Velká Británie: Za zesměšnění kriminálníka George Floyda nepodmíněný trest, za pedofilii podmínka

Velká Británie: Za zesměšnění kriminálníka George Floyda nepodmíněný trest, za pedofilii podmínka

V Evropě si již na podobné výstřelky justice musíme zvykat. Zvrácená doba se samozřejmě automaticky přenese do všech oblastí života, tedy logicky i do velmi zpolitizované justice, o jejíž nezávislosti ve většině evropských zemí lze velmi silně pochybovat.

Za vše uvádím například Německo, kde byl islámský terorista, který 3 ženy ubodal k smrti a 9 dalších lidí pobodal, zproštěn viny z důvodu údajné psychické nemoci. Město Würzburg, kde Somálec útočil, mu zajistilo nejdražšího právníka, který zajistil, že islámský terorista skončil namísto ve věznici za zdmi komfortního psychiatrického sanatoria.

V tomtéž Německu pak byl poměrně nedávno odsouzen k 7 měsícům nepodmíněného trestu za urážku islámu bojovník proti islamizaci země. Člověk, na kterého byla uvalena fatva, bude ve vězení, kde jsou většinou muslimové, v bezprostředním ohrožení života. Lze tedy předpokládat, že půjde o rozsudek smrti podobně, jako tomu bylo u Brita, který pohodil slaninový sendvič před mešitou. I ten byl za urážku islámu odsouzen od vězení, kde ho většinově muslimské osazenstvo připravilo o život.

Podobné rozsudky jen podtrhují, jak dalece je již justice zpolitizovaná a soudí na objednávku. Dalším takovým příkladem jsou rozsudky nad dvěma britskými policisty. Jeden z nich byl odsouzen k nepodmíněnému trestu za šíření memů, které se vysmívaly americkému černému kriminálníkovi Georgi Floydovi, zatímco jiný policista, který uchovával a šířil pedofilní obrázky, dostal pouhou podmínku.

Britská justice tak dala jasně najevo, že pokud se vyjadřujete hanlivě k černému kriminálníkovi, jde o horší přečin než jakým je pedofilie. Tu se již totiž nějakou dobu chystá zvrácený systém legalizovat.

Nyní již bývalý britský policista byl ušetřen vězení poté, co byl odsouzen za vytváření a držení neslušných obrázků dětí, jen několik týdnů poté, co byl jiný bývalý policista uvězněn za sdílení memů George Floyda.

Daniel Babbs, dříve z oddělení forenzních služeb londýnské Metropolitní policie, se dostal do pozornosti úřadů poté, co  nahrál neslušný obrázek na platformu sociálních médií, podle oficiálního policejního prohlášení.

Babbs se nakonec v červenci přiznal ke třem případům pořízení neslušné fotografie dítěte a jednomu případu držení zakázaného obrázku dítěte, ale poté, co byl nakonec odsouzen Magistrátním soudem v Guildfordu, nebyl uvězněn, dostal pouhý šestiměsíční trest s podmíněným odkladem na 18 měsíců.

To znamená, že nebude uvězněn, pokud během tohoto období nespáchá další trestné činy.

Mírný trest pro pedofila přichází navzdory skutečnosti, že jiný bývalý policista byl nedávno uvězněn za sdílení urážlivých memů o Georgi Floydovi v soukromé skupině WhatsApp.

James Watts „zveřejnil rasistické memy WhatsApp zesměšňující smrt George Floyda“ ve skupině s bývalými kolegy z vězení, kde předtím pracoval jako dozorce, podle soudní zprávy BBC.

Přiznal se k „10 případům sdílení hrubě urážlivé nebo výhružné zprávy veřejnou komunikační sítí“ – s tím, že byl „hrubě urážlivý“, přinejmenším na sociálních sítích.

„Nepřátelství, které jste projevil na základě rasy, činí tento přestupek tak závažným, že se s ním nemohu vypořádat komunitním trestem nebo pokutou,“ řekl soudce Tan Ikram, když 31letého muže poslal na 20 týdnů do vězení nepodmíněně.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie: Za zesměšnění kriminálníka George Floyda nepodmíněný trest, za pedofilii podmínka

  1. Pre liberálny fašizmus /alebo, ak chcete, neomarxizmus/ je veľmi typická snaha chrániť za každú cenu úchylákov a skutočných zločincov každého druhu /LGBTI, pedofili, užívatelia a obchodníci s drogami, dokonca aj vrahovia, teroristi, lupiči, znásilňovači atď./ a dávať čo najvyššie tresty tzv. „pravicovým extrémistom“ čiže vlastencom alebo kritikom neľudského „liberálneho“ režimu a čohokoľvek s tým spojeého. Výzvy k zabíjaniu belochov a kresťanov už dávno nikto netrestá nielen v Malej Británii, na rozdiel napr. od spomínaného uťahovania si z čiernych zločincov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout