Přední kardiolog: Každý, kdo je zapojen do tohoto syndikátu, by měl být postaven před Covid tribunál (video)

Přední kardiolog: Každý, kdo je zapojen do tohoto syndikátu, by měl být postaven před Covid tribunál (video)

Po celém světě si v klidu a bez obavy z potrestání žijí zločinci, kteří moc dobře věděli, že to, co dělají, nemá oporu v žádných zákonech. Věděli, že se chovají velmi neeticky. Přesto neočekávají, že by kdy byli potrestáni.

Jde o zločince, kteří porušovali ústavy vlastních zemí a nezákonně diskriminovali obyvatelstvo nebo jeho část. To vše se dělo na základě instrukcí, o nichž dnes již velmi dobře víme, odkud přicházely. Právě ti, kdo loutkovým vládám vydávali tyto instrukce, by měli být postaveni před tribunál.

I když se již zdálo, že se toto téma dostalo na druhou kolej, není tomu tak. Alespoň v USA je téma stále velmi živé.

Steve Deace a Jesse Kelly ve své show navrhli zřízení tribunálu Norimberk-2. Podle obou by měl tomuto tribunálu předsedat přední kardiolog Peter McCullough.

„Všechno, před čím varoval, se stalo,“ řekl Deace. „Měl by ten tribunál řídit.“

Kelly se zeptal McCullougha, koho přivede před tribunál. „Kdo byl nejhorší? Kdo nám to udělal? Lidé mají právo to vědět.“

Podle kardiologa máme co do činění s takzvaným biofarmaceutickým komplexem. 

„Toto je v podstatě syndikát. V čele syndikátu stojí Světové ekonomické fórum, Gatesova nadace, Koalice pro epidemickou připravenost a inovace (CEPI) založená WEF a Gatesova nadace, Světová zdravotnická organizace, Wellcome Trust, Rockefellerova nadace, Komunistická strana Číny, GAVI, EcoHealth Alliance, CDC, FDA a výrobci vakcín,“ řekl McCullough.

„Toto je biofarmaceutický komplex. Pracují jako syndikát. Když vyhlásí lékařskou pohotovost, dělají to proto, aby vysáli vládní kasu,“ řekl kardiolog a nazval to „globální zločin“.

„Mnoho milionů lidí zemřelo a desítky, ne-li stovky milionů skončily zcela zbytečně v nemocnicích,“ zdůraznil McCullough, který věří, že každý, kdo je zapojen do tohoto syndikátu, by měl být postaven před soud.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Přední kardiolog: Každý, kdo je zapojen do tohoto syndikátu, by měl být postaven před Covid tribunál (video)

  1. tenhle članek je blbost a už mě to ani nebavy poslouchat o nějakem norimberku 2,0 když nikdo nevidi že by se něco dělo já si myslim že se nic nestane a to s toho duvodu media politici a vubec bych se nedivil kdyby i soudy to všechno krili a je tu jeden fakt kdyby tušil někdo z nich že bude někdy potrestan tak by to cele nerozjeli já stale neslyšel vubec nic kolik lidi bylo zmanipulovano 2 tečky a konec kovidu dnes se už někteři očkuji i 4 dávkou a že by se někdo hromadně soudil kvuli podvodum ne nic že by někomu vadilo nošeni nesmyslnych nahubku a zbytečnemu testovani ne ani tady nic že by se masivně soudili očkovani z nasledku vakcín jen par vyjimek ale pokud vim penize jako nahradu za vedlejši učinky nedostanou a co máme dal omluvil se vubec někdo lidem za ty 2 roky šikany ne ani tady nic a co Norimberk 2,0 to je myslim kravina ktere už dnes nevěřim

  2. Poviem Vám len toľko, že túto jeseň som začal registrovať vo svojom okolí nárast rakoviny u mnohých ľudí, ale dynamický, ani nechcem vedieť, čo sa bude diať budúci rok, keďže kopa zdravotných sestier bola tiež otrávená očkovaním… !!! Nehovoriac už o kardiovaskulárnych ochoreniach či ochoreniach imunity, ktoré prasknú túto zimu ! Hlavne, že fašistické vlády objednali ďalšie milióny „vakcín“ a nič sa nedeje ! Kurvy !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout