USA: Bývalá prezidentská kandidátka opouští Demokraty: „Jsou to protibělošští váleční štváči“ (video)

USA: Bývalá prezidentská kandidátka opouští Demokraty: „Jsou to protibělošští váleční štváči“ (video)

Američtí demokraté mají pověst válečných štváčů již nějakou dobu, tuto pověst pak umocnil zejména Barack Hussain Obama a jeho loutka Biden ve válečném štváčství již jen pokračuje. Bývalá prezidentská kandidátka to tedy pochopila až poněkud opožděně, ale dobré je, že vůbec procitla.

Po skandálech kolem BLM jí zřejmě již také konečně došlo, že tento podvod nikdy nebyl o nějakém „antirasismu“.

Tulsi Gabbardová byla prezidentskou kandidátkou za demokraty ve Spojených státech v posledních volbách. Nyní se však rozhodla zcela opustit stranu, kterou považuje za zaměřenou na podněcování války a proti bílým lidem, uvádí Daily Mail.

Bývalá kongresmanka z Havaje říká, že Demokratickou stranu nyní ovládá „elitářská kabala válečných štváčů vedená zbabělým „wokismem“, přiživováním protibělošského rasismu a ochranou zločinců“.

Tulsi Gabbardová oznamuje svůj odchod z partaje v sérii příspěvků na Twitteru a ve videu.

Obviňuje také demokraty z definancování policie, ochrany zločinců, víry v otevřené hranice a posouvání světa ještě blíže k jaderné válce. Strana navíc podle Tulsi Gabbardové využívá speciální politické orgány země k lovu svých odpůrců.

Gabbardová také nabádá všechny své sympatizanty, aby stranu opustili, přičemž do klíčových amerických voleb v polovině období zbývá už jen měsíc.

Prohlášení Gabbardové tak může nadcházející volby velmi silně ovlivnit…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Bývalá prezidentská kandidátka opouští Demokraty: „Jsou to protibělošští váleční štváči“ (video)

  1. Vojnový štváč, sionista a orbánofil Trump sa jednoducho nesmie vrátiť do Bieleho domu . Nesmie. Ktorýkoľvek demokratický prezident je totiž zárukou urýchlenia úpadku USA /pre skutočných vlastencov v Európe veľmi žiaduceho/, hlavne teda štátov s pribúdajúcimi farebnými, a ich oslabenia a prípadne kolapsu. Plus samozrejme aj občianskej vojny, ktorá už klope na dvere napr. v Texase. Nie, nezabudol som na /samozrejme falošné/ snahy o zlepšenie vzťahov s Ruskom za Trumpa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout