Pojišťovna One America: nadměrná úmrtnost 100 000 úmrtí za měsíc a stále roste! (video)

  1. kto si chce precitat ten zablokovany odkaz tak pouzite prehliadac opera, ma v sebe zabudovanu vlastnu VPN ktora sa da lahko zapnut/vypnut v pripade potreby.

  2. v ČR má 2 dávky 6 877 000 lidi a 3 dávku má už 4 221 000 lidi to jsem zvědav na čísla pro ČR jak to bude i do budoucna až se začnou silněji a vice projevovat

  3. Stačí se podívat na oficiální počty úmrtí ČSÚ. Za léta 2015-2019 když vezmeme zprůměrovaný celkový počet zemřelých lidí a dáme tomu 100%, tak za 1.rok Covidu-19, tedy za rok 2020 byl nárůst 23%. 27.12. 2020 byl první očkovaný Babiš, od ledna se očkovali nejrizikovější občané, ať už věkem, nebo s vážnějšími nemocemi, a za rok 2021 počet zemřelých byl ještě o 8% vyšší než rok 2020! Jaký je tedy účinek vakcín, které se napřed proklamovaly jako ochrana před nemocí, potom ochrana před těžkým průběhem a úmrtím?? Z této statistiky bylo ještě jedno zajímavé číslo, a to, že v říjnu 2021 bylo v jeden den buď málem překonané rekordní číslo počtu zemřelých za den z března t.r., a to cca 600 osob. V době, kdy už měla drtivá většína lidí, o rizikových nemluvě, v sobě minimálně 2 dávky.

  4. Vakcinace na C19 je monstrozni test inteligence. Kdo ho neudelal, umre. Ja myslim ze to je pro lidstvo jako druh dobra vec.
    Problem je, ze afrika, jizni amerika a indie nedostali dostatek vakcin. Tam jsou velke rezervy. Potrebujeme se semknout a pomoci potrebnym.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout