USA: LGBTQI šílenství: Děti jsou pobízeny, aby se mazlily s transvestity (video)

USA: LGBTQI šílenství: Děti jsou pobízeny, aby se mazlily s transvestity (video)

Zvrácenosti, které se nyní stávají normou v mnoha západních zemích, se šíří dál. Je jen otázkou času, než začnou být podobné produkce běžné i ve všech zemích EU, což je ostatně něco, k čemu již EU nabádá a obdobné počiny dokonce dotuje.

Tato propaganda má zřejmě hned dva cíle. Jednak má dítě vést k tomu, aby si chtělo dobrovolně změnit pohlaví (v sousedním Německu je to již možné od 14 let), což může v případě pozdější operace vést k nezvratnému vyřazení z reprodukce.

Dalším cílem, se kterým jistě nadšeně souhlasí i muslimové, je legalizace pedofilie. Také k tomu již společnost postupně spěje, ať už možností adopcí dětí dvěma muži (může jít  o pedofily) nebo podobnými obscénnostmi, jaké jsou prováděny s dětmi při „trans“ programech již nejen v USA.

V USA pořádají pro děti programy, v nichž jsou nuceny se mazlit s transvestity a dotýkat se jejich přirození:

Stejný muž jako na obrázku výše je i na videu níže.

I ty nejmenší děti by měly zjistit, co má ve skutečnosti pod šaty tato pedofilní drag queen, chlapec na obrázku vedle se musí nechat transvestitou políbit. Chlapec se nezdá být z těchto „projevů sympatie“ nadšený:

Zde se musí malé děti dívat na dalšího transvestitu, který se neostýchá před dětmi odkrývat své intimní partie. Ostatně, za to je také placen:

Na začátku videa níže je dokonce dítě vybízeno k laskání intimních partií transvestity oblečeného jako mořská panna:

Výstřední vystoupení sponzoroval známý americký dětský kanál (!).

 Na Twitteru bylo zveřejněno i další video tančící transvestitní drag queen, předvádějící se dětem. Video bylo natočeno v Burbanku v Kalifornii na akci sponzorované dětským kanálem (!) s názvem Nickelodeon.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: LGBTQI šílenství: Děti jsou pobízeny, aby se mazlily s transvestity (video)

  1. Asi už viete,že starý úchylný dement Biden oslobodil kopu zločincov /zrejme väčšinou černochov/ za prechovávanie marihuany. Keby dal masovú amnestiu aj vrahom a lupičom s vysokými trestami, vôbec by som sa nečudoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout