Velká Británie: Za zesměšňování kriminálníka a narkomana George Floyda 20 týdnů vězení

Velká Británie: Za zesměšňování kriminálníka a narkomana George Floyda 20 týdnů vězení

Zatímco stále více muslimských obohacovačů, kteří ve jménu Alláha útočí na Evropany, je seznáno psychicky nemocnými, takže namísto ve vězení končí na psychiatrii, stále více odpůrců režimu končí ve vězení jen za to, že vyjádřili svůj názor nebo za to, že upozorňují na nesmyslnost současné vládnoucí ideologie.

Poměrně nedávno tak byl například v Německu odsouzen dlouholetý kritik islámu a islamizace Evropy k 7 měsícům vezení, zatímco v téže zemi byl somálský vrah  tří žen, který navíc i mnoho dalších lidí pobodal,  seznán nepříčetným a skončil na psychiatrii.

Velká Británie se – i přes Brexit – vydává podobnou cestou, kdy jsou trestné činy muslimů bagatelizovány, zatímco původní obyvatelstvo je za každou maličkost nemilosrdně stíháno. Jako nyní jistý britský policista, který so dovolil zesměšňovat na sociálních sítích ikonu BLM a všech protibělošských rasistů, recidivistu a narkomana George Floyda…

Bývalý policista byl v Británii odsouzen k 20 týdnům vězení nepodmíněně poté, co poslal vtipné fotografie o Georgi Floydovi svým přátelům.

Nyní odsouzený 31letý muž pracoval jako policista, když v roce 2020 ve skupině na Snapchatu poslal obrázky, na kterých si dělal legraci z George Floyda a mediálního pokrytí kolem Floydovy smrti v souvislosti s policejním zásahem.

Podle Daily Mail se James Watts, který byl za tento prohřešek vyhozen od policie, také údajně vyjádřil v chatu rasisticky a údajně zesměšnil velikost genitálií černochů.

Soudce Tanweer Ikram uložil Wattsovi neobvykle vysoký trest, když oznámil, že nepůjde o podmínku, ale o nepodmíněný trest odnětí svobody.

James Watts, 31 let, byl dnes uvězněn na 20 týdnů poté, co přiznal, že posílal hrubě urážlivé a rasistické zprávy svým přátelům na WhatsApp. Zprávy, zaslané bývalým strážníkem v roce 2020, obsahovaly materiál o zavražděném Georgi Floydovi.
odsouzený James Watts

„Ve skutečnosti jste měsíc zveřejňoval zprávy, které byly hrubě urážlivé. To nelze vysvětlit hloupostí a pošetilostí. Býval jste policistou a bezpochyby jste byl také vyškolen v oblasti rozmanitosti a inkluze,“ prohlásil soudce pákistánského původu.

Podle Tanweera Ikrama 31letý muž „podkopal důvěru veřejnosti v policii“ prostřednictvím svých memů.

„To byla slova, která jste se rozhodl použít – hanlivá, rasistická slova. Svůj rasismus jste prožíval slovy, která jste se rozhodli použít,“ hřímal soudce.

„Rasové nepřátelství, které jste projevil, činí tento zločin tak závažným, že je nutný nepodmíněný  trest odnětí svobody.“

Co myslíte, dopadl by rozsudek stejně, kdyby byl soudcem Brit, který zrovna nepatří k nadšeným fanouškům kriminálníka Floyda?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Velká Británie: Za zesměšňování kriminálníka a narkomana George Floyda 20 týdnů vězení

  1. Samozrejme,že za výzvy k zabíjaniu belochov, Rusov, Srbov, kresťanov, zavedeniu tvrdej šaríe, kameňovaniu šíitov , povinnému noseniu buriek a podobne nikomu nič nehrozí – a nielen v britskej pobočke budúcej Eurábie…

    1. Rychle se podívejte pod postel a do ledničky. Aby se tam žádný muslim neschoval…😁. To máte jako pracovní poměr tady ty žvásty?? Tenhle pofidérní web sledují už od začátku a pořád stejný kecy. To Slovance nestačí ty její nesmysly na tom dezinformačním Pravém prostoru?

  2. a co jsou ty tisíce znásilněných a stovky mrtvých bělochů v Evropě proti jednomu Floydovi v USA. To je skutečně šokující co se může v této zkažené a indoktrinované Evropě ještě stát. Kdo tohle všechno vymýšlí a těm vládním loutkám vtlouká do hlavy? To musí stát skutečně miliardy EUR a kdo a proč je ochoten je na tohle věnovat, to je možná velká záhada komu tento stav vyhovuje. Určitě to ale není nikdo slušný, kdo má rád lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout