Dánsko definitivně končí s covid očkováním většiny osob pod 50 let

Dánsko definitivně končí s covid očkováním většiny osob pod 50 let

Které země budou další? Chce to zřejmě v  rámci EU také odvahu, neboť většina politiků i aktivistických médií stále mele tytéž nesmysly o údajné „účinnosti“ genových injekcí, kterým se nějakým omylem říká vakcíny. A to přesto, že jejich přínos je nejen nulový, ale zejména u mladých lidí záporný – tedy prokazatelně mnohem víc škodí než pomáhají.

Na to vše ovšem již před dvěma lety, než se tyto přípravky začaly plošně nabízet, upozorňoval nejeden nyní zatracovaný odborník, včetně mnoha odborníků na slovo vzatých, jako byl jeden z vynálezců mRNA přípravků (který již před nimi varuje) Robert Malone nebo bývalý vedoucí pracovník ve firmě Pfizer – Mike Yeadon, který jako jeden z prvních před aplikací přípravku – zejména mladým – varoval.

Jejich slova se dnes v mnohém potvrdila, včetně toho, že údajně zprvu udávaná 100% účinnost je nesmysl, stejně jako je nesmysl prezentovat očkovaného jako bezinfekčního.

Dánsko je tedy první evropskou zemí, která již takzvané „posilovače“ nenabízí lidem mladším 50 let. A i ti, kdo jsou ve věku nad 50, si mohou svobodně rozhodnout o tom, zda si nechají injekci do těla vpíchnout nebo ne. A tak to má být. O svém těle má rozhodovat každý sám.

V červenci 2022 již nebylo možné dětem a mladistvým do 18 let podat první očkování proti COVID a po 1. září 2022 již nebylo možné podstoupit druhé očkování.

Jak včera oznámil dánský zdravotnický úřad, téměř všichni lidé mladší 50 let jsou vyloučeni z dalšího očkování proti Covid mRNA v Dánsku.

Dánsko již zastavilo očkování proti covidu pro téměř všechny osoby mladší 18 let. Těhotné ženy již také nebyly v první fázi očkovány. Nová pravidla jdou nyní mnohem dále.

Dánové mladší 50 let mohou být očkováni pouze tehdy, pokud jsou vystaveni „vyššímu riziku rozvoje těžkého Covid-19“. Dánský zdravotnický úřad zatím tyto skupiny nedefinoval, ale pravděpodobně budou zahrnovat pouze hrstku lidí.

Dánsko výslovně neuvedlo, že rizika očkování mRNA pro zdravé lidi do 50 let nyní převažují nad přínosy.

Ale tento názor je obsažen v oznámení, které nejen odrazuje, ale zakazuje očkování pro tyto lidi, přestože Dánsko očekává v příštích několika měsících „velkou vlnu Covid infekcí“.

Jinými slovy, zdravotnický úřad nezastavuje očkování, protože Covid zmizel. Nyní věří, že chytit Covid je pro většinu lidí lepší než nechat si aplikovat další injekce mRNA.

Dánské úřady konkrétně uvádí:

Cílem očkovacího programu je prevence závažných onemocnění, hospitalizace a úmrtí. Těm, u kterých je nejvyšší riziko vážného onemocnění, je proto nabídnuta posilovací dávka. Účelem očkování není zabránit infekci Covid-19, a proto není v současné době nabízeno žádné přeočkování osobám mladším 50 let.
Lidé mladší 50 let obecně nemají zvlášť vysoké riziko, že vážně onemocní Covid-19. Mladší lidé do 50 let jsou navíc dobře chráněni před závažným onemocněním Covid-19, protože velká část z nich již byla očkována a dříve infikována Covid-19, takže u této skupiny populace je dobrá imunita. 

Dánský krok je zvláště významný, protože Dánsko jako člen EU může být vzorem pro některé další vlády. Pokud by k podobným krokům přistoupilo více vlád (a zdá se, že některé vlády se k tomu skutečně chystají), pak by  mohl Brusel s připravovaným nátlakem na neočkované a na očkování dětí ustoupit. 

Dánsko již ostatně bylo jednou z prvních zemí, které zastavily očkování zdravých dětí a mladých lidí covidem. A není to jen Dánsko, také Spojené království postupně ukončuje očkování mRNA pro téměř všechny děti ve věku 10 let a méně.

Při včerejším oznámení nových opatření se Dánsko konkrétně zřeklo jakéhokoli úsilí zastavit šíření koronaviru s tím, že se zaměří pouze na ochranu osob s velmi vysokým rizikem:

Očekáváme, že během podzimu se virem Covid-19 nakazí velká část populace, a proto chceme očkovat jen ty nejvíce ohrožené, aby byli chráněni před závažným onemocněním.

Jisté je, že Dánsko půjde příkladem Itálii, kde již nyní budoucí vláda, která by měla vzejít z voleb 25.9., deklaruje, že všechna očkovací nařízení, restrikce (roušky, covid pasy apod) budou pro zemi minulostí. Očkování tak bude zřejmě zcela dobrovolné a – i když nechci předjímat – předpokládám, že Itálie může napodobit Dánsko i v úplném ukončení očkování všech mladých lidí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

One thought on “Dánsko definitivně končí s covid očkováním většiny osob pod 50 let

  1. co se tyče Italie tak Meloniova pokud vim řekla že ukonči take všechny restrikce a očkovani zustane na bazi dobrovolnosti, já bych se očkovat těmi patoky nešel ani kdyby to dali povinně a pod tlakem, v me rodině neni očkovany nikdo bratranci a tety taky tak nic s nami nehne vime velice dobře že nas to bud zmrazači nebo časem zabije

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout