Další zázrak amerických demokratů: Jejich kandidátka dostala 1100 hlasů v obci, kde žije méně než 700 obyvatel

Další zázrak amerických demokratů: Jejich kandidátka dostala 1100 hlasů v obci, kde žije méně než 700 obyvatel

Volby se nejpozději rokem 2020 staly v USA fraškou. A nejen tam, v současné době mají stejné problémy například i v Brazílii. Globalisté mají štěstí, že jim zbývají alespoň poslední bašty tvrdých spáčů, volících jejich loutky – což je většina zemí EU. Všude jinde je třeba zasahovat do voleb tak, aby vyhrál ten „správný“ kandidát.

Mnohé hlasy z amerických alternativ, sledujících falšování hlasů před dvěma lety i letos, tvrdí, že tyto volby jsou ještě mnohem víc manipulovány než v době, kdy bylo potřeba usadit na prezidentský post dementní loutku Bidena.

O tom, jaká fraška jsou americké volby, vypovídá mnohé, aktuálně se upozorňuje například na to, že jistá demokratická kandidátka zřejmě získala i dosti hlasů ze záhrobí, neboť v jedné malé vesnici dostala víc hlasů než kolik tam žije obyvatel…

Maggie Hassan měla v úterý úžasnou noc. Nepopulární demokratická senátorka porazila svého republikánského soupeře. Měla tak dobrou noc, že získala 1 100 hlasů v komunitě s méně než 700 obyvateli.

Byl to další demokratický zázrak!

Granite Glok hlásil:

Pokud hledáte nesrovnalosti ve vašich komunálních volbách, máme pro vás něco zajímavého. Columbia, New Hampshire. Je to daleko na severu. Maličké městečko, které podle amerického sčítání lidu z roku 2020 mělo 695 obyvatel. Ale podle ministerstva zahraničí obdržela Maggie Hassanová ze stejného města 1 106 hlasů.

Don Bolduc, republikánský kandidát, měl 193 hlasů.

Státní webová stránka uvádí, že Columbia, NH, měla v roce 2019  735 obyvatel. Columbia, NH webové stránky říkají, že populace v roce 2010 byla 798. Wikipedie uvádí pokles na 695, potvrzený sčítáním lidu v roce 2020.

Jak mohlo být ve městě s populací menší než 700 a v nejlepším pod 800 odevzdáno více než 1100 hlasů ? A to zde jistě žijí i nezletilci, kteří nemají právo volit, takže voličů je v obci možná i méně než 600.

Je zajímavé, jak se v této obci během jedné noci zdvojnásobil počet obyvatel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

One thought on “Další zázrak amerických demokratů: Jejich kandidátka dostala 1100 hlasů v obci, kde žije méně než 700 obyvatel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout